Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Egyelőre még izguljunk hogy benne legyen a mostaniban :smiley:
Ha benne lesz, akkor tippem szerint legalább 1 új 5 csillagos kosztüm Featured lesz.

Mondjuk májusban amikor ez előző adag új kosztüm érkezett akkor mindkettő új volt:

Hónap Kiemelt kosztümök
Május Magni - Domitia
Június Kadilen - Sartana
Július Azlar - Elkanen
Augusztus Elena - Quintus
Szeptember Horghall - Richard
Október Lianna - Vivica

Nem kell januárig várni. Felbuffolták Uraeus-t.
A módosított 189-es homok sebzést megnövelték 315-re, ami mégmindig kevesebb mint az eredeti 426, de jobb mint az első módosítás.

Egyébként a Bétás topikban most említettek egy lehetséges szinergiát ezzel a hőssel:

Tegyük fel van az ellenfeleken minion.
Elsütöd Uraeus-t, ami rárakja ezt a 315-ös 3 kör alatti sebzést az ellenfelekre, majd elsütőd még ugyanabban a körben Grimble-t, Skadi-t vagy bármelyik másik minion eltávolítót, akkor ez a 315 sebzés már az ellenfelek életerejéből fog eltűnni ha nem dispell-eli valamelyik hőse.

1 Like

Kiderült melyik új 5 csillagos hősök érkeznek a Valhalla portálban januárig:

  • November = Odin
  • December = Lord Loki
  • Január = Thor
5 Likes

Eddig úgy tudtam, hogy most Thor jön

Eddig úgy volt, hogy Loki jön. :frowning: És én most nagyon szomorú vagyok. Vagy legalábbis nem emlékszem rá, hogy Valhalla alatt, ahogy feltüntették a leendő hősöket az egyes topikokban, cseréltek volna sorrendet. Arról nem is beszélve, hogy Loki van messze legrégebb óta a sztoriban. :frowning:

1 Like

Korábban én még nem láttam hivatalos sorrendet a novembertől érkező hősök sorrendjére csak tippelgetések voltak.
Ide is csak azt dobtam be korábban:

De ez már Gefjon-nál megdőlt az előző hónapban.

Más:
A 33-as verzió tesztelése véget ért.
Reméljük még időben, hogy kiadhassák gyorsan a jövő heti kosztümös esemény előtt…

4 Likes


EP

Ezeket a naptárakat is sima játékosok készítik, akik tevékenyek a fórumon, és ott van, hogy “Predicted” azaz “jósolt”.

4 Likes

És én következetesen ennek sem hittem! :smiley:

2 Likes

Na ezért nem szabad sohasem fizetni a jóslásért :smiley:

4 Likes

Kerberusz! Többször hangoztattad, hogy 18-as talentig érdemes elmenni. Segíts nekem légyszíves. Sabina most 18 (hmm), az utolsó két talent, és itt most inkább az utolsóra vagyok kíváncsi, a mana mennyiben változtatja meg?

Sabina sorcerer, azaz a három osztály közül az egyik, akinek az a 4% megadatik. Ugyanakkor averages / közepes töltődés, akinél már 23-as szintű mana trooppal nyersz egy csempét. Amennyiben nincs 23-as szinten a mana troopod, a talent ponttal 11-es szintű trooppal is fogsz már egy csempét spórolni.
Ha hármas szintű troppokról beszélünk, akkor nincs is miről beszélni, mert azokkal egyáltalán nem tudsz gyorsítani, ergó felesleges megint az a talent pont. Nagyon elenyészően persze gyorsít valamennyit így is, csak a gyakorlatban nincs értelme.

2 Likes

Ezt a profizmust szeretjük benned. Teljes mértékben kimerítetted a kiváncsiságom. Köszönöm szépen!

2 Likes

Sőt nem lesz értelme, mert jön a kosztüm, onnantól a bónusszal elég lesz egy 5ös mana troop, hogy 9 csempés legyen.

3 Likes

Egyre fokozódik az izgalom! Vajon ebben a hónapban jönnek-e kosztümök vagy se?! Már tűkön ülök! :stuck_out_tongue: Éééés egy örömhír! Legendary elvégzése után a plusz hét token kiadta az újabb 10-et:

10 Likes

Hát szerintem a kosztümöket már buktuk ebben a hónapban :frowning:

Elkezdődött a 34-es verzió tesztelése, amiben most a Mythic titans eseményt tesztelik.
Változások:

  • A titán őrzőinek elpusztítása csökkenti a titán manáját picit
  • A titán őrzői már speciális képességekkel is támadhatóak
  • A titán őrzőinek a megjelenését már nem lehet blokkolni
  • Ifrit támadását már nem lehet késleltetni (talán itt a Time stop-ra és hasonló hatásokra gondolnak)
  • Ifrit képessei körül kikerült, hogy egy harci eszközt tud blokkolni 3 körre
  • Ezentúl a titán harcban úgy általában lesz 3 körönként egy harci eszköz blokkolva 3 körre
  • Változtak a nehézségi szintek:
    • Az “óvatos” (Cautious) módban 80% helyett csak 70%-kal csökken a titián támadása
    • A “bátor” (Brave) módban 25% helyett 50% extra támadást kap minden hősöd
    • Az “extrém” (Extreme) módban 50% helyett 100% extra támadást kap minden hősöd
4 Likes

Valaki tudná segíteni a wáral kapcsolatba? A very fast hasonló a Raid turnamenthez vagy hogyan működik ez?

Ugyanúgy fog működni mint a Very fast tournament azaz a Ninja hősökön kívül minden hős nagyon gyors lesz.

Ha már nincs tesztelés fázisban, akkor nem pont van esély, hogy hozzák? Vagy miért tűnik úgy, hogy buktuk? Azért kérdezem csak, mert ahhoz képest alakítok bizonyos pullokat. :slight_smile:

Alfrikét középre! :smiley: Egy nagyon vicces és ragekben gazdag war következik! Megkockáztatom, hogy nem sok ember lesz 300 pont felett! :smiley: (30-as létszám esetén.)

Onnan gondolom hogy péntek este van, és még semmi hír az új verzió megjelenéséről.
Anélkül meg nincsenek új kosztümök :frowning:
És általában fokozatosan adják ki az új verziót, és beletelik 3-4 napba mire mindenkihez eljut, és köteleznek mindenkit a frissítésre.
Szóval már az időbe se nagyon férne bele pl egy holnapi kiadás, ami elég valószínűtlen is lenne, mert szerintem eddig csak hétköznapokon kezdték meg az új verzió kiadásokat…

2 Likes