Szukam admina

Czy w tej grze są jacyś admini? Chodzi mi o takiego admina, który jest normalnym graczem.

Jestem moderatorem, który jest normalnym graczem. Przepraszam, nie jestem administratorem. :wink:

Rook, może mógłbyś mnie gdzieś pokierować. Mam problem z dołączeniem do sojuszu, wysłałam zaproszenie do sojuszu, na chwilę doszłam do innego i odeszlam po chwili. W tym pierwszym nie widzą mojej prośby a ja nie mogę ponownie wysłać. Ponowne połączenie z kontem Google nic nie daje. Przepraszam, że dodaje tutaj ale nie mogę znaleźć gdzie to dodać :slight_smile:

Rook, paste him some e-mail for technical inquiries, he’s got a bugged Alliance invitation issue :slight_smile:

Vira, Rook może wklei Ci e-mail pod który napisz:

"Hi,

I have an issue regarding joining an alliance. I sent an application, joined a different one for a moment, left, and wanted to join the first one, but my application was gone. I cannot apply there anymore, so I have no way to join it. Can you fix it, please?

Account number:

Thanks."

Account number znajdziesz na dole strony opcji. Zaczyna się od #.

We have this issue in my alliance.

The alliance you want to join should change their setting from Invite Only to Open.

Please let me know if that solves your issue.

Mamy ten kwestia w moim sojuszu.

Chcesz się przyłączyć, zmień ustawienia z tylko na zaproszenie na otwarty.

Daj mi znać, jeśli to rozwiąże Twój kwestia.

I am in alliance. Thanks