Tražim novu Alijansu da se priključim

Pozdrav svima,

Dolazim iz Srbije I tražim alijansu Srbije ili Balkan a gde su naši ljudi.
Imam iskustva osrednje I 49 sam lvl.

Tražim da alijansa bude aktivna.

Pozdrav. Imamo mi alijansu Cro Dragon BiH pa ako zelis mozes se priključiti. Ima nas 19, svi smo sa Balkana, tucemo titana 10* bez problema, u ratu sve zastavice potrosimo i bas nam trebaju novi igraci :slight_smile:

1 Like

Titan lvl10 tučete, E to je impresovno I još ako ste svi aktivni.
Mi ove kod mene lvl 4 ne možemo preći jer nema aktivnosti pa je teško.
Hvala što si se javio, razmisli ću I videti još ponuda pa odlučiti.

1 Like

Možeš da probaš kod nas ako želiš. Ima nas 11 bijemo titana 8* - 9*. Aktivni smo ali ne bolesni. Ne bijemo u ratu u odredjeno vreme, ali se dogovaramo. Ljudima odgovaramo na pitanja, pomažemo jedni drugima. Dosta dugo smo zajedno u alijansi. Svadje nemamo ali se nerviramo kad nam ne ide u ratu :slight_smile:. Ne dajemo novac na heroje, uglavnom po neko ima vip a ostali su f2p. Alijansa je srbija otpisani srbija pa slobodno svrati.

1 Like

Ponuda stoji pa ti kako odlucis i sretno :slight_smile:

1 Like

Hvala vam, videću još šta i kako.
Samo vas sve molim ostavi te tačan naziv alijanse da mogu da vas nađem.

Sad smo promijenili nazov u Zlatni kompas, da ne bi se bunili ostali balkanski igraci :D. Lider nam je Boba :slight_smile:

1 Like

СРБИЈА И Россия/Ако пожелиш да уђеш. Савез смо који расте, има слабијих, твоје снаге и јачих. Битни су манири и нормална активност. Остало је ствар договора.

1 Like

Ajly19… Bolje je tako ako zaista je to savez sa Balkana. Ako staviš Srb, Cro, Bih… Ne ide… Mora univerzalno.
Tomash… Hvala na pozivu, razmatram sve mogućnosti.
Meni je bitno da je savez aktivan jer ja jesam.

1 Like

Pozdrav svima još jednom.

Nisam se javljao iz tćrazloga što sam pokušao moju sadašnju alijansu pokrenuti ali to je izgleda nemoguće I zato ću definitivno preći negde.

Sada sam 51 nivo I imam dobar mono timove za rat.

Isto nisam loš I za Titane.

Tramim aktivnu alijansu u oba dela koje sam naveo.

Javite se ako može sa malo detalja pa ću razmisliti.

Hvala unapres

Napustio sam alijansu I sada tražim novu.

Pa sta bi s alijansom :slight_smile: . Mozes kod nas doci, zlatni kompas, imamo igraca iz Srbije, Hrvatske, Bosne, prava Balkanska alijansa. Trebao bi nam jedan solidan igrac :D. Trenutno nas je 23,tucemo 11* titane, iduci bi rare trebao biti. Volimo se zezati. Jako smo aktivni, rat i titan su obavezni, rat 6 napada, titan koliko mozes napasti dobro je. Koristimo zeleni tenk u ratu. Ima nas raznih, najnizi je 34. Level, najvisi 65. Ja mislim. Neces se pokajati. Samo nam je bitno da si normalna osoba s kojom se moze pricati jer smo se svega nagledali.

1 Like

Balkan meraklije top alijansa

1 Like

Ajly19… Hvala za detalje, ma ja sam već orešao u alijansu a nisam video ovde odgovore.
Na probi sam pa ako I’m se ne dopadnem ili oni meni eto me kod vas neću ni pitati samo ću doći obećavam :slight_smile:

1 Like

Adi3 hvala ti na pozivu.

Sretno :slight_smile: ako ti se ne svidi tamo imas otvorena vrata kod nas.

1 Like

Cookie Settings