Polska - Co by tu napisać

Tak sobie czytam to obcojęzyczne forum i się zastanawiam, czy ktokolwiek pisze tu coś po naszemu (poza rekrutacja do sojuszu)?

3 Likes

Ja mogę popisać coś po “naszemu” :wink:

1 Like

No… To już zawsze coś :slight_smile:
Może ktoś jeszcze się ujawni, bo raczej sporo osób z Polski gra w tę grę (chociaż nie wiadomo ile z nich udziela się na forum).

Jestem dość długo na forum i wiem, że jest tu kilka osób z Polski. Może dodaj do tytułu tematu “Polska”, “Rozmowy po polsku” - tak jak mają Węgrzy swój osobny temat.

1 Like

Siema :slight_smile: tylko w tym dziale można pisać po innemu niż angielsku, więc nic dziwnego, że ciężko na naszą piękną polszczyznę natrafić :slight_smile:

W tej sekcji w naszym języku niewiele się dzieje, wręcz nic można powiedzieć :slight_smile:

Mówisz i masz :slight_smile:
…jest w tytule “Polska”

1 Like

Zaglądałem tu tak sporadycznie i właśnie nic nie mogłem znaleźć… to stwierdziłem, że zacznę jakąkolwiek rozmowę (tak dla zaczepki). Może akurat coś się z tego rozwinie jeśli jakiś temat podłapiemy…

Siemanko pozdrawiam z sojuszu PIWOSZE :smiley:

A jak tam wam idzie turniej? Mnie już zatłukli :confused: Odkąd wprowadzili Złodrzewie, 3* szturm jest chyba jak bolesny plaster… a startowa tablica ma za dużo do wyniku :frowning:

Odpadłem dzisiaj w pierwszej walce, ale wyjątkowo miałem parę walk bez Drzewka. Obrona A i raczej nie spadnie już.

He… Parę walk bez drzewka? 3 z 19 u mnie nie miały drzewka - dramat jakiś :angry:
W obronie też mam narazie A (ale tylko 3-1, więc wszystko się może zdarzyć).

Też pozdrawiamy :slight_smile:
Co najmniej 4 lata na forum - wow! - ja niecały rok.

Mnie też drzewka pokonały i odpadłam z turnieju dość szybko. Niby go znerfili, ale jak dwa drzewka są w jednej drużynie i odpalą się w tej samej turze to pozamiatane.
Jak dla mnie Faiez w tym miksie robi też robotę i przy średniej planszy ciężko mi coś ugrać.
No nic, czekam na następny turniej.

1 Like

Wchodze na forum, patrze - Polska. Myslalem, ze jeszcze spie i snie :stuck_out_tongue:

1 Like

Jak uważasz że to było złe to nie trafiłeś na skład z dwoma Dawn :wink: wtedy już drzewko nie ma znaczenia bo i tak nie zdąży odpalić :wink:

Obrona A, ale już we wtorek musiałem się wykupić :stuck_out_tongue: nie mogę znaleźć odpowiednich drużyn w 3*. Wystarczyłoby barda wyciągnąć i dzięki bonusowi many niektóre karty mogłbyby się odpalać po 6 klockach.

Akurat Dawn mnie jakoś nie przeraża… Może dlatego, że brakuje mi wolnych żółtych (ale mam za to dwa Kvasiry), a te przeciwko drzewom mogłyby się przydać :confused: Ogólnie tak nie do końca “czuję” dlaczego ludzie boją się Dawn, ale widocznie mój styl gry jakoś dobrze na nią działa (bo faktycznie sporo osób na nią narzeka)

Znam ten ból… Też nie mam żadnych bardów :frowning:

Właśnie sobie zacząłem czytać z nudów i widzę, że zapowiadają na drugą połowę roku “New Aethers” - czyli chyba będziemy przełamywali już przełamanych bohaterów :thinking:

Masz 5 belek do przełamania więc to była kwestia czasu :wink: