Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 2)

Continuing the discussion from Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1) - #10126 by Kerberusz.

Previous discussions:

2 Likes

Lol és milyen költői!! :smiley: :smiley: Azt hiszem ez egy gyönyörű szimbolikus jelzés volt. Első kommentemmel elkezdődött, utolsóval lezárult valami. :slight_smile:

10 Likes

Szép keretes szerkezet :slight_smile:

Na, akkor induljon a második felvonás :slight_smile:

5 Likes

Kár hogy ezek után sincs magyar nyelv nevetségesek

3 Likes

Na de hogy visszakanyarodjunk még arra az utolsó bejegyzésre: mi az a szivárvány mono? :thinking:

3 Likes

Ezen én is el mosolyogtam :sweat_smile:

3 Likes

Szivárvány mono: Minden hős LMBTQ aktivista :slight_smile:

2 Likes

:smiley: :smiley: :smiley: Def! Szivárvány defemmel! De ezen most jót nevettem én is.
És neee, @Hugu bármit, csak ezt ne! :smiley:

4 Likes

Nézegettem ezt a soul exchange-et és lenne egy kérdésem. Nyilván minden hősnek megvan a maga előnye, de most én Gregorionra kérdezek rá.

Adja a critical chance-ot minden tagra, ami nekem nagyon szimpatikus, de megéri ez a skill a cserét? Jelenleg őt elsősorban (ha nem kizárólag) titánon használnám. Mik a tapasztalatok, megéri esetleg betenni őt nem zöld mono teambe is pusztán a skill miatt? Rajta kívül csak Melia van még, aki criticalt ad.

Illetve jól emlékszem, Finley itt kizárólag a kosztüm, az alaphős nem igaz?

Nem, két hős jár mindenhol, ahol kosztümben ad hőst a játék.

2 Likes


Klánban már ki vette valaki.
Criticalt talán hat hős ad az egész játékban, de őt max monoba vinném

4 Likes

No eltartott egy ideig, míg otthoni gyenge neten feltöltöttem, de csak meglett! :smiley:
Hajrá mindenki, döntsetek bölcsen! :wink:

@Ohtarlin határozottan nem éri meg! Pont el is mesélem a történetet, '18-ban jóval nagyobb durranásnak számított Gregorion, s még akkor is max. titánon használtam kis ideig. Nem jó hős.

8 Likes

És csak van még olyan esemény, ami rátudta venni Kerberuszt, hogy videózzon egyet :blush:
Nagyon örülök a videónak :wink:

3 Likes

Bizony! Ezzel a Ludwiggal most egy ideig ismét elélvezkedhetek! :smiley:

Egyébként igazán! Van még olyan esemény - SE-n kívül -, amit őszinte lelkesedéssel tudtok várni?

2 Likes

Mighty pets kicsit visszahozta az eventezési kedvemet, mostani AQ-t is szeretem.

2 Likes

Nekem talán még mindig a torna a kedvencem a relatív változatossága miatt (hétről - hétre).
Minimális energiát igényelne, ha megcsinálnák színkizárásosra a háborúkat is. Ott a lehetőségek száma tényleg végtelen. Nagyon jót tenne, ha törekednének ilyen irányba. Üde újítása lehetne waroknak.

3 Likes

Valamlyen bizonyos színnek kedvező War már nagyon régen volt tesztelve, de az nem jutott el az éles játékba.

Köszi Kerberusz, meg spóróltál most nekem 10 hőst ezzel a vidóval.

2 Likes

Az AQ nálam jelenleg a játék motorja. Igazán magasztos az érzés amikor 30 ember munkája válik eredménnyé. Ezen oknál fogva várom a “nem jut eszembe a neve” eseményt, ahol szintén csapat szinten lehet majd eredményt elérni. Talán ez lesz a Monster Island? Bocs, ha böszmeséget írtam.
A játék mögött futó manipulatív algoritmusok veszik kedvem sokszor.
A csempe leosztások, duplikált-triplázott hősök. 100 pull után S1 hős.
Sajnos én a tornákon is már csak az algoritmust látom dönteni sok esetben, a végkifejletben.

Köszi a vidit Kerberusz!
Kérlek ne add fel!

2 Likes

Igen, Monster Island lesz a neve, és decemberben érkezik rá a Global Béta rá.
Ott majd célszerű lesz rámenni a Tresure Chest-ekre, és azok kinyitására, mert azok adnak extra loot-ot.

Kiváncsi leszek mit fogsz majd gondolni a Brave Musketeers eseményről.

1 Like