Tawerna legend

Losowalem 75 razy i 75x0 jakiejkolwiek karty 5 z eventu, nie ogarniam forum więc piszę gdziekolwiek, dlatego też moje pytanie, po co wydawać skoro szkoda wam kart, zejdźmy na ziemię 75 losowań to są duże pieniądze,to ile ja mam wydać żeby coś trafić? Ja nie wymagam tutaj nie wiadomo ilu top kart ale żeby nic nie weszło? No proszę was… Czuję się pokrzywdzony bo to nie były 2 czy 3 losowania a 75?!, pozdrawiam…

1 Like

Szanse na wylosowanie konkretnych bohaterów (3*, 4* itd.) są umieszczone przy portalu. Losując zgadzasz się na takie warunki, nie rozumiem czemu czujesz się poszkodowany? To, że masz tylko 1% szans na wylosowanie 5* bohatera miesiąca nie jest ukryte, ta informacja jest ogólnie dostępna.

Jest coraz więcej eventow i coraz trudniej coś wy losowac, tak wiem jaki jest procent szans na topki i oczywiście nikt nikogo do tego nie zmusza ale policz sobie koszt 75 losowań z których nic nie dostajesz,a w poprzednim w którym losowalem nie tak dawno zresztą na około 60 losowań też nic nie trafiłem więc sory kolego ale coś jest nie halo, zejdźmy na ziemię…

Tawerna ma wyjątkowo małe szanse na bohaterów 5*. Jeśli zależy Ci na jakimkolwiek 5*, to jest to najgorsza opcja na losowanie.
Rozumiem, że może to być frustrujące, dlatego ja bym raczej radziła losować podczas Atlantydy lub wydarzeń, gdzie nasz większe szanse na przyzwoitych bohaterów 4*.

Z tym że szansa na legendę to jest 1,3% więc #maksymalnie# co 77 losowanie powinno dać kartę 5 z danego eventu, o ile mi zabrakło 2 losowań(aczkolwiek też uważam że powinno coś wpaść bo 77 to max losowań) to dziś kolega z soja na walhali losował 80 razy i nie dostał żadnej 5 eventowej, więc sory ale jeżeli mamy dany procent to po przebiciu 100% ilością losowań przynajmniej jedną wpaść musi, to jest błąd gry i to wszystko

Niestety nie tak to działa. 1,3% dotyczy pojedynczego losowania. Fakt, że przy np. 80 losowaniach nie wpadła żadna 5* karta to pech, ale nie błąd

No masz rację że tak to nie działa dlatego uważam że działa to źle bo powinno być tak jak napisałem wyżej

Maniek, a jak wyciągniesz dwie 5* karty z jednego losowania, to jak ma się do tego Twoja teoria? Znam ludzi którzy robili 160 pulli żeby zdobyć jedną 5* kartę. Na YT roi się od nagrań gdzie z masy losowań wypadają same 3 i 4* karty. Wyluzuj i ciesz się tym co masz. Wyciągniesz pięć 5* kart i będziesz się obrażał, że brakuje Ci teleskopów czy strzałek, a będziesz je zbierał przez rok. Po co Ci te nerwy? :wink:

1 Like