Pomoc przy odzyskaniu konta

Proszę o pomoc przy odzyskaniu konta i moich osiągnięć

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta gry po ponownym zainstalowaniu gry lub rozpoczęciu odtwarzania nowego urządzenia, możesz odzyskać swoje postępy, upewniając się, że masz połączenie z Game Center (na iOS) lub Google Play (Android).

Pamiętaj, że zapisanie wielu kont na tym samym urządzeniu może spowodować utratę postępów!

Android / Google Play

Upewnij się, że gra została połączona z odpowiednim kontem Google Play (tym samym, z którym wcześniej zsynchronizowano twoją grę).

iOS / Centrum gier

Upewnij się, że zalogowałeś się do Game Center z odpowiednim AppleID (tym samym, którego użyłeś wcześniej do zsynchronizowania swojej gry).

Nadal nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta!

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta, wykonaj następujące czynności:

  1. Połącz swoje nowe konto z Facebookiem (ten sam profil na Facebooku, co utracone konto)
  2. Prześlij nowe zgłoszenie do pomocy, dotykając przycisku Lost Account na karcie Support w opcjach w grze
  3. Dodaj następujące szczegóły do ​​wniosku:

Pamiętaj, że nie mamy dostępu do żadnych danych osobowych, w tym adresów e-mail. Konta gry są identyfikowane za pomocą unikalnych identyfikatorów konta (zaczynając od #).

Ze względu na dużą liczbę żądań zagubionych kont, prosimy wszystkich graczy, aby uprzejmie postąpili zgodnie z tymi krokami i podali wszystkie wymagane szczegóły, aby przyspieszyć proces. Wszelkie prośby o wsparcie z brakującymi szczegółami zostaną automatycznie zamknięte.

Proszę o pomoc przy odzyskaniu egefege

No need to make multiple posts. Please scroll up for your answer.

Nie musisz tworzyć wielu postów. Przewiń do góry w celu uzyskania odpowiedzi. :wink:

Proszę o pomoc przy odzyskaniu konta egefege bylem dowódcą sojuszu APOKALIPSA i posiadalem 29lvl

Przewiń do góry w celu uzyskania odpowiedzi.

Ale nie moge złożyć wniosku w opcjji gry utracone konto nie łączy mnie.a w sojuszu dalej jestem jako dowódca połączone jest z Facebookiem a konto mialem chyba #***** chyba mój login to egefege i lvl 29

Don’t give account information here on the Forum (you don’t want someone to hack you).

Please use this link to connect to Game Support:

Be aware Small Giant Games is closed during the Christmas holiday. Please allow several business days for your request to be processed.


Nie podawaj informacji o koncie tutaj na forum (nie chcesz, aby ktoś cię zhakował).

Użyj tego linku, aby połączyć się z obsługą gier:

https://smallgiant.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

Pamiętaj, że Małe Igrzyska Olimpijskie są zamknięte podczas świąt Bożego Narodzenia. Odczekaj kilka dni roboczych na przetworzenie Twojego zgłoszenia. :wink:

1 Like

Pomogli dziękuję za pomoc

1 Like

Witam,niestety tez utracilem dostep do konta.
PO zainstalowaniu aplikacji na pC,z automatu utworzylo mi nowe konto,a po zalogowaniu na telefonie nowe konto zostapilo stare.Prosze o pocmo w odzyskaniu.Oczywiscie formularz zgloszeniowy wyslalem,jednak indentyfikator konta musialem podac nowy? starego nie znalem.W stare konto wlozylem mnostwo czasu,a takze pieniadze…:frowning:
pozdrawiam

1 Like

Nie dodalem ,nazwa konta:camel

Hello. Have you recovered your account??

Ja także utraciłam konto, ale nie było ono powiązane z Facebook. Czy da się je odzyskać? Nazwa konta Mimoza

Mam ten sam problem. 17/12/2018 zerwane polaczenie z serverem po zalogowaniu ponownym po kilku godzinach reset do poczatku gry. przywodca 48lvl i wielka kaszana. support caly czas bredzi cos o dobrym koncie google. a jak bylo uzywane tylko jedno to i tak bredza to samo. Ktos ma jakis pommysl?

nie nie mam facebooka, caly czas jedno konto inne gry bez problemu. postac wisi i zmieniaja sie tylko pucharki wiec jest aktywna ale dostepu brak

Znajomy utracił swoje konto (a raczej stracił telefon przez co i gre) i próbuje je odzyskać. Request do supportu poszedł oczywiście, wykonane zostały wszystkie kroki ale dalej nie może sie zalogować do tego konta.
Stworzył nowe konto na tym samym mailu i niby powinno być do wyboru to stare konto ale nie ma. Ktoś wie jak można przywrócic to stare konto ?

Hi Rook
Moze Ty bedziesz mial jakis normalny pomysl. Nastapilo rozlaczenie z serverem gry, po kilku godzinach udalo sie polaczyc ponownie. Ale jest problem. Konto na urzadzeniu sie nie zmienilo, e-mail ten sam(mam inne gry i zadnego problemu nie ma z postepem), a niestety E&P reset postepu i rozpoczecie gry od nowa. Nie, nie mam facebook. Support bredzi o zmianie konta e-mail na dobre ale innego konta nie bylo!! caly czas jedno i to samo. To nabieraja wody w usta i nastepuje cisza. Nie robia nic zeby pomoc tylko w kolko powtarzaja jedno i to samo.
Masz moze jakis pomysl jak odzyskac progres na oryginalnym koncie ? troche szkoda 48lvl – rok grania

1 Like

Hej grasz jeszcze w empires? Ja tez straciłem konto jak je odzyskałeś 43lvl miałem

Jak odzyskać konto przypadkiem usunołem konto na gry play ?

Witam.jestś wstanie Mi pomóc w odzyskaniu konta?

Cookie Settings