Żal do puzzle empire że zapomina o graczach

Witam…gram w puzlle empire prawie 4 lata…i tu moje pytanie czy jest to mozliwe abym tylko dostal jeden oddzial 4*… wszystkich innych kolorow mam komplety a czerwonych tylko jeden…tak pisze ze gra powinna byc uczciwą…wiec gdzie jest ta uczciwość…jak ja moge konkurować z innymi graczami???.. następna sprawa…ostatni moj hotm to Noor…od tamtego czasu…nie dostalem choc jednej dobrej karty… czuję sie bardzo ale to bardzo dyskryminowany przez puzlle empire…to samo tyczy sie nagród …na tytanie jestem w sojuszu prawie zawsze top 1 …a nic a nic nie dostaje …tak jak by moje konto było zablokowane pod każdym aspektem gry…az sie odechciewa zabawy w puzlle empire… jeżeli dalej moje konto bede dyskryminowane…przestane grać…nie mam już ochoty klikac dla klikania…wszyscy wokolo dostaja nagrody…karty…oddzialy ja nic …nic…nic…tak duzo piszecie na forum…o udciwosci… wyrównywaniu…a ja i moje konto…jestem dyskryminowany…prosze zbadajcie moje konto sami zobaczycie ze prawde pisze…tak sie zastanawiam…czy dobrze zrobilem ze do was napisałem…i tak na 1000% to nic nie pomoże…i odpiszecie mo ze wszystko jest Ok…nie placisz nic nie dostaniesz…ale co mi napisalem ciekawe co z tego wyniknie…pozdrawiam was…wasz bardzo rozczarowany gracz.

Jeśli dobrze zrozumiałam, to z innych kolorów masz po pięć oddziałów 4*, a z czerwonych tylko jeden? Jeśli tak, to masz dobrą sytuację, ja do tej pory nie mam żadnego oddziały fioletowego, dopiero dwa dni temu trafiłam żółty, mam jeden czerwony i kilka zielonych/niebieskich, a gram dwa lata (kupowałam VIP, potem Valor Pass). Tak niestety bywa, jeśli nie płacisz, to masz mniej losowan niż inni i tym samym mniejsze szanse na trafienie wartościowych oddziałów/bohaterów. Co do nagrod, to jest to zupełnie normalne. Zauważyłam, że najlepsze nagrody zostaję za miejsce 5-8, ale też nie ma reguły.
Twierdzenie, że jesteś dyskryminowany, jest co najmniej śmieszne. Jak możesz to stwierdzić nie mając porównania z innymi graczami? Każdy narzeka na marne nagrody i szanse na bohaterów 5*, wystarczy poczytać forum.

Cookie Settings