Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Lila Limit Breaker Quest.

P’álya hatások:

  • Minden ötödik körben minden lila hős +50% mana generálást kap 5 körre.
  • Minden ötödik körben minden lila hős egy olyan buff-ot kap, amivel a normál támadásuk 100%-ával gyógyulnak 5 körig.
  • Minden ellenfél védett a debuff-ok ellen.

Sima ellenfelek képessége:

  • 400% támadás a célpontra.
  • A célpont 165 pont mérgezést kap 5 kör alatt.
  • A célpont védelme 60%-kal csökken 5 körig.
  • Az ellenfél 5 körig visszatükröz minden debuff-ot és a sebzés 80%-át, hogy ha az sárga ellenféltől érkezik.

Főellenség 1. fajta:

  • 245% támadás a célpontra
  • Ellopja a levehető buff-okat a célpontról, és elosztja őket véletlenszerűen a szövetségesek között.
  • Egy lila minion-t idéz meg az összes szövetségesre 5% életerővel és 10% támadással.
  • A célpont védelme 60%-kal csökken 5 körig.

Főellenség 2. fajta:

  • 130% támadás a célpontra és szomszédaira
  • Ellopja a levehető buff-okat a célpontról és szomszédairól, és elosztja őket véletlenszerűen a szövetségesek között.
  • Egy lila minion-t idéz meg az összes szövetségesre 5% életerővel és 10% támadással.
  • A célpont és szomszédai 490 pontnyi mérgezést kap 5 körre.
6 Likes

Én sárga monoval csináltam… Gazella, Gullinbursti, Poseidon, Uraeus, Li Xiu
A mobokat csak addig lőttem, amíg magukra nem rakták a reflectet, utána csak csempe. Gondolkodtam, hogy vigyek-e dispellt, de a sárgának nincs, és nem akartam 4+1-et. A bossoknál elment egy homokóra, mielőtt betöltöttek volna, de nem tartott 1.5-2 percnél tovább a dolog. Aztán jött a war, és a nagy döbbenet: megjött még aznap az 5. 5*os lila bogyóm is!! Micsoda időzítés!

10 Likes

Vajon innentől ezzel a gyakorisággal jönnek, vagy csak megszaladt ez a hónap??

4 Likes

Nekem meg ez tűnt fel a japán naptárban, egy kis leak. :smiley:
image

image

Mostanában tényleg gyakrabban érkeztek a Rare quest-ek és típikusan hétfőn:

Hétfő: Október 4: Farholme I
Hétfő: Október 11: Mount umber
Hétfő: Október 18: Shrikewood
Szerda: Október 27: Frostmarch
Kedd: November 2: Farholme II
Hétfő: November 8: Shiloh Dessert
Hétfő: Noveber 15: Morlovia

@bob365
Egyébként Hanitra is látszik a fenti angol képen.

2 Likes

d3235c27a583872aa251974a539c95501fe2f408_2_690x302

Na kijött a hivatalos információ a Black Friday Summon-ról.

Season 1 hőst nem lehet majd húzni a portálból, de az alábbiak lesznek benne:

  • Korábbi Challenge Event-ek
  • Korábbi Havi hősök
  • Szezonális események
  • Tavern of Legends
  • Atlantisz
  • Valhalla
  • Underwild
  • Ninja Tower
  • Tower of Magic
  • Alliance Quest
  • Gaillard és Peñolite

Kosztümöket nem lehet majd húzni a portálból.

Minden 10. pull után jár egy “Black Friday Bonus Chest”, amiben Aether-ek, emblémák. felemelkedés tárgyak, Traner hősök, és kaja csomagok lesznek.

Csak gem-mel lehet majd pull-olni.

Mindenki kap ajándékot, amit 26-án reggel 8-ig lehet begyűjteni, és az ajánlatok között lesz elérhető.

A Tome item-ek meg egyelőre nem érkeznek.

7 Likes

Lehet tudni mien esélyeink vanak 5* re ?

Nem közölték. Rákérdeztem, és még nem kaptam választ, de erre tippelnék:

1 Like

Köszi szépen a választ

Nm, majd ha válaszol Petri, akkor megírom a választ.

1 Like

Bónusz láda tartalom esélyek 115 láda nyitás alapján:

1 Like

It is van Farmhole 2 a vártak szerint :slight_smile:

4 Likes

A Lila bogyót eddig Killharenek szántam de elbizonytalanodtam, Viktor kosztüm Elég jónak tűnik, és ha netán Killhare-hez is húzok jelmezt, rögtön a tavaszi esemény után jön a következő lila és már van 7 bogyóm. Vélemény?
Azt tudja esetleg valaki hogy a támadás növelés milyen arányban hat ki a dott növekedésre??


Ez a rész egy hiba okán nem az event bónusz ládája volt, hanem a Black Friday bónusz ládája.
Az eventen csak emblémákat és gyártáshoz szükséges eszközöket tartalmazhat majd a láda.

A Béta tesztelés ma lezárult. Hétfőn érkezik az új 44-es Béta verzió (ami az utolsó lesz a 44-es verzióhoz).

3 Likes

Ha tényleg minden hős benne lesz a Black Friday portálban, amit írtak, akkor ezek lesznek elérhetőek:

Esemény 3 csillagos hősök 4 csillagos hősök 5 csillagos hősök

Régi challenge események
Fables of Grimforest Pixie Gretel, Hansel Boss Wolf, Puss in Boots, Red Hood, Rumpelstiltskin, Snow White
Guardians of Teltoc Guardian Bat Guardian Falcon, Guardian Jackal Guardian Chameleon, Guardian Gazelle, Guardian Kong, Guardian Panther, Guardian Owl
Knights of Avalon Bauchan Merlin, Sir Lancelot Black Knight, Guinevere, King Arthur, Lady of the Lake, Morgan Le Fay
Pirates of Coreilla Vodnik Peters, Boomer Captiain Keshrel, Finley, Lady Locke, Marie-Thérèse, Sargasso
Riddles of Wonderland Shrubbear Captian of Diamonds, Chesire Cat Alice, Jabberwock, Queen of Hearts, The Hatter, White Rabbit

Új challenge események
League of Villains Edd, Shrekok Ingolf, Sangrior Asterius, Crystalis, Dark Lord, Isrod, Karnov, Toxicandra
Slayers of Fell Shadows Noril, Maeve Aodhan, Cillian, Orla Caitlín, Cathal, Rian, Saoirse, Senan
Starfall Circus Candy, Whacker D"André, Eichelborg, Marcel Bobo, Director Zuri, Eiora & Fluffy, Emilio, Faline, Theobald

Havi hősök
2017 havi hősei - - Alberich, Athena, Ares,Hel, Musashi, Perseus, Thoth-Amun
2018 havi hősei - - Aegir, Aeron, Alasie, Deliah, Drake Fong, Evelyn, Gravemaker, Gregorion, Khiona, Natalya, Zeline, Zimkitha
2019 havi hősei - - Anzogh, Frida, Grazul, Grimble, Kingston, Kunchen, Margaret, Miki, Neith, Onatel, Ranvir, Seshat
2020 havi hősei - - Bai Yeong, Clarissa, Jean-Francois,Glenda, Malosi, Noor, Raffaele, Reuben, Telluria, Vela, Zocc, Zulag
2021 havi hősei - - Alexandrine, Balbar, Bertila, Chakkoszrot, Devana, Elradir, Frosth, Malicna, Russell, Uraeus, Yang Mai

Tavern of Legends
Bonus Hős - - Myztero

Szezonális események
Springvale Chick Jr., Squire Wabbit Lady Woolerton, Jack O’Hare Killhare, Master Lepus, Sir Roostley
Sand Empire Arman, Hisan Gafar, Jabbar Rana, Roc, Yunan
Return to Morlovia Jack, Vlad Frank, Valeria Francine, Vanda, Victor
Santa’s Challenge Frosty, Rudolph Buddy, Carol Krampus, Mother North, Santa Claus

Szezonok
Atlantis Chocin, Gato, Gill-Ra, Melia, Mnesseus, Muggy, Namahage Agwe, Ameonna, Danzaburo, Gaderius, Gobbler, Proteus, Sumitomo, Triton, Wilbur Ariel, Atomos, Inari, Kageburado, Misandra, Mitsuko, Mokk-Arr, Poseidon, Tarlak, Ursena
Valhalla Agnes An-Windr, Bjorn, By-Ulf, Ei-Dunn, Grevle, Jarvur, Kvasir, Nordi, Sudri Almur, Brynhild, Fura, Gullinbursti, Jott, Mireweave, Mist, Shadereave, Stonecleave, Sumle Alfrike, Baldur, Bera, Fenrir, Freya, Frigg, Gefjon, Heimdall, Lady Loki, Lord Loki, Norns, Odin, Salmon Loki, Sif, Skadi, Thor, Tyr
Underwild Gramps, Helo, Morris, Poppy, Vollermork Griffin, Mack, Rokkamush, Tettukh, Zila Lei Akkorog, Aouda, Captian Nemo, Dr. Moreau, Elizabeth, Garjammal, Hannah, Lepiota, Lughaidh, Morel, Octros, Phileas Fogg, Prof. Lidenbrock, Russula, Xnolphod, Zenobia

Tower események
Ninja Tower - Ametrine, Sapphire, Shale Cobalt, Garnet, Jade, Mica, Onyx, Ruby, Quartz, Zircon
Tower of Magic Dölgöön, Kornel Anastasia, Anton, Sergei Agrafen, Cristóbal, Milena, Mortega, Nadezdha

Alliance Quest
Clash of Knights Aderyn, Bertulf Ferant, Wren Esme, Ludwig, Quenell, Wolfgang

2022-ben érkező hősök
Ismeretlen esemény - - Gaillard, Peñolite
Összesen 45 57 172
4 Likes

Átpörgettem, hozzávetölegesen 300 hőst tartalmaz, szóval valószínű stimmel a létszám, nem fogok névsort olvasni.
:smiley:

1 Like

No akkor, ha valaki egy konkrét 5* hőst hajszolna, az esély megszerezni potom 0,01% kerekítve. :smiley: Sok sikert!

Myzterionál csak a szokásos :laughing:

Neeeem! Myzterot 10x nagyobb valószínűséggel húzod! :stuck_out_tongue: Ő 0,1%, most egy adott hősre pályázniviszont 0,01%!

Meglestem pár véleményt, új, fiatalabb játékosokat leszámítva, akinek minden jól jön, nem egy nagy eresztés. Főleg, ha tényleg adott hőst szeretnél. Akkor vár az ember adott eseményre, s bárhogy is, sokkal nagyobb esélye van.

Hogy a már meglévő kosztümöket nem adja, hab a tortán. :smiley:

1 Like

170 db 5 csillagos hős van 2.3% esélyre, ami 0.0135% :slight_smile: szóval 35%-kal több mint Myztero-ra :slight_smile: ami még szintén nem sok :smiley:

Összesen 0.2% azaz 0.1% eséllyel jöhet egyenként a 2 hét új hős.

26.5% eséllyel jöhetnek 4 csillagos karakterek azaz 0.46% eséllyel egy adott hős

71% eséllyel jöhetnek 3 csillagos karakterek szóval 1.58% eséllyel egy adott hős

Ha jól számoltam őket össze tegnap :smiley:

1 Like