Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Azt lehet már tudni, hogy ősszel kik kapnak kosztümöt?

Sajnos még nem, de a nyári eseményből kiindulva Vandán kivül a másik két öt csillagosra tippelnék.
Talán majd a jövő hónapban megérkeznek a Bétába.
Egyenlőre én a Október-December havi hősöket várom (akár már a héten) a Bétába.
De persze nem tudom mi fog érkezni, hogy ha érkezik-e valami egyáltalán a héten.

Majd ha lesz valami (talán holnap), akkor megírom.

3 Likes

Amikor ez pár hónapja bejött, azt hittem, majd bogyók lesznek a túltöltött ládában, másképp nincs ember aki megvegye a “VIP”-t, kettőből nulla :sweat_smile:

2 Likes

Rémlik, hogy régebben téma volt a S2 hősök kosztümje, végül ebből lesz (majd valamikor) valami, vagy azóta elhalt a dolog?

Anno megérkezett a Season2 hősei közül Poseidon kosztümjéről az infó. (+ Ugye pár challenge event kosztüm mint pl Finley, Jabberwock, …)

Azután jött a felháborodás, hogy miért kell Killhare, stb-nek kosztüm, és a húsvéti hősök kosztümjét elhalasztották 1 évvel.

Azóta ugye jöttek a nyári eseményhez a kosztümök.
Gondolom jön majd a többi szezonális eseményhez a kosztüm.

Szerintem a Season2 kosztümök is előbb-utóbb vissza fognak térni.
Egyelőre még nem érkezett róluk friss információ.

2 Likes

Találkoztam ezen a waron egy télanyóval. Szörnyű kimenetele volt mindhárom támadásomnak, mindig mindenkit visszahozott. Egy valamit viszont nem értek, miért hozhatja vissza egy következő támadásban a már korábban elpusztított társát. Így is iszonyt kemény ellenfél. (Nem a mi szintünk, el sem tudom képzelni miért kaptuk ellenfélnek a warban) középen Freyát már megöltem. Aztán még egyszer támadtam, meghalt télapó is, erre mindkettőt visszahozta. Itt kimentem a szobából összecsomagoltam, most egy lakatlan szigetre tartok, ahol nincs internet :slight_smile:

1 Like

Pedig sajnos ő így működik. A következő csatában is visszahozza a korábban kiütött ellenfeleket.
Igy könnyen lehet ellene 0-ás meccset hozni.

Na végre itt a friss Béta.

Ezek a Haloweeni kosztümök kapnak kosztümöt (minden 5 csillagos + Frank) (@Mergesmagus )

  • Francine
  • Vanda
  • Victor
  • Frank

Megérkezett az októberi havi hős: Russell

Új Season 4 hősök érkeztek:

  • Octros
  • Lugaidh
  • Passepartout

Apró változások a Tower of Magic-en

  • 1-2 áldás gyengült
  • A Normál szinten picit könnyítették, míg az Impossible szintet nehezítették
  • A szintek száma nem változott

Egyéb változások:

  • A Tower eseményeken (beleértve a Ninja Towert is) az átkokat mostantól külön fogja számolni a kosztümöks és az anélküli változatnál a rendszer
  • Egy hibát javítottak Elradir-ral kapcsolatban, amikor nem kapott kis manát ha a minion-októl kapott debuff-ot (és ezzel kapcsolatban pontosították is a leírást ezen a részen)
  • Myztero leírását javították. (Nem jegyzi meg a Fiend-ek általi adott debuff-okat)
  • Akkorog már kap sebzést ha Ursena-t támadja amikor a sárga elleni védelme aktív
  • Margaret és Little John kosztüm leírása pontosítva lett
  • Danzaburo, Thor, és Rumpelstiltskin leírása is pontosult
  • Underwild gyémántok gyorsabban jönnek létre
  • Theobald már nem akadályozza meg, hogy a saját csapatán belül Bertillát abban hogy levegye a debuff-okat
  • Javítottak egy hibát amikor a Fiendek nem nyelték el a gyógyítást szellem formában
  • Toxicandra és Alberic leírásában javítva lett, hogy közepes mennyiségú manát kapnak és nem keveset
  • Az ajánlat ikonok már rendben lecserélődnek hogy ha két esemény egymást éri, és fut a játékod a váltáskor
  • A Tournament-ek leírásában egy formázási dolog javítva lett
  • Javítottak egy szöveget akkor amikor elfogy az Oxigén a Season 4 pályákon
  • Egy vizuális hibát javítottak, amikor a Ninja hősök elhárították a szövetséges Elizabeth támadását
  • Javították Onyx leírását a Ninja Tower valamelyik pályáján ahol hiányzott a 2x töltéshez tartozó leírása
  • A csata közbeni értesítéseken (Talent, passzív, stb…) történt javítás, mert nem mindig jelentek meg
  • Javították azt a hibát, amikor Chakkoszrott mana generálása csak 2 körig tartott, amikor debuff-ot kapott

A mai nap során majd jövök a részletekkel.

6 Likes

Új Halloween kosztümök:

Francine kosztüm - 5 csillagos zöld kosztüm (gyors mana töltésű)

  • Támadás: 801
  • Védelem: 763
  • Életerő: 1381
  • Osztály: Sorcerer
  • Speciális képessége:
    • 225% támadás a célpontra és szomszédai
    • Leveszi az összes szövetségesről a debuff-okat minden kör végén 3 körig, és ez a hatás nem távolítható el.
    • Minden kék ellenfél védelmét 54%-kal csökkenti a zöld szín ellen

Victor kosztüm - 5 csillagos lila kosztüm (nagyon gyors mana töltésű)

  • Támadás: 785
  • Védelem: 701
  • Életerő: 1392
  • Osztály: Rogue
  • Speciális képessége:
    • 125%-ot támad a célpontra és szomszédaira
    • A célpontra és szomszédaira 225-öt sebez 5 kör alatt. Ha a célpont már rendelkezik ezzel a debuff-fal, akkor a hátralévő kör szám visszaáll 5-re, és 305-tel növekszik a sebzése maximum 830-ig.
    • Ellopja a célpont és a szomszédai által kapott gyógyítás 51%-át 3 körig.
    • A célpont és szomszédainak a védelme 25%-kal csökken 3 körre.

Vanda kosztüm - 5 csillagos piros kosztüm (nagyon gyors mana töltésű)

  • Támadása: 783
  • Védelem: 755
  • Életerő: 1441
  • Osztály: Wizard
  • Speciális képessége:
    • 115%-ot támad minden ellenfélre
    • Ellopja az összes ellenfél által kapott gyógyítás 51%-át 3 körig
    • Minden szövetséges immunis a debuff-okra 3 körig

Frank kosztüm - 4 csillagos kék kosztüm (lassú mana töltésű)

  • Támadás: 655
  • Védelem: 645
  • Életerő: 1334
  • Osztály: Monk
  • Speciális képessége:
    • 175% támadás minden ellenfélre, ami 45%-kal növekszik halott ellenfelenként
    • Stack (Max 10): 20 pont sebzést kap minden ellenfél minden elpusztított ellenfél vagy minion után.
    • Stack (Max 10): -4% mana generálást kap minden ellenfél minden elpusztított ellenfél vagy minion után.

Kosztüm bónusz:

Tulajdonság Season 1 hős Nyári hős Haloween hős
Támadás 5% 3% 2%
Védelem 5% 3% 2%
Életerő 10% 6% 4%
Mana 5% 1% 1%

Haloween portál esélyei

Vanda és Victor a két kiemelt hős

Hős Esély
Sima 3 csillagos hős 56.8%
Sima 4 csillagos hős 20.8%
Sima 5 csillagos hős 0.9%
Halloween 3 csillagos hős 14.2%
Halloween 4 csillagos hős
(Valeria)
2.2%
Halloween 4 csillagos hős és kosztüm
(Frank)
3.5%
Halloween 5 csillagos kiemelt hősök
Vanda és Victor
1.6%
Havi hős 1.3%

Francine (nem kiemelt 5 csillagos Halloween hős) nem szerepel a portál esélyeit felsoroló képen, de ő is húzható.
Vagy ő is kiemelt, vagy az 1.6% esélyből megkap valamennyit.

2021 Október havi hős

Russell - 5 csillagos piros hős (átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 795
  • Védelem: 739
  • Életerő: 1322
  • Osztály: Wizard
  • Passzív 1: A támadást csökkentő debuff-ok ellen védett
  • Passzív 2: 5% manát kap ha egy ellenfél égetési debuff-ot kap
  • Speciális képessége:
    • A speciális képessége sohasem Miss-sel
    • 350% támadás a célpontra
    • A célpont és a szomszédai 264 égetést kapnak 3 körre
    • Elemental Link: 10%-kal növeli a piros hősök által kapott gyógyítást 4 körre, és ez a hatás nem távolítható el

Új Season 4 hősök:

Passepartout - 5 csillagos kék hős (átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 756
  • Védelem: 803
  • Életerő: 1411
  • Osztály: Fighter
  • Természetes képessége: Az általa kapott első 3 buff-ot időtartamát 1 körrel növeli
  • Specális képessége:
    • Minden szövetséges 200 életerőt regenerálódik 4 kör alatt, ami zöld csempénként 100-zal növekszik maximum 1000 életerőig
    • Minden szövetséges védelme 20%-kal növekszik 4 körre , ami zöld csempénként 7%-kal növekszik maximum 76%-ig

Lughaidh - 5 csillagos zöld hős (lassú mana töltésű)

  • Támadása: 721
  • Védelem: 832
  • Életerő: 1433
  • Osztály: Paladin
  • Természetes képessége: Az első 3 speciális képességek általi sebzés 20%-kal kevesebbet sebez rajta
  • Speciális képessége:
    • Levesz minden debuff-ot és stack-et magáról (még a levehetetleneket is) és szellem formába vált 4 körre
    • Szellem formában nem kap manát és nem gyógyítható speciális képessége által, viszont nem sebezhető se normál se speciális képességek által, és debuff-okat sem kaphat
    • Szellem formában minden más szövetséges +64% védelmet kap
    • Szellem formában körönként 180 életerőt gyógyul a hős

Octros - 5 csillagos piros hős (átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 762
  • Védelem: 797
  • Életerő: 1396
  • Osztály: Fighter
  • Természetes képessége: Az általa kapott első 3 buff-ot időtartamát 1 körrel növeli
  • Specális képessége:
    • 180%-ot támad minden ellenfélre, ami 20%-kal növekszik piros csempénként maximum 340%-ig
4 Likes

Az utolsó nem öt csilis? Elég meredek lenne négynek

Ja, bocsi, elgépeltem. Igen 5 csillagos.

Jöhetne azért néhány 4 meg 3 csillagos is ennyi legendás mellé. Lughaidh olyan mint ha vivica csak magát gyógyítaná, nem tűnik hasznosnak :confused: halloween viszont el porgetem az összes tokent ami tavasz óta gyűlt

Most láttam a hírt:
Szeptemberben a League of Villians lesz és nem a Kalózok érkeznek…

4 Likes

Totális kalendárium-keveredés.

1 Like

Ja… és azt még nem is mondtam, hogy a Tower of Magic kiadásra kerül a 41-es verzióval.

Szóval szeptemberben jó eséllyel az is érkezik. (A Staff még nem erősítette meg)

3 Likes

A szemem káprázik? Amikor vége lett a Valornak, akkor 12+ napról számolt vissza. Most véletlenül ránéztem és 3+ napnál van.
Érdekes ez a naptár változtatás. Az előző costumnél is más kiemelteket harangoztak be. Szomorú is voltam :slight_smile:
Mi ez a magic dolog? Hasonló lesz, mint a ninja tower?

Nem káprázik.
12 volt amikor véget ért, majd később csökkentették az intervallumot, hogy hétfőn el is kezdődjön.

A naptáron játékosok készítik. Ők meg csak tippelnek, hogy kik lesznek a kiemeltek.
Szóval az változhat.

Igen, ez a Ninja Tower szerű dolog 25 + 50 szinttel.

2 Likes

Az első nap E védelmem volt. Megabrutálnak éreztem, amikor összeállítottam. Na, gondoltam, ez nagy szenvedés lesz. Másnap már A lett, és végig az is maradt. Óriási kontraszt és emellett nagyon sok pontot vesztettem is vele. Érthetetlen


2 Likes

Érkezett egy apró buff hozzá:

Passepartout - 5 csillagos kék hős (átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 756
  • Védelem: 803
  • Életerő: 1411
  • Osztály: Fighter
  • Természetes képessége: Az általa kapott első 3 buff-ot időtartamát 1 körrel növeli
  • Specális képessége:
    • Minden szövetségest gyógyít 20%-kal
    • Minden szövetséges 200 életerőt regenerálódik 4 kör alatt, ami zöld csempénként 100-zal növekszik maximum 1000 életerőig
    • Minden szövetséges védelme 20%-kal növekszik 4 körre , ami zöld csempénként 7%-kal növekszik maximum 76%-ig

Más:

Russel-nek ez a képessége elég jó:
“A speciális képessége sohasem Miss-sel”

Ha a saját Wu-kong-od vagy ellenfél Justice-a vagy egyéb hőse vakítja, akkor sem Miss-sel, valamint kosztüm Kadilen Dodge-a sem akadály számára,mert mindig átüt rajta.

Valamint ez a passzív sem rossz:
“5% manát kap ha egy ellenfél égetési debuff-ot kap”

Ez azt jelenti, hogy a dupla alakzatnál ha bemész Russell mellett pl Baldur-ral vagy Gefjon-nal (esetleg Sumle-val), akkor ha a S3 hős eleterje pirosba megy, azaz éget minden ellenfelet, és rádobod a középső ellenfélre Russel égetését úgy hogy még minden ellenfél életben van, akkor Russel 2 kör alatt feltőltödk akár 1 piros csempe nélkül is mert 2 kör * 2 égetés/hős * 5 ellenfél * 5% mana = 100% mana.

5 Likes

Szóval talentelve maxon dobhat magára 360+5*250 hp-t ami 1610 ha a csillagok is ugy állnak. Raffaele körülbelül ugyan ennyit tud, hasonló stat és manna töltés mellett. Védelem helyett ugyan csak tisztít, de sokkal kevésbé szituáció függő. Bár Raffaele nem rossz, de semmiképpen sem kiemelkedő.

1 Like