Propozycja

(propozycja )

Może dodacie łączenie umiejętności np.
Mam bane i nasgarha połączył bym i miał np. harmonijne ostrze lub ostrze harmoni w zależności kogo wybraliśmy jak wybraliśmy np. bane to tracimy nashgara

Łączyć moglibyśmy od lvl 25 i jak są 3 gwiazdki to możemy połączyć z osobą dwó gwiazdkową i tak dalej

Are you saying Merge two cards to get a better one?

Czy mówisz Połącz dwie karty, aby uzyskać lepszą?

1 Like

Tak gdy połączymy nie dając poziomu w górę kart moglibyśmy stworzyć nową jedną ulepsząną która by była dostępna tylko dla nas

Interesting idea. If the card is only for you though (a unique card), I don’t think SG will be doing this; it requires too many unique cards to be created for ALL players (for all combinations).

Ciekawy pomysł. Jeśli karta jest tylko dla ciebie (unikalna karta), nie sądzę, aby SG to robił; wymaga to utworzenia zbyt wielu unikatowych kart dla WSZYSTKICH graczy (dla wszystkich kombinacji).

przepraszam że nie na forum ale nie moge znaleść dodawania wiadomości
(propozycja) może byście dodali bliżniaków bohatera który by miał inną
umiejętność specjalną ,te bliźniaki miały by bohaterowie od 3 do 5 gwiazdek

były by one dostępne tylko w wezwaniu żywiołaka i wezwaniu wydarzenia
jeśli byśmy chciel wyszkolić takiego to tylko z kategori bohaterów
legendarnych

chciałbym zobaczyć nowych bohaterów dla odświeżenia gry :smiley:

W dniu 23 listopada 2017 15:23 użytkownik Igor Goszczyk <
igorgoszcz@gmail.com> napisał:

Forgive me, Polish isn’t my language and I’m at the mercy of a bad translation! :grin:

Are you suggesting a new feature to be added to the game, or asking a question about existing game features?

Wybacz mi, polski nie jest moim językiem i jestem na łasce złego tłumaczenia! :grin:

Czy sugerujesz dodanie nowej funkcji do gry lub pytanie o istniejące funkcje gry?

1 Like

Myślę, że super funkcją byłoby to aby można było robić wymiany albo kupowanie lub sprzedawanie ( waluta srebro ) bohaterów albo zasobów albo artefaktów wojennych czy ich składników między graczami…

english : I think it would be a great function to be able to exchange or buy or sell (silver currency) heroes or resources or war artifacts or their components between players.

Obawiam się, że nigdy nie będzie żadnej opcji tego typu handlowania między graczami, bo SG chce zarobić kasę na ludziach, którzy losują bohaterów - z tego żyją.

To samo tyczy się łączenia kart. Słabe karty nigdy nie staną się mocniejszymi, bo cały pic polega na tym, żeby wylosować mocniejsze z czasem albo zapłacić żeby to przyspieszyć (chyba, że masz pecha i nie dostaniesz nic mimo że zabulisz :stuck_out_tongue: )

Na forum ciągle pojawiają się propozycje różnych rodzajów handlu między graczami i nie sądzę by którakolwiek z nich była kiedykolwiek wzięta pod uwagę.

This might be of interest:

To może być interesujące:

Cookie Settings