Zabrało mi

Proszę o odpowiedź czy wszyscy przeciwnicy jak i losowania są w pełni przypadkowe.? Bo wątpię.

Items like the Summons gate are ruled by RNG. There is a certain percentage of people who get 5*, a percent who get 4* and the rest get 3*.

A while ago, a bunch of players tested the RNG of the training camps to find their percentages:

5* = 5%
4* = 20%
3* = 75%

For more information about RNG, please read here:

Przedmioty takie jak Brama Przywołania są zarządzane przez RNG. Jest pewien procent ludzi, którzy dostają 5 *, procent, którzy dostają 4 *, a reszta dostanie 3 *.

Jakiś czas temu grupa graczy przetestowała RNG obozów treningowych, aby znaleźć ich wartości procentowe:

5 * = 5%
4 * = 20%
3 * = 75%

Aby uzyskać więcej informacji na temat RNG, przeczytaj tutaj:

Nie chodzi mi o losowanie bohaterów ale o przeciwników w najazdach bo powinno być losowe a jak osiągam poziom 2200 to system tak kieruje przeciwnikami że przegrywam z takimi o 200, 300 słabszymi żeby tylko wrócić do poziomu 1800. A to nie jest przypadek tylko niezgodna z regulaminem praktyka twórców gry.

To bazuje na ilości pucharów. Przeciwników dostajesz takich, którzy mają +300/-300 pucharów od Ciebie.

Jak chcesz możesz losować nowych i wybierać sobie słabych, ale oni z reguły mają mniej pucharów więc dużo mniej dostaniesz. Ja mam 2500 i w większości gości mi pokazuje z 4100 team power, dlatego, że tacy siedzą w tych okolicach. Ale jak poklikam sobie za szynkę reroll to moge znaleźć słabszych. Czasami nawet 3600 team power, chociaż to tylko kiedy chcę wypełnić pudełko, bo nic więcej nie dają.

Atakujący team ma zawsze przewagę, więc jak masz team powiedzmy 3400 to normalne, że będziesz atakować i wygrywać przeciw gościom z 3700. A jak masz Wukonga to możesz wygrać nawet z 4100 jak chcesz mieć wyzwanie i czaić się na dobry board.

Ja to wszystko rozumiem tylko chodzi o same puzzle, system je tak ustawia że nawet jak przeciwnik jest do ogarnięcia to ja 4, 5 najazdow układam po jednej Lini nawet jak miałbym o 600 więcej to nie jestem ich w stanie pokonać bo nie pozbieram umiejętności specjalnych a jak znowu spadnie do 1800 pucharów to nawet 13,16 combo leci i to jest moim zdaniem wałek. Nie gram w te grę od miesiąca tylko już od tamtego roku i tak jest zawsze. Losowanie bohaterów to już się nie denerwuje bo za diaxy nie wylosowalem nigdy 5* a losowań już było kilkadziesiąt widać m największego pecha wśród grających, może za karę nie wiem, jednego sobie wyszkolilem he.

To jest zupełnie losowe. Nikomu z devów nie zależy na tym, żeby ludziom spadały puchary, bo i tak jak się wylogujesz to ci spadną.

Honestly, I don’t play Raid very much: it always seems other people have much better heroes than me and destroy me. :wink:

However I do put my best heroes on defense and see the ebb and flow of cups there.

It IS possible—if I know what I’m doing, and my cards are maxed (maximum special, too), and I have fairly decent heroes—I can win a lot of matches. That’s up to you.

Szczerze mówiąc, nie gram w Raida bardzo: zawsze wydaje się, że inni ludzie mają o wiele lepszych bohaterów niż ja i niszczą mnie. :wink:

Jednak umieszczam moich najlepszych bohaterów w obronie i widzę przypływ i odpływ kubków.

Jest to możliwe - jeśli wiem, co robię, a moje karty są maksymalne (maksymalne specjalne też) i mam dość przyzwoitych bohaterów - mogę wygrać wiele meczów. To zależy od Ciebie.