Sowa Strażnik

Witam
Mam pytanie odnośnie karty Sowa Strażnik. Czy ładowanie many “bardzo wolne” nie jest trochę źle dobrane? Posiadam taką kartę, dobrze nie rzuci skilla a karta pada już. W porównaniu tej karty z kartą Ares, gdzie on ma ładowanie średnie to jest trochę nie równo, bo karta Ares ma mocny skill i robi rewolucję w obronie. Czy myślicie może nad zmianą sposobu ładowania?? Niby karta dobra ale sklilla nie może załadować :confused:

Niestety Sowa jest jedną z najsłabszych i najbardziej bezużytecznych kart w grze w tej chwili. Nawet jak się naładuje to tyłka nie urywa. Ta gra nadal potrzebuje nieco balansu, jest trochę słabych bohaterów. Może kiedyś ogarną temat, ludzie często zrzędzą na forum.

Dla ciekawości możesz rzucić sobie okiem na tabelkę tutaj, gdzie wysoko rankowani gracze ocenili przydatność różnych bohaterów: Hero Grading - Google Drive

Dzięki za odpowiedź :slight_smile: to nie potrzebnie ją ulepszyłem hehe ale trudno to ulepszam inne :slight_smile: dzięki za linka już przeglądam :slight_smile:

Spoko, wszyscy robią błędy takie czy inne :slight_smile: Gra polega po części na eksperymentowaniu i szukaniu własnych taktyk. Najważniejsza jest cierpliwość. No i może sowa dostanie buffa w przyszłości, nie wiadomo, więc nie zjadaj jej :grin:

Dokładnie :slight_smile: coś Ty, sowę sobie zostawię, może kiedyś ja poprawią :slight_smile:

1 Like