Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

@Xyz A németek meg használják a Scharfe S-? Azt hittem, próbáljak kivonni a forgalomból… bocsesz, off topic…

Ne haragudj ezt nem tudom megmondani pontosan mivel nem tanultam a nyelvet csak rám ragadt muszájból.
De amúgy egyre inkább dupla S-ként használják és nem ß-ként ha erre gondolsz.

1 Like

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy megérheti-e egy csapatot összedobni főleg a családi bónusz miatt .(Gondolok itt a húsvéti hősökre +20% attack.)
Sanszos, hogy csak támadásra lenne használva, de így elsőre nem tűnik nekem olyan rossznak. Jelenleg még lenne vele nem kevés munka mire használható lesz, csak kérdés, hogy megérheti-e összehozni.

Sziasztok,
másnál is előfordul, hogy a path of valor küldetések beragadnak? A Defeat enemies V-öt megcsináltam kiírja completed de nem ugrik a következőre anélkül pedig esélyem sincs végigvinni.

@Rece szia! Offensen nem mondanám kimondottan erősnek. A két karakter önmagában annyit sebzést kitol, hogy ha mindkettőt el tudod sütni, akkor szinte vége, ugyanakkor ezt bármilyen hasonló két kaliberű hőssel meg lehet csinálni (pl. Isarnia + Azlar (ez még nagyobb is a def. down miatt)). Ott az extra sebzés sem számít sokat. Viszont ahol nagyon durva, az defense, főleg adott tournamentek, és warok (rush & equalizer). Nem elég az óriási sebzés, jön hozzá a defense bónusz sebzése és még a család extrája. Elég halálos kombó. :slight_smile:

@beco mert a defeat enemiesnek az ötös az utolsó szintje. :slight_smile: Nincs tovább.

Az eheti tournament-nél valamilyen probléma van jelenleg…
Úgy mutatja mintha ha nem is csatlakoztunk volna a tournament-hez, és még az előző heti eredményét mutatja.

A Staff már dolgozik rajta…

Reméljük gyorsan megoldják…

Más:

Most olvastam, hogy a Staff az első cirkuszos event-et a következő hónapban tervezi megtartani :slight_smile:

3 Likes

Törölték az eheti tournament-et…
Majd később lesz megtartva, amiről majd adnak tájékoztatást.

Köszi a tanácsot, akkor lehet benne fantázia…
Killhare-t nem, de a másik 2 húsvétit tudom maxolni, mert van hozzá item és már neki is kezdtem.
Viszont amit sajnálok, hogy csak Killhare-hez lenne elegnedő embléma talenthez, de majd igyekszem azokat is lassan összehozni.

1 Like

A Tournament holnap fog újraindulni 11 órától.
Ma ismét jelentkezni kell, és ráadásul a csapatot is elfelejtette a rendszer…

5 napos lesz a tournament. Szombaton is lesznek meccsek.

4 Likes

Knight of avalon helyett jön majd a cirkusz?

Igen, az Avalon csúszna 1 hónapot a cirkuszos event miatt.

Hasonló módon, mint ahogy az a League of Villans-nál volt februárban.

1 Like

Megkezdődőtt a 38-as verzió kiadása, ami a Cirkuszi eseményt és a korábban általam írt hibajavításokat tartalmazza.

3 Likes

A mostani mythic titan-nál vettem észre egy érdekes dolgot, nem tudom bug-e vagy csak én vagyok balfék.
Alapból ugye, amikor az adott hős először támad a titánra, akkor +20% mana generálást kap. Na ez nálam egy kicsit nem így működött. Amikor először beléptem a titánhoz és össze kellett állítani a támadó csapatot, akkor feldobta a korábban már beállított és a legutóbbi harc során utoljára használt csapatot. Ezek pont a kékek voltak és NEM volt ott a 20%. Az egyik hőst helyettesítettem és annak már mutatta a buff-ját. Nektek is volt ilyen probléma?

Sajnos nem figyeltem, mert egyből lecseréltem a csapatomat.

Hamár Mythic titán egy kis info az éppen futó eseménnyel kapcsolatban:
Jelenleg 1 134 560 játékos nevezett be az event-re.
Szóval 11 345. helyezés kell a top1%-hoz.
Szóval 56 728. helyezés kell a top5%-hoz.
Szóval 113 456. helyezés kell a top10%-hoz.
Szóval 283 640. helyezés kell a top25%-hoz.
Szóval 567 280. helyezés kell a top50%-hoz.
Szóval 850 920. helyezés kell a top75%-hoz.

Persze ezek még mehetnek feljebb, de már szerintem nem sokkal…

4 Likes

Elkezdődött a 39-es verzió tesztelése:

  • Ismét tesztelésre kerülnek a Limit Breaker-ek és történtek változások…
  • Az alábbi Season 4 hősök változnak:
    • Captian Nemo
    • Zenobia
  • Új Season 4 hős került a Bétába:
    • Xnolphod

További részletek hamarosan…

3 Likes

No ezekre a változtatásokra kíváncsi vagyok. :slight_smile:

1 Like

Season 4 hős változások:

Captain Nemo (5 csillagos piros hős - gyors mana töltésű)

  • Támadása: 842 helyett 821
  • Védelme: 770 helyett 751>
  • Életerje: 1359 helyett 1334
  • Osztály: Rogue helyett Fighter
  • Természetes képessége: 20%-kal indul a manája a csata megkezdésekor
  • Speciális képessége:
    • 300% támadás a célpontra, ami 600% ha Nemonak van debuff-ja vagy negatív hatású stack-je

Zenobia (5 csillagos piros hős - átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 846 helyett 824
  • Védelem: 776 helyett 756
  • Életerő: 1347 helyett 1316
  • Osztály: Monk helyett Sorcerer
  • Természetes képessége: A hős által kapott első 3 buff 1 körrel tovább tart
  • Speciális képessége:
    • A két legszélső ellenfél 320% támadást kap. Ha már csak 1 ellenfél van, akkor ez a támadás duplázódik.
    • A táblán lévő piros csempék +64%-ot sebeznek ha támadsz, míg védelem esetén 57%-kal kevesebbet sebeznek

Új Season 4 hős:

Xnolphod (5 csillagos lila hős - átlagos mana töltésű)

  • Támadás: 778
  • Védelem: 782
  • Életerő: 1380
  • Osztály: Sourcerer
  • Természetes képessége: Az első 3 általa kapott debuff 1 körrel rövidebb ideig tart
  • Speciális képessége:
    • Minden a pályán lévő lila csempét “elvarázsol”. Támadás esetén minden elvarázsolt csempe 24%-kal több manát tölt, míg védekezés esetén 24%-kal csökkenti a manát-
    • Minden szövetséges manáját megnöveli 20%-kal.
3 Likes

Változás történt a szükséges Limit Breaker-ek számában 1-1 hős fejesztéséhez (de csak az 5 csillagos kosztümöknél)

Hős/kosztüm 3 csillagos Limit Breaker 4 csillagos Limit Breaker 5 csillagos Limit Breaker
3 csillagos hős 5 - -
3 csillagos kosztüm 3 - -
4 csillagos hős 20 5 -
4 csillagos kosztüm 12 3 -
5 csillagos hős 35 20 5
5 csillagos kosztüm 21 helyett 30 12 helyett 15 3 helyett 1

A hősök további színtezéséhez szükséges a kaján kívül vas és egyéb itemek is, amik színenként eltérőek.
Drasztikusan csökkent a fejleszéshez szükséges egyéb tárgyak mennyisége.
3 csillagos felemelkedés tárgy már csak 1 db kell (5 helyett) az 5 csillagos hősök utolsó szintjének eléréshez

Csökkent a vas/kaja igény is, illetve a kosztümöknél ez még kevesebb, de azokhoz is kell az extra item.

Ritkaság Szín Item 1 * mennyiség / szint Item 2 * mennyiség / szint Item 3 * mennyiség az +5 szinten XP / 5 szint Vas és kaja
Azonos színű 4 csillagos trainer hőssel fejlesztve
Kosztüm-nél
3 csillag Bármelyik - - - 11783 8316 kaja + 2558 vas 3118 kaja + 959 vas
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
4 csillag Piros 1x Battle Manual - - 37478 49980 kaja + 17010 vas 16065 kaja + 5466 vas
4 csillag Kék 1x Battle Manual - - 37478 49980 kaja + 17010 vas 16065 kaja + 5466 vas
4 csillag Zöld 1x Battle Manual - - 37478 49980 kaja + 17010 vas 16065 kaja + 5466 vas
4 csillag Sárga 1x Tall Boots - - 37478 49980 kaja + 17010 vas 16065 kaja + 5466 vas
4 csillag Lila 1x Tall Boots - - 37478 49980 kaja + 17010 vas 16065 kaja + 5466 vas
----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- -----
5 csillag Piros 1x Chainmail shirt 1x Scabbard 1x Hidden Blade 76730 169k kaja + 60k vas 58k kaja + 20k vas
5 csillag Kék 1x Battle Manual 1x Scabbard 1x Warm Cape 76730 169k kaja + 60k vas 58k kaja + 20k vas
5 csillag Zöld 1x Chainmail Shirt 1x Tall Boots 1x Sturdy Shield 76730 169k kaja + 60k vas 58k kaja + 20k vas
5 csillag Sárga 1x Battle Manual 1x Tall Boots 1x Orb of Magic 76730 169k kaja + 60k vas 58k kaja + 20k vas
5 csillag Lila 1x Battle Manual 1x Tall boots 1x Trap tools 76730 169k kaja + 60k vas 58k kaja + 20k vas

Duplázták a quest-ből érkező itemeket:

Szint WE zászló Ajánlott TP Hullámok száma 3 csillagos Limit Breaker 4 csillagos Limit Breaker 5 csillagos Limit Breaker
1 4 helyett 8 2730 helyett 3200 4 1 helyett 2 - -
2 8 helyett 12 3080 helyett 3500 4 3 helyett 5 1 -
3 12 helyett 16 3820 helyett 3900 5 5 helyett 10 2 helyett 3 -
4 16 helyett 20 4210 helyett 4300 5 7 helyett 15 3 helyett 8 1
5 20 helyett 24 4800 5 10 helyett 20 6 helyett 12 2 helyett 3
Total 60 helyett 80 - 26 helyett 52 12 helyett 24 2 helyett 4
3 Likes

Elnézést egy kis sajtó hiba: Xnolphod gyors helyett közepes mana töltésű.
Viszont az elsütés után a maná-ja 20%-ról indul.
Szóval az első elsütés után már mindig gyors mana töltésűvé válik (10 helyett 8 csempéssé).

Sőt ha azt nézzük,akkor a csempék mana töltését 24%-kal növeli, akkor 8 / 1.24 = 6.45 azaz 7 csempéssé válhat, amin esetleg mana troop-pal lehet még gyorsítani…

Egyébként hasonló módon pl egy lassú 12 csempés piros hősből egyből 10 csempés lesz a 20% mana töltés miatt, ami a gyorsított csempékkel már 8 csempés is lehet. Tehát gyorssá válik :slight_smile:

Egyéb újdonságok:

  • Eddig 2 Biome effect volt minden S4 provinciában, ezeket most összevonják 1-be, de nem változnak a hatások.
  • A 16. Provinciától új Biome effect:
    • Olyan lesz mint az Atlantisz-i víz alatti pályákon. Szóval fent lesz egy oxigén jelző, ami ha elfogy, akkor körönként sebzést kapnak a hőseid.
    • -50% támadást kap minden piros hősöd
    • Minden ellenfél védett az égetés ellen.
  • A Limit Breaker quest gyökeresen megváltozott. (Most éppen piros itemeket lehet kapni, ezért pirosak az ellenfelek.) Eddig egy sima quest volt (mint pl Morlovia) mostantól inkább egy Season 4 pályához hasonlít, mert minden szinten az alábbi hatások kerülnek kiosztásra:
    • Minden piros hősöd +50% támadás kap 5 körre (eltávolítható)
    • Minden piros hősöd visszaadja a kapott sebzés 20%-át 5 körig (eltávolítható)
    • Minden ellenfél immunis mindenféle debuff-ra.
  • Minden ellenfélnek van manája és speciális képessége:
    • Sima ellenfelek
      - 400% támadás a célpontra
      - Kb 260 pontnyi égetést kap a célpont 5 kör alatt
      - A célpont mana generálása 60%-kal csökken 5 körre
      - A kék hősök által kiosztott minden debuff-ot visszatükröz és a sebzés 80%-át is visszaadja 5 körig
      - A második pályán az égetés kb 400 pontnyi
      - A harmadik pályán az égetés kb 460 pontnyi
      - A negyedik pályán az égetés kb 500 pontnyi
      - Az ötödik pályán az égetés kb 540 pontnyi
      • Főellenség 1. pálya + két sima ellenfél:
        - 245% támadás a célpontra
        - Ellopja az eltávolítható buffokat az ellenfelekről és kiosztja véletlenszerűen a szövetségesekre
        - Egy miniont idéz meg minden szövetségesre 5% életerővel és 10% támadással
        - A célpont 5 kör alatt 200 pontnyi égetést kap
      • Főellenség 2. pálya + két sima ellenfél:
        - 130% támadás a célpontra és szomszédaira
        - Ellopja az eltávolítható buffokat az ellenfelekről és kiosztja véletlenszerűen a szövetségesekre
        - Egy miniont idéz meg minden szövetségesre 5% életerővel és 10% támadással
        - A célpont és szomszédai mana generálása 8% csökken 5 körre, és ez a hatás nem távolítható el
      • Főellenség 3. pálya + két sima ellenfél:
        - Ugyanaz mint az első pályánál csak az égetés 350 pontnyi
      • Főellenség 4. pálya + két sima ellenfél:
        - Ugyanaz mint az második pályánál
      • Főellenség 5. pálya - 2 db:
        - 1. Ugyanaz mint az első pályánál csak az égetés 485 pontnyi
        - 2. Ugyanaz mint az második pályánál
    • Ezekkel már eléggé nehéz lett a quest…
4 Likes

@Kerberusz Russula leírása javítva lett a játékban :slight_smile:

3 Likes