Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)


Screenshot_20210821_101904_com.smallgiantgames.empires

Komolyan 13000 helyezett alatt nem férek be az 1%-ba???

Lassan a topp százban is csak kilencvenen lesznek :joy:

2 Likes

Ha úgy vesszük ez várható volt és egy irányba mutat. Van egy tucat karakter akiket ha felhúzol te vagy a legjobb és pont Ez eléggé el veszi a kezdők kedvét és ahelyett, hogy konszolidálnák őket, még tovább nő a szakadék. Harminc felett van legendás hősöm és a sárga omegát konkrétan csak ugy tudtam vegig vinni, hogy ledobáltam a Bosst felszereléssel. Gullival beduplázott mxos Norn egy ütésből eset ki… Ez így minden csak nem szórakoztató.

1 Like

Ez az ékes, fényes bizonyítéka annak, hogy milyen mennyiségben csökken a játékos bázis. :slight_smile: Már a mitikus titánnál észrevettem két hónapja.

1 Like

Jaja csökken, 66k helyezéssel csak top10% voltam tegnap napközben.

Végül top5% lettem ilyen lottal:

Csak mostanra már hiánycikk a 1-es sárga bogyó. (8 db hiányzik)
Mondjuk csak Malosi vagy Sir Roostley tudná megkapni.
Szóval lehet maradok D’Andre-nál.

Viszont meglett zöld és lila színből az 5. egyes bogyó így el lehet kezdeni gondolkodni, hogy kit LB-zek…

4 Likes

Jó, ha minden harmadik hónap hősét kapom meg. Ötös event hősöm egy van. Atlantisból és Underworldből nincs öt csillagos. Van olyan event, ahonnan még négy csillagosom sincs. Mindez majd másfél év alatt. Hát persze, hogy inkább abba hagyják az emberek.
Amúgy nem panaszból írom a dolgokat, hanem inkább rávilágítok a hibákra és felhadználó barátként gondolkozom. Ez tetszik Kerberusznál és még pár youtubernél, hogy kimondják

1 Like

Hát ja nem igazán adja a játék az 5 csillagos hősöket.
A havi hősöket leszámítva csak 3 db nem Season 1 hősöm van:
Director Zuri, Sir Roostley és Bera.

Havi hősök:
2019-ben csak Grimble
Tavaly a havi hősök fele (Malosi, Bai Yeong, Noor, Glenda, Reuben) esett be.
Idén eddig csak Bertilla jött
+HA10-ből Grazul és Khiona

Event/S2, S3, S4-ből 3 és 4 csillagos is hiányoznak bőven… (Természetesen a legtöbb a frissebbekből)

Mondjuk én nem költök rá szóval alacsonyak a elvárásaim…

2 Likes

Ez nem a költésről szól. Eleinte megvettem a vipet, jött a gem. De egy idő után már húzni sem mertem :frowning:
Most megvettük a *Path of Valortt, rábeszéltük egymást, mert jól álltunk és látszott a vége. A coinok elhullottak, a gemeknek nincs értéke és az utolsó mega láda sem adott 4 csillagos itemet… Na, hát erről beszélek.

*Edit tévesen VIP-et írtam, bocsánat

Hát ja, ez eléggé szerencse faktor.
Láttam az FB-n olyan képet hogy valakinek az ingyenes és a fizetős láda is 4 csillagos felemelkedés tárgyat tartalmazott az 50. szinten.

Lila kis bogyó nekem is ezen a tournamenten lett meg, én Maveet választottam


Ha jön még két zöld Noril is kap
Apropó zöld, el képzelhető, hogy Jade buffot kap a következő 1 évben, vagy mehet a hős akadémiába? Egy tisztízással mondjuk már elégedett lennék, midegy is, hogy melyik oldalt…

3 Likes

Egyelőre szerintem csak a szezonális hősök mennek majd bele a HA-ba az aktuális események alkalmával.

Sajnos nekem csak Noril esett be, de rá gondoltam én is. (Mnessus vagy Belith a másik kettő amire gondoltam a későbbiekben)
Liláknak meg lehet megy Tyrum, aki buff-okat és debuff-okat is le tud szedni a kosztüm-től függően.

1 Like

Nálam a zöldnél Grevle kapja meg. Isshtak és Berden versenyzik a másikért (persze maszkosan). Lilánál Tyrum itt is :slight_smile:

1 Like

Én a helyedben megtartanám a csirkének… Bejön sz a pár kis bogyó 1-2 hónap alatt.

Ez a D’Andre hype-ot se értem igazán. Hű, kicseréli a def downt + defre. Ok, nagyon fasza a +50%, de egy kosztüm Melendor is tudja kb. ugyanezt. Ő is kicseréli+46%-ra, és beszerezni is könnyebb. Persze nem ad mana regent, ami nagy táp, de debuffol. Az is nagy táp. Ennek ellenére ő se fog bogyót kapni, ha oda kerül a sor.

2 Likes

Örülök, hogy más szemszögből is rámutatsz a játékra! Csak így tovább és köszi

1 Like

Köszi a tippet. Még átgondolom. Egyelőre mindenképpen várnom kell, mert D’Andre még közel sincs maxon.

Egyébként Tyrum ilyen lett.

A kosztümje még vár a bogyóra…

1 Like

Az a durva, hogy kb 500 pont különbség 8000 helyezést jelent.

2 Likes

Nyitottam pár Valor chest-et, de egy pöppet többre számítottam… :frowning:

Hát ez tényleg elég gyenge volt…

Na ez rohadt undorító, most már tényleg egyre mélyebbre ássák azt a gödröt