Problemy Zgłoszenie graczy

Witam serdecznie chciałbym zgłosić 3 osoby z gry o nickach oczko szumraczek I Edied12 którzy dzisiaj usunęli wszystkich graczy z mojego sojuszu Destruction of titans a sami TERAZ są w sojuszu asy bambusa w którym sam Edied12 jest teraz przywódca. No takich żeby nie powinno się robić bo przez ich taki wybryk cały sojusz się rozpadł a istnieje już 661 DNI. Czekam za odpowiedzią w mojej sprawie

Hi, just quickly remember the official language of the forum is English.

Translation:

• Hello, I would like to report 3 people from the game about nicknames, scuffle I Edied12 who today removed all players from my alliance Destruction of titans and they are NOW in the alliance of bamboo aces in which Edied12 is now the leader. Well, they should not be done because because of their prank the whole alliance fell apart and there are already 661 DAYS. I look forward to your reply

Now to reply to your thing, there isn’t really anything that can be done… Most alliances do not promote New Members to a position of power to avoid this very thing… My own alliance won’t make anyone an Elder until they have been in the alliance faithfully for 30 days. Co-Leaders are even longer…

You can try reporting them via the In-Game Support (Link below) but I’m unsure that they can/will do anything. Make sure you get Screen-Shots tho for proof.

I’m very sorry for your loss & that this happened to you. Good luck in rebuilding your alliance.

Translation back:
Tak naprawdę nic nie da się zrobić… Większość sojuszy nie awansuje Nowych Członków do pozycji władzy, aby tego uniknąć… Mój własny sojusz nie uczyni nikogo Starszym, dopóki nie zostanie w sojuszu wiernie przez 30 dni. Co-Leaders są jeszcze dłużsi…
Możesz spróbować zgłosić je za pośrednictwem wsparcia w grze (link poniżej), ale nie jestem pewien, czy mogą / zrobią cokolwiek. Upewnij się, że masz zrzuty ekranu jako dowód.
Bardzo przepraszam za twoją stratę i że ci się to przytrafiło. Powodzenia w odbudowie sojuszu.

3 Likes

Tu są właśnie dowody na to co zrobili takim graczom nie powinno ujść to na sucho tym bardziej że jeszcze sami stworzyli inny sojusz o nazwie asy bambusa i tam oni są. Pozdrawiam i czekam za odpowiedzią

Gracz o nicku oczko był w sojusz bardzo długo dla tego miał ten awans

Jak powiedziałem wcześniej, nic nie można zrobić. Kontrola nad ludźmi kopiącymi członków polega na tym, że tylko promowani członkowie mogą kopać. Odpowiedzialność spoczywa zatem na Liderze / Współ-liderach za to, kto zostanie awansowany, a zatem ma tę moc.

Przepraszamy za jakiekolwiek problemy ze słowami. Korzystam z Tłumacza Google, aby pomóc.

Naming and shaming is against forum rules. @Guvnor provided the proper way to deal with this - by contacting SGG directly. As such, I’m going to close this thread.

1 Like

Cookie Settings