Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Hja vagy úgy, értem, köszi!

@PlayForFun
Köszi szépen

Na, srácok, ki kapjon gyűrűket? Jf, Baldur, Marjana?

Igazán nehéz kérdés, mert mindnek megvan a maga pro / kontrája. Ezt megpróbálom vázolni.

Marjana + sniper mindig kell, mindig jó, mindig ugyanazt tudja, ami a direkt sebzés, így nem igazán lehet vele rosszul járni. Ráadásul jó talent osztályban van, rugó rettenetesen idegesítő tud lenni.
Marjana - eléggé elavult (ami egycsapásra fordítottjára változik, ha sikerül a kosztümöt kihúzni), csomó másik égetőssel fedik egymást, kicsi alapsebzés.

JF + e három közül defben neki van a legnagyobb létjogosultsága, buff booster tournamenten kitűnő a 2x5 buff miatt.
JF - deffben ő az, akit a leggegyszerűbb counterelni is, mivel direkt sebzést nem oszt. Egy Malosi, vagy bármilyen buff gátló, cleanselő és JF csak dísz. JF-re bűnnek tartom elpazarolni a talent pontot. :smiley: (Alfrike, Isarnia, Zeline, Hel, Onatel, Kaméleon (most már), akiken sokkal hasznosabb, mint rajta.)

Baldur + offensen használva game changer tud lenni (amit épp legutóbbi warban is megtapasztaltam), azaz bukott meccset hozott nekem, a legstratégikusabb és legegyedibb a három közül, de tán’ majd az összes hős közül. Óriási alapsebzés (csatolok képet). Nálam ő a zöld titán csapat része.
Baldur - defensen nem igazán használható. Érteni kell, hogy miért erős, nem igazán feltűnő. Ha nem tud extra hp-n maradni, akkor kvázi nem csinál semmit.

4 Likes

Köszi Kerb, feladtad a leckét rendesen… :joy:

Marjana: nem használom sokat max titan és war, igaz, h direkt sebzes és viszonylag nagy is, nagyon egysíkú hős, én pedig azokat annyira nem szeretem. Szóval ő nálam kb nem oszt nem szoroz, van de bőven elég nekem 3/70-en.

Jf: ő volt az első hotm akit megkaptam nagyon sokáig alap ember volt a def teamben, öt hasznosabb az tartom, pláne, h van master lepus is, akinek ha Jf elsul, leveszi a def csökkentését is, ugyanakkor már öt se használom sűrűn, mert inkább beraktam egy wilburt 19-es talenten, igazából ez akkor jött amikor elkezdtem jatszani raidben a kosztümös Rigard, wilbur, telluria, proteus, wu kong csapattal pusztán kíváncsiságból, h mit tudnak talentekkel stb, és egész h jól működtek, így aztán lecseréltem a franciát, wilburra! Viszont amit te is írsz, azt már megtapasztaltam raidek során, mikor szembe jött Jf, és malosival siman tudtam blokkolni öt.

Baldur: na, hat sztem a játék egyik legizgalmasabb karaktere, ritka is viszonylag, nem tudom, h amúgy beraknam- defbe de inkább nem mint igen, ugyanakkor nagyon megkedveltem már így 3/70-en is, hozott már nekem is warban bukóra álló meccset és 447 emblem várja a raktárban öt!

Szóval tényleg nem tudom, 8 hónapig vártam, h meglegyen az elég gyűrű egy 5 csillagos pirosra… tényleg jó döntést akarok hozni!! :sunglasses:

1 Like

Én a helyedben várnék Januárig hátha beesik Reuben vagy Sánta.
Mivel a top játékosok 80%-a Telluria tankkal nyomul(ez Krampus és az új raid formációk megjelenésével csökkenhet, de nem hinnem h 50% alá fog menni)szóval előbb vagy utóbb szükséged lesz Marjanara(mivel h két értelmes piros sniper van a gambe).

Bármelyiket nyomod nem fogsz rosszul jarni, de decemberbe a rewardok miatt nagyobb az esély jót idézni, megéri várni:)

2 Likes

Elindult a 33-as verzió kiadása:

Belekerültek az új kösztümök és a karácsonyi event új hősei és pályái.
Egyéb fontosabb módosítások:

  • A Ninja towerben ahogy haladsz kapsz ládákat (passz hogy ez pontosan hogy lesz és mit fog tartalmazni)
  • A havi kihívásoknál már nem látszik a korábban kiválasztott szint pontszáma és helyezése, ha egy nem megkezdett szintet választasz ki.
  • Jack már nem sebez duplán a szomszédos ellenfelekre ha a célpont likvidálodott a bomba felrobbanásakor
  • A Ninja Towerben Mica boss-ként nem add véletlenül -1% mana töltést a szövetségeinek amikor először aktiválódik
  • Az Elemental link által adott védelemet meg lehet kerülni (Bypass-olható)
  • A Titanium shield illetve az Elemental reflect (pl a rare titánoknál illetve challange eventeknél) által adott védelmen is át lehet ütni Cobalt vagy a Ranger osztályba tartozó hősök által (Bypass-olható)
  • A Ninja Tower-ben ha veszítesz, és van nem végleges Oni átok valamelyik hősödön, ahol még a számláló nem érte el a nullát, akkor az átok nem marad meg a hősön.
    (Ez nem tudom vonatkozik-e arra, hogy ha feladod a csatát)
  • A Ninja Tower eredményét és a tabellát meg lehet nézni azután, hogy az event véget ért
  • Végre kiszedik ami idegítő szokott lenni: a barát meghívása opció már kényszerít téged arra, hogy elnavigálj az Invite-ra
5 Likes

A következő valorrol van vmi info? Lesz változás vagy ugyanaz lesz mint most volt?

Gondolom a fő küldetések kicsit vátloznak, de ugyanabból a halmazból fognak válogatni, mint eddig, mert új dolgot nem teszteltek a Bétában.
Jövő hét hétfőn kezdődik is az új Valor.

3 Likes

Újra itt vagyok. Megérett a csapatom a talentekre. Hogyan döntsem el, hogy kit és milyen irányba talenteljek. Két ugyan olyan class kiválasztásánál kire essen a választásom.
Konkrét példa Mist v Boril. Eddig csak Sabinát talenteltem, de nála sem találtam írott v képi formát. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy neki Sabina posion sebzést ad talentelés után. Az enyém meg mana növekedés gátlót. De hogy miért. Tapasztalatlan vagyok l:

Valamiért nem rakott kérdőjeleket

Az olyan hősöknél amik nem ütnek direktben az ellenfélre a életerő és a védelem irányába célszerű talentelni (pl: Sabina) míg a támadó hősöket (pl Chao) a támadás felé, hogy minél nagyobbat üssenek.

Sabina meg egyébként nem mérgezhet.

Jó, hogy nem hallgattam rá, mert Ő Sabinát kardra talentelte.
Köszönöm a választ :slight_smile:

5 Likes

Sziasztok. A Magyarok Felvidék csoportba keresünk aktív TAPASZTALT lelkes tagokat a szokásos szabályokkal. Legyen legalább 6 ütőkepes csapatod :slight_smile: Titán ütés kötelező, ha a war pipa bent van akkor a 6 zászló leütése Is kötelező :slight_smile: 7-8 csillagos titánokat gyepàlunk és mindenki hobbyból játszik munka, család mellett.
Szeretettel várunk mindenkit :slight_smile:

Üdv
Szép napot :slight_smile:

Nem kaptam meg az RT loot-omat. :frowning: hol lehet reklamálni ezügyben?

Lépj kapcsolatba a support-tal:

A Recent activity-nél sem látszik semmi ?

Egyébként más is így járt ahogy látom:

1 Like

Igen írtam nekik. És leírták mi volt loot és hogy nézzem meg a recent Activityben. És ott látszik is.

1 Like

Szuper, akkor megoldódott :slight_smile:

Na, kezdődik megint az Undead Horde war, gyertek szidni! Mint mindenki a fórumon…

Mi a véleményetek amúgy az új war szabályokról?

(Tudom, facebookon kellett volna, hogy feltegyem a kérdést, de Ti is érdekeltek…)

Nekem eddig ez a két új (rush es undead horde) rohadtul bejön…

Egy ora múlva jövök sírni…

BRB

1 Like