Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Raid. Ellenfél jobb wing C Frigg. Elsült és abban a pillanatban ledobott a játék. Ez a hibaüzenet jött. Leokéztam és azonnal újra is töltött, viszont a raid zászló elveszett.

Lehet kérni a staff-tól a raid flaska kompenzációt?

Ezt a hibát mások már jelezték.
Petri azt mondta, hogy fordulj a support-hoz abban a hibajelentő topikban.
Kompenzációt, hogy ha adnak, akkor ők tudnak adni.

Egyébként igazságtalan előny ez a C Frigg így, mert effektíve ingyenes határozatlan idejű “Raid Shield”-ként működik, mert senki sem tud nyerni, hogy ha elsül ez a kosztüm.

5 Likes

Kosztüm Frigg hiba javítva:

Frissíteni kell a 54.0.1-es verzióra.

Más, ez a meme most nagyon betalált :smiley:

Húzzak most ? Vagy csak 45 perc múlva hátha a portál ismét hibás ?

6 Likes

@PlayForFun 2023 év terveiről van hír vagy rá tudsz kérdezni a staffnál? tavalyhoz viszonyítva már ideje lenne egy kis morzsát elhinteniük :rofl:

1 Like

Már egyszer rákérdeztem, de akkor nem kaptam választ.
Rákérdezek még1x :slight_smile:

3 Likes

Tavalyra ígérték a stronghold tovább fejlesztését esetleges új épületekkel, meg volt említve egy Dominion of Dragons amiből nem lett semmi , ezek idén megvalósulnak? Vagy csak a pénzről szól minden új hősök bugos portálok megjelenések azt üljünk le elégtelen ?! :face_with_raised_eyebrow::roll_eyes::face_with_monocle:

Elküldtem a kérdést a Sneak Peek-kel kapcsolatban.

Remélhetőleg ehhez a Dominion of Dragons-hez az SH-n kívül több új épület is érkezni fog.

3 Likes

Talán arról is volt szó, hogy a hónap hőse kosztümök kosztüm bónusz megemelkedik 3,3,6,1-ről 5,5,10,5-re. Ez mikorra várható?

1 Like

Volt ilyen terv, de végülis meggondolta a Staff magát, és marad a havi hős kösztümök, season 2 kosztümök, season 3 három és négy csillagos kosztümök kosztüm bónusza ezen az alacsonyabb szinten :frowning:

Ugyan már tervek erre az évre. Ő
Add new hero gomb nyomogatás…
Add new costumes gomb nyomogatás
Explain why nerf the Op hero
És újra és újra és újra

2023 tervek.

2 Likes

Elfogadható kompenzáció, többet ér mint egy piros flasi vagy ilyesmi

6 Likes

Hello,
Holnap vajon negkapjuk az utolsó részét az S5-nek, vagy ott a ködben, a piramis lábánál még lesz pár provincia?

Nem, kapjuk meg. Lesz még 3 provincia ezeken kívül.

Más:
Lunar New Year segédletek:

4 Likes

@renato_21
Kaptam választ: a Sneak Peek legkésőbb a jövő héten érkezik (de akár már a héten is jöhet).

2 Likes

Változtott a CF1-ben várható kiemelt hős kíbálat:
(Bedobták az új hőst/kosztümöt)

Challenge Festival I Jan 26 (4 nap): kiemelt hősök: Guardian Hippo (új), Guardian Gazelle kosztüm (új), Lady of the Lake kosztüm + valamint érkezik a: Guardian Jackal kosztüm

7 Likes

Köszönjük az infókat :slight_smile:

1 Like

@PlayForFun áruld el, hogy működik ez a víziló!
Ha mono kéket feltöltöm. Elsütöm őt. Utána elsütöm, Magnit, Velát, Mileenát példának okán, akkor háromszor süt el 250%-ot mindenkire?

1 Like

Igen, de csak 225%-kal támad esetedben 3x, amíg a buff rajta van a Hippo-n.
A támadás áthatol a Taunt-on (hasonlóan mint Gullinbursti támadása).
Ha jól melékszem a mindless attack elsütés a szövetségesen is aktiválja ezt a támadást.

Más:
Itt az új Béta:

  • Új S5 hős: Hetepheres
  • 4 új Mighty Pets hős érkezett.
  • Változik a Mighty Pets esemény
  • 2 új Jungle Hunter hős érkezik.
1 Like

Sry, akkor az csak 3x5x225%, azaz potom 3,375% sebzés? :smiley: Okkés, elmegy. :grin:
S még taunt, s még mindless attack?! :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: Neee!

Új S5? :open_mouth: No arra kíváncsi vagyok, kicsoda is, micsoda is. Utána guglizok.