Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Megérkezett az első buff az új hőshöz:

Xnolphod (5 csillagos lila hős - átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 778 helyett 768
  • Védelem: 782 helyett 793
  • Életerő: 1380
  • Osztály: Sourcerer
  • Természetes képessége: Az első 3 általa kapott debuff 1 körrel rövidebb ideig tart
  • Speciális képessége:
    • Minden szövetséges életerjét megnöveli 37%-kal
    • Minden a pályán lévő lila csempét “elvarázsol”. Támadás esetén minden elvarázsolt csempe 24% helyett 64%-kal több manát tölt, míg védekezés esetén 24% helyett 57%-kal csökkenti a mana töltést az adott csempe
    • Minden szövetséges manáját megnöveli 20% helyett 30%-kal.

A quest-nél a 2-4 pályákon könnyítenek picit, amiről majd később,lesz információm.

3 Likes

Na persze! :smiley:

Azt kérdezném, hogy a HA10-be kerülnek be új hösök hónapról hónapra? vagy az fix?

Gondolom a hős új változtatására mondtad :slight_smile:
A 30% fix mana töltés azt jelenti, hogy ha 4 ilyened van maxolva, akkor egy tetszőleges 5. hőst akár hányszor fel tudsz tölteni, és ehhez nem kell csempe mozgatás sem…
Illetve ez +64% mana gyorsítás brutális…
Alfrike 6 csempés lesz…

Ez automatikus…

2 Likes

A 2-4 pályákon könnyítettek egy picit, mert elég erősre sikeredtek elsőre.
Csak az ellenfelek és főellenségek tulajdonságai (támadás / védelem / életerő) és égetésük változott.
Az ellenfeleknél ez változik picit, ezért közép értékeket írtam a táblázatba:

Pálya Ellenfelek statjai (átlag) Főellenségek statjai Ellenfelek égetése (átlag) Főellenség égetése
1 ~960 / ~510 / ~1020 1743 / 760 / 2662 ~260 200
2 korábban ~1485 / ~720 / ~1445 2734 / 1084 / 3796 ~400 -
2 most ~1150 / ~560 / ~1115 2098 / 832 / 2914 ~310 -
3 korábban ~1690 / ~750 / ~1500 3081 / 1120 / 3922 ~465 350
3 most ~1350 / ~600 / ~1210 2487/ 904 / 3166 ~375 285
4 korábban ~1830 / ~755 / ~1510 3360 / 1128 / 3948 ~505 -
4 most ~1590 / ~650 / ~1305 2909 / 976 / 3418 ~430 -
5 ~1970 / ~750 / ~1500 4219 / 1315 / 4603 ~540 485
2 Likes

Köszönet a sok-sok infóért (remélem nem kapott görcsöt a kezed… :adhesive_bandage:)

1 Like

Nincs mit :slight_smile:
Még1 extra infó, amit az angol nyelvű részre már megírtam:
Karnov (League of Villians hős) és Xnolphod lila csempe elvarázsolási képessége felülírja egymást.
Szóval az utolsó nyer tehát nem lehet egyszerre mana és támadás gyorsító/növelő hatás is 1 csempén.

Aki tud angolul és kérdése lenne a SG-fele, akkor 26-áig ebben a topicban megkérdezheti (aztán majd kiderül mire válaszolnak :smiley: ):
Upcoming Q&A with Game Designers - Spring 2021 Edition (Submit Your Questions Now!)

2 Likes

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségünk. Az egyik klán tagunk nem tud visszalépni az account-jába, csak egy régebbibe engedi, nem tud választani. Mit lehet tenni ilyenkor? Írt a supportnak de még nem jött válasz neki. Költött is a játékban, nem is keveset, az egész éves vip-et megvette… Előre is köszönöm, ha van ötletetek! :slight_smile: Böbi

Bekovetkezik a rémálmom …

5 csillagos Rush tournament, ahol a sarga a tiltott szín…

Ez kircsi lesz! (Kábé keddig…).

Hál Istennek gyakorolhattam az előző rush warban…

Egyébként nem e-peen lengetésnek szanom, csak ezt idefirkantanam…

Tegnap este amokfutottam picit a raidek szempontjából…

Global 177, lokal (UK) 6…

Nincsenek bazi jó hőseim, es minden színből max. 2-3-4 5 csillagos… alig néhány s2, nulla s3, es nulla s4…

Par hero of the month es event hős…

Szoval csak a kispályás véleményemet szeretném megosztani Veletek…

2600 -ig siman viszi 3 darab 5 csillagos es 2 negy csillagos mono…

Innentől viszont kezd izgi lenni…

Én azóta monozok, hogy Allianceba léptem, de 2700-2800 körül mar nem lehetséges (szamomra…YMMV).

Egy Monóból mindig hianyzik valami…

Ezt észrevettem, es 2700 felett átálltam 3-2 re… igy lett meg a 2808 kupa…

Ami semmi a “nagyoknak”, de egy vc2p jatekos, mint én örül neki…

Kár, hogy nem huztam a troopjaimat… na AZOK sokat segitettek volna, akar meg a global100 is meg lett volna…

De egy 4 órás “őrjöngés” után elkezdtem hibázni, csökkent a koncentralasom, es feladtam…

De jo kis este volt…

Pill, EDIT, rakok screenshotot

Empires⚔️_2021-05-21-19-15-21

Ezek a legjobb hoseim amúgy:

2 Likes

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségünk. Az egyik klán tagunk nem tud visszalépni az account-jába, csak egy régebbibe engedi, nem tud választani. Mit lehet tenni ilyenkor? Írt a supportnak de még nem jött válasz neki. Költött is a játékban, nem is keveset, az egész éves vip-et megvette… Előre is köszönöm, ha van ötletetek! :slight_smile: Böbi

Szia !

Gondolom be volt jeletkezve a Game Center-be vagy nem Andriod-s akkor a Google play-be az új játékos fiókjával ?
Csak mert ha nem, akkor az probléma…

Jó eséllyel ezzel csak a Support tud majd valamit kezedni, de lehet, hogy hétvégén annyira nem nagyon fognak neki válaszolni, hanem csak a jövő héten.

Gondolom itt írt nekik:

Gratula, szép volt, fiúk :smiley:!

1 Like

Szia! Köszönöm a gyors választ! Igen, itt írt nekik. Sajnos, ha jól értem őt, akkor csak kB facebookkal volt bejelentkezve, Google play, vagy Game centere nem volt. :frowning: valószínűleg így elég kilátástalan a helyzet, de azért bosszantó, hogy ha elég sok pénzt költ valaki akkor ne tudnák valahogy előkaparni a karakterét… Jelezni még nem tudok róla, hogy visszajeleztek, gondolom annyit fognak, hogy így nem tudnak segíteni. De ha bárkinek van még valami ötlete, varázslata, amivel sikerülhet, nagyon szívesen fogadom :slight_smile: elég kis kitartó csapat vagyunk, és nem szeretnénk elvesziteni egymást :slight_smile:

Most más e-mail címmel van bejelentkezve. Játékon belül option menü és ott alul mutatja hogy bejelentkezve. Ott ki kell jelentkeznie majd ujra belépés. Akkor fogja kérdezni az e-mail címét és ne azzal jelentkezzen be ami eddig volt neki hanem egy másikkkal!

Szerintem egy e-mail címen volt mindkét karakterrel. :confused: csak a kisebbikkel már nem játszott, csinált egy új karaktert és ahhoz is ezt az email címet kötötte, vagy Facebook fiókot, azt hiszem. De elküldöm neki ezt a választ is, hátha hasznos lehet :slight_smile:

Második war óta van egy ex-memberünk aki sose volt a klán tagja, természetesen az ellen hónapok óta 1gyel többet van…


1 Like

Megvan a játékon belüli azonosító száma az új fiókjának ? (Options / About / Account#)
Ha megvan, akkor azzal és esetleg ha igazolja, hogy ő mikor, miért és mit fizetett valamit tud kezdeni a support a helyzettel…
(Lehet az útóbbi és elég de ha jobb ha megvan az azonosító szám is)

Belépett majd lelépett a War elenfél választás közben ?
Ha igen, akkor célszerű Invite Only-ra tenni a szövetséget.
Ha nem volt az utóbbi időben a klán tagja, akkor ez egy bug, amit célszerű lejelenteni.

Igen… Az Account az egy fontos dolog lenne,de sajnos az ember - legalább is magamból kiindulva - nem arra készül fel, hogy megjegyezze, hátha baj lesz. Így meg, hogy nem tud belépni abba a felhasználóba, megnézni sem tudja. De ha már az Account-nál tartunk, nem lehet a telefon más kis fiókjából, programjából, belsejéből elővarázsolni ilyesmit? (Game center-e, Google play-e nem volt). :slight_smile:

Hát szerintem azt nem tudja sehonnan sem elővarázsolni így maximum a Facebook bejelentkezés + a fizetett tételek igazolásával tudnak talán tenni valamit a support-osok.