Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Szerintem még ma este lesz egy helyünk ismét. csak várok egy visszajezésre.

Jelentkezz be beengedlek

Be vagyok jelentkezve de inaktiv a csatlakozás gomb

Közben nálunk is van egy hely.

Megnézem, meg levittem a kupákat is pedig.

Köszönöm így màr sikerült😀

@B055slayer neked is köszönöm a felajánlást de közben Ubul beengedett👍

1 Like

Sziasztok! Véleményeket szeretnék kérni, két sárga hősöm áll az utolsó felemelkedés előtt, Drake és White Rabbit. Kinek adnátok a dartsokat előbb? A segítséget előre is köszönöm! :slight_smile:

Nyuszinak mindenképpen

Szia, bizony én is Nyuszinak adnám.

Egy friss apró változás a kosztümökkel kapcsolatban a mától elérhető 25.1-es frissítésben:

A frissítés telepítése után a kosztümös hősök alatt megjelenik egy új gomb, hogy “EQUIP”, amire kattintva minden csapatban le lehet cserélni a hőst a kosztümös / nem kosztümös változatra.
Az éppen használt változat alatt “EQUIPED” szöveg jelenik meg.

Szóval a továbbiakban egy sima váltás után nem cserélődik le mindenhol a hős a másik változatra, így nem fordulhat elő, hogy véletlenül úgy marad amikor fejlesztjük a kosztümöt…

2 Likes

Megkezdödött a Bétában a Seasion 3 hősök tesztelése.

Elég érdekes új speciális képességeket vezetnek be 1-2 hősnél, amelyekkel én még nem találkoztam az eddigi hősöknél:
Például:

  • Ha egy minion-nal rendelkező hőst megütöd egy hőssel, akkor 2 körig mérgezést kapsz.
  • A gyógyítás felmehet a maximális életerő 200%-áig
  • Az ellenfél hőseinek maximális életereje csökkenthető
  • A levarázsolhatatlan buffok levarázsolhatóak lesznek
  • Az 4 körüig tartozó pozitív buffok 4 kör után 4 körig negatív buffá változnak
  • 60% eséllyel a célpont buffjai megkerülhetőek (pl: a visszaütés is)
  • A speciális képesség elsütésekor a pályán lévő bizonyos színű kövek elvarázsolódnak és 64%-kal többet sebeznek ha használod őket

További info itt:

2 Likes

Nagyon izginek, s ugyanakkor imbának tűnnek az új hősök. Nem kicsit. :slight_smile: Oroszok már közöltek illegális fotókat. :smiley: Lehet gyűjtögetni a gemeket.

Itt pedig az elkészült Wonderland táblázat is már:

Sziasztok,

Nem tudom esett e szó róla, nekem újdonságként hatott, hogy ha felhúzod a kosztümöt a hősön, akkor a kosztüm nélküli verzió is megkapja a bónusz százalékokat és a powerje is a kosztümös verzióval egyenértékű.

Üdv

Horund

1 Like

Hali! Többen visszajelezték ezt nekem, holott pont erre építettem a kosztümös videómat. Bár új képessége Isarniának rosszabb, a bónusz miatt mégis rögtön felhúztam, hogy alap Isarniám erősebb legyen. :slight_smile:

Bocsi, nem emlékeztem, hogy ez konkrétan elhangzott volna a videóban, de majd újra meghallgatom. Nekem úgy jött le, hogy attól függetlenül, hogy 44% helyett csak 34% defet csökkent mégis úgy ítélted meg, hogy megéri felhúzni a kosztümöt, mert az 5% mana gen bónusszal és 29-es mana troopal 10 csempés average lesz belőle. Legközelebb jobban figyelek :slight_smile:

Ez bejött most megint. Pedig nem mentem érte tudatosan. Várom Kerb a bemutaót róla!

3 Likes

Szevasztok

Légyszíves segítsetek mert nagy nehezen felhúztam lv50-re egy három csillagos hősőmet, de nem engedi talentolni, mert a támadásánál azt mutatja , hogy még csak 7/8 pedig elérte az xp -ben a max levelt. Mit rontok el?

Sajnos ilyen néha előfordul. (Pláne a 3 csillagos kosztömöknél)
Ha a hősöd speciális képessége nem éri el a 8/8-at akkor nem lehet talentelni.
Ilyen esetben tovább tudod fejleszteni a 3/50-es hősöd speciális képességét ha további hősökkel “eteted”.
10 db azonos színű 1 csillagos hőssel való fejlesztéssel 100% esélyed van arra, hogy eléred a 8/8-at, azaz 1-1 hős 10%-kal növeli a szintlépés esélyét.
2 csillagos azonos színű hősöknél 5 db kell a 100%-koz, azaz 20%-kal növeli a szintlépés esélyét 1-1 hős.
Természetesen lehet kombinálni: pl: 3 * 2csillagos + 4 * 1 csillagos = 3 * 20% + 4 * 10% = 100%

Ha teljesen azonos 3 csillagos hőssel fejleszted, akkor azzal már 1 db-nál eléred a 100%-ot.

1 Like

Köszi a segítséget, akkor van még reményem.

1 Like