Straciłem konto

witam mam nastepujący problem posiadałem dwa konta jedno słabsze i drugie silniejsze obydwa konta były na różnych telefonach lecz niestety pod jednym adresem email postępy nie zapisane na tym silniejszym tylko na słabszym i teraz wrzuca mi caly czas to gorsze konto mam wszelkie screeny i potwierdzenia platności jest jakaś szansa na odzyskanie tego konta

Jak masz screeny i potwierdzenia płatności to masz szansę odzyskać konto, w grze zmień język na angielski i wtedy w opcjach będziesz miał możliwość kontaktu z supportem. Jest to jedyne co możesz zrobić w tej sytuacji.

Jeżeli uda Ci się odzyskać konto to przypisz je do innego maila, każde konto musi być przypisane do innego.

spróbuję dzięki za info dam znak czy coś się udalo

NIESTETY KAŻDY WYSŁANY EMAIL KOŃCZY SIĘ TAK SAMO NIE WIEM O CO BIEGA

### Do not reply below this line ###
Small Giant Support
December 22, 2021, 10:39 +0100
Hi!

Thank you for taking the time to contact us. I can see that you have sent your support request through our web form or via email. Unfortunately, we cannot proceed with the request through these channels due to missing your game account details.

If you can access the game (even if on a newly created account), We kindly ask if you could please use the in-game Support button to submit a new request -
You can find more information on how to contact our support here under ‘Contact’: https://smallgiantgames.helpshift.com/

If you cannot access the game or your account has been suspended, please let us know the following details for your account:

1. Account identifier - This is the string starting with a # sign in the bottom right corner of the screen during startup (Type ‘cannot access the game’ If you cannot access this screen)

2. The platform of your device (Android / iOS or both)

3. Exact player name of the account you’d like to recover (Case Sensitive)

4. The player experience level of the account

5. The name of the Alliance you belong to, as well as your rank there

Due to the high volume of support requests, we ask all players to kindly provide all requested details to speed up the process. Any support requests with missing details will be automatically closed.|||

Dokładny tekst jaki jest:
Dziękuję za poświęcony czas na kontakt z nami. Widze, że wysłałeś prośbę serwisową przez stronę internetową albo maila. Niestety nie możemy procedować Twojej prośby tymi kanałami z uwagi na brak danych o koncie

Jeśli możesz wejść do gry nawet na nowo stworzonym koncie prosimy żebyś użył przycisku pomocy w grze i zrobił nowe zgłoszenie
więcej informacji znajdziesz w części pomoc pod przyciskiem Contact

Jeśli nie możesz wejść do gry albo Twoje konto zostało zawieszone daj nam proszę znać o poniższych danych konta

1. Identyfikator konta zaczynający się od #
  2. System (Android, IOS albo oba
  3. Dokładną nazwę gracza, konta, które chcesz odzyskać
  4. Twój poziom doświadczenia
    5 Sojusz do jakiego należysz i rangę w sojuszu.

Poniżej jest informacja, że bez podania tych danych mogą zamknąć sprawę automatycznie

identyfikator napisałem cannot access the game platforma android nazwa gracza Reaper poziom doświadczenia 55lvl nazwa sojuszu Bogowie Olimpu pl i funkcja co-leader i nadal mi odrzucili tym pismem o co im jeszcze może chodzić przepraszam że wam tyłek zawracam

boże coś pochrzaniłem cannot acces the game nazwa
Reaper sojusz bogowie Olimpu pl lvl 55 funkcja co-leader

1. Account identifier - tu musisz podać numer zaczynający się od #
  2. The platform of your device (Android / iOS or both) - podaj im czy Android czy IOS
  3. Exact player name of the account you’d like to recover Reaper
  4. The player experience level of the account: lv 55
  5. The name of the Alliance you belong to, as well as your rank there: Bogowie Olimpu pl co-leader

Napewno w tym sojuszu masz to konto? Jak sprawdzałem w grze to w “Bogowie Olimpu pl” jest tylko “REAPER MA-QU” i ma funkcję członek starszyzny.

bo kazałem im mnie wyrzucić bo byłem na wojnę zapisany i zostało tylko moje drugie konto mam tylko screeny z tego soja i nie wiem co teraz mam wpisac

teraz jestem bez sojuszu bo na okres wojny byłem zaznaczony wiec powiedzialem aby mnie usuneli bo nie moglem sie zalogowac mam tylko zdjecia jak wygladal sojusz jak bylem jeszcze

możesz dodać do odpowiedzi że: I asked my alliance leader to remove me from the alliance as I couldn’t participate in wars so I’m currently not a member of any alliance.

sprobuje zaraz dam znac

nici to samo chyba sie poddam

spróbuj z poziomu gry z tego drugiego konta. Tak jak ktoś pisał musisz zmienić język na angielski

wpisalem dla beki wszystkie dane z drugiego konta i ta sam odpowiedz przychodzi zeby z nimi sie skontaktowac to pol zycia czlowiek straci. z tym formularzem jest cos nie tak chyba

Cookie Settings