Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Kerberusz!
A havi hős nem érdemel sok szót :slight_smile:. Viszont…

Nekem volt egy elméletem a nagyobb titán sebzésre, de nem próbáltam ki. Még szeptemberben vetettem fel facebookon. Nem tudom valaki megcsinálta-e már és hogy működik-e valójában.

Egyszerre kellene dobni még Titanium Shield mellé a Valkyrie’s Bane-t is (The target gets -35% defense and a further -5% decrease every turn over 5 turns.), azzal az utolsó körben már elvileg 60%-al csökkenne a pajzsa a titánnak.

Ott már több mint duplát sebezne magára, Összességében ezt a 60-70K sebzést meg lehetne duplázni. Ha lesz eszközöm kipróbálom.

De ugyanakkor, az is lehet, hogy csak sebzésként azt kapja meg, amit Ő sebezne. Akkor viszont értelmetlen, mert ez ha nem százalékos érték, hanem konkrét szám, akkor mindegy mennyire van lent a titán pajzsa. Ki kell próbálni, akkor kiderül.

Hali!

Igen, felkerült a vidi, próbáltam, és kiderült, hogy a valkűr zászló nem működik reflektált sebzésre. Szóval sajnos ez nem jó, viszont (!) simán meg lehet oldani szerintem is egy 150k körüli ütést, ha középső háromra megy a shield, szélsőkre mondjuk láthatatlanság, és egy kreált kék gyémántot ennél a -60%-nál tolsz el.
Az még várat magára. :wink:

2 Likes

Még mindig van máshová tenni a húst. :slight_smile: A közeljövőben én is kipróbálom azért.

Igen, az simán működhet, amit írtál, bár elég nehéz lehet kivitelezni.
A videó nagyon jó lett. Gratulálok! :slight_smile:

1 Like

Sziasztok! Itt a 100k-s videó, s hogy hogyan hagyott cserben a valkűrök zászlaja, így maradt el a 150k. :frowning: :slight_smile:

3 Likes

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni nincse- hely számomva egy akvív szövetségben? Warhoz, titánhoz megvannak a hőseim!

Bátor Magyarok :wink: két helyünk van szabadon. 9-10-es titán, 1600 kupa minimum.

Rendben, holnap reggel jelentkezem, csak elhasználom a zászlóimat a warban

‘HUN Dolgos Magyarok HUN’ klánban is van egy helyünk még! 2200 kupa kell viszont!

Hungarian Power-ben is van hely mert páran beleuntak a játékba.

Sziasztok. Kerberusz, néztem t.itános videód. Szuper lett. :slightly_smiling_face: Tervezel e esetleg olyan videót ti.tán csapatásról, akinek mondjuk nincs meg Muggy? Nekem sincs meg, sajna. Ubul, neked köszönöm a valaszt, amit még a 3 csillisekkel kapcsolatban kérdeztem. :slightly_smiling_face:

1 Like

Szia!

Benne van a pakliban, hogy majd készítek egy olyat, ahol megpróbálom maximalizálni a sebzést. Ennek a Muggy-snak a lényege, hogy az a 100k konstans, állandó. Ugyanakkor, ha nincs meg Muggy és ugyanezt csinálod, akkor is el tudsz érni egy állandó 70k körüli sebzést. :slight_smile:

Kerb. 9-10es titánnál is érdemes használni ezt a módszert? Vagy csak 12 fölött. Illetve ha nem Rare a titán akkor is érdemes e?

Mivel titan shieldből kifogy az ember, ezért én csak rare-n használnám - ott, ahol tényleg számít. Persze lehet simán is, de számolni kell vele, hogy a kisebb titán kisebbet üt, kevesebb sebzést fog ezáltal visszaosztani magának.
Minél nagyobb, annál jobb. :slight_smile: Ugyanakkor, mindenki ahol tart titánok terén, a RARE-nél egyértelműen megéri, nem kell homokórát, hurrikánt, semmit se használni, csak a pajzsot és várni, hogy megölje magát. :slight_smile:

Na majd kiprobálom akkor, demég a láthatatlanná tevö úgyis hiányzik! :+1:

1 Like

Sziasztok! Kerberusz videóiban elhangzott többször is, hogy Miki ellenállása csak Peters és saját maga ellen véd. Ezen az eventen kiderülhetett többeknek is, hogy Hansel, Gretel és most már Pixie sem tudja rajta használni a special képességét. Ami így talán már nem is tűnik annyira haszontalannak. :slight_smile: Az lehetne még érdekes, hogy mi történik a direkt mana csökkentők ellen, Chao, Guin stb. Mert amikor Miki manája mondjuk félig van akkor biztosan csökken, de mi van ha tele van és akkor lövik rá!? Akkor ez is a képességének blokkolása? Ha vki találkozott már ezzel a helyzettel megoszthatná tapasztalatait!

1 Like

Köszi mindenkinek, már csatlakoztam a bátor magyarokhoz!

1 Like

Ez fasza infó, köszi! Majd meg is említem.
A direkt mana szívás ellen ott van Seshat rezisztenciája, szóval Mikié biztos nem hat. :slight_smile:

Sziasztok. Tudja valaki hogy milyen event lesz januárban?

Köszi a választ :slight_smile:

Elvileg a Guardians of Teltoc

Lányok-Fiúk! Nem úgy van, hogy a raid-ben csak akkor támadhatnak be ha offline vagy? Nekem valamiért ez maradt meg, de ma kiderült, hogy tévedtem. :grimacing: