Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Feleségem idén még nem kapott lila könyvet (csak a rare küldiből). 12 öt csillagos hőse van kész. 6 db várja, hogy végre beessen valahonnan

Erre:
Szia Uram, lila könyv érdekel? Ötezer

3 Likes

Mind a 10 benne van a portálban @renato_21

A 3 kiemelt kosztümös hős esélye 1% összesen azaz 0.33% / hős.
Az összes többi 5 csillagos hős (kösztümmel ha elérhető) esélye 1.5% összesen azaz kb 0.075% / hős, mert 20 db egyéb öt csillagos hőst számoltam.

3 db tízes pull-t toltam el eddig.
Mindebn volt 2-3 négy csillagos, és 1 öt csillagos hős.
1.-ben Guardian Gazelle
2.-ban Rumpelstiltskin kösztümmel
3.-ban csak Balbar

Na gondolom ilyen szerencsém az éles játékban nem lesz…

5 Likes

Köszi az infót! 22 egyéb 5nek kéne lennie, minden eventből 5db 5 hős az 25 és csak 3 kiemelt :wink:

1 Like

Tényleg 25 van összesen.
Újraszámoltam őket.

A Rare 10 végre sikerült kb a 15-20. nekifutásra ezzel a csapattal:
Grevle, Tyrum, Sudri, Shubbear, Pixie

Az Epic 10 még várat magára legalább 25 sikertelen próbálkozásom volt eddig…

1 Like

#SlowDownSG#NoSpendNovember

2 Likes

Haggyámán. Az összes jutuber folyamatosan pullol, én meg nem vehetem meg a világ legjobb ajánlatát :sweat_smile:

4 Likes

Nem! Azok a nyugati orwelli világ kiszolgálói! Mi magyarok, honfoglalók vagyunk! Nem törünk meg! Már VIP-em sincs! :smiley:

5 Likes

Ma megkaptam tournamenten az 5. zöld aether III -at, szóval akár tudnék egy zöldet limit breakelni.

Dilemmában vagyok, hogy érdemes lenne-e most elhasználni, vagy várjak egy “jobb” reményében.

Defense team:

Jelenlegi zöld 5* hőseim:
image

Tehát most “azonnal” C Lianna vagy Zeline jöhetne szóba.
Ha választhanék kapásból C Kadilen, Quenell, Frigg jutna eszembe akinek gondolkodás nélkül limit breakelnék.

Talán C Liannának adnám inkább a limit breaket most. Ha most elnyomom, már most profitálok belőle, és pár hónap múlva jön a következő zöld aether küldi, és könnyen lehet, hogy nem szerzek addig jobb alternatívát, hiszen kb. 3 év alatt ez jött.

Másik részről nagy mázlival pár hónapon belül talán megkaparinthatok olyat, akit jobban megérheti (nyilván relatív kinek mi éri meg) breakelni.

Szívesen fogadom a tanácsokat, véleményeket, ki hogy járna el a helyemben!

Egyébként a jelenlegi 5*-os hős bázisom, ha ez szempont lehet a válasznál:

Köszi a véleményeket!

Én Zelinet mondanám, és ő is menne defbe. Nagyon jó hős, a sok eszetlen buffolóssal és tauntossal szemben megint nőtt az értéke, s ha még ki tudod használni a családi bónuszát, az megint dob rajta. Defben minden nélkül is jobbnak érzem, mint Liannát.

3 Likes

Információk a Black Friday Summon-ról:

  • Az összes korábbi eseményből lesz benne hős + Gaillard and Peñolite is elérhetőek lesznek benne.
    Ez a két hős ezután csak jövőre lesz újra pull-olható, amikor kijön az esemény, amiben szerepelnek.
  • Minden 10. pull után jár egy “Black Friday Bonus Chest”, amiben Aether-ek, emblémák. felemelkedés tárgyak, Traner hősök, és kaja csomagok lesznek.

A hivatalos bejelentés: link

Milyen kedvesek, egyből a limit break utáni max emlémás kártyát dobták be az új hősökről:

4 Likes

Szerintem ne aggódj ezen. Igazából tényleg bármikor beeshet egy olyan hős, ami még a def bázist is borítja, de emiatt várni max akkor lenne érdemes, ha kizárólag kosztüm nélküli s1 hőseid lennének. Szerintem C Lianna is nagyon jó, de én Kerberusz tanácsait szoktam követni és még nem csalódtam.

Amúgy “fun fact”: én nincs egy hónapja talán, hogy itt a fórumon is lamentáltam egy kört egy hasonló problémán. Végül döntésre jutottam, ki is lett maxolva a hősöm, örültem is neki, de a legutóbbi kosztüm eventen beesett egy olyan hős, aki ha akkor megvan, nem kérdés, hogy ő kapta volna az aethereket. Ilyen van. :slight_smile: Örüljünk, ha beesik az a jó hős, aztán van miért “dolgozni” egy ideig.

4 Likes

Ha minden épület maxos még mindig megéri a VIP?

900 gem, 90 emblem, 90 loot ticket 5 euróért. Igen. Mondhatni, hogy ez az egyik legjobb ajánlat összességében. :slight_smile: Majd decemberben megveszem.

2 Likes

Végre megvan az S3 hard is :partying_face: Faline Zocc párossal egyik titán sem tudott lőni egyet sem :grinning:

6 Likes

Szeretnék kérni tippeket hogy ki mivel csinálta végig a dark aerher utolsó pályáját. Köszi szépen!

Alapvetően lila monóval, olyanokkal akik sokat támadnak sartana quintus akárki, ha ilyen nincs akkor kínozd el valahogy az utolsó hullámig, és dobáld le item - ekkel, A Boss iszonyat keményet üt de alig van élete.

1 Like

Ezmiez?? Kb 70 pályából kellett volna 12 extra tallért összeszednem Hát meglett 10 :sleepy:

Megvan köszi a tanácsot!

1 Like

Nekem itt még egészen adják is, de atlantiszon szerintem az egész event alatt jött össze kb 18 db coin…

Ma már több Gnome-ot nem találhatsz.
Majd holnap reggel lesznek ismét elérhetőek.

1 Like