Pomoc przy odzyskaniu konta

Proszę o pomoc przy odzyskaniu konta i moich osiągnięć

Utracone konto i postępy proszę o pomoc
Proszę o pomoc przy odzyskaniu konta

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta gry po ponownym zainstalowaniu gry lub rozpoczęciu odtwarzania nowego urządzenia, możesz odzyskać swoje postępy, upewniając się, że masz połączenie z Game Center (na iOS) lub Google Play (Android).

Pamiętaj, że zapisanie wielu kont na tym samym urządzeniu może spowodować utratę postępów!

Android / Google Play

Upewnij się, że gra została połączona z odpowiednim kontem Google Play (tym samym, z którym wcześniej zsynchronizowano twoją grę).

iOS / Centrum gier

Upewnij się, że zalogowałeś się do Game Center z odpowiednim AppleID (tym samym, którego użyłeś wcześniej do zsynchronizowania swojej gry).

Nadal nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta!

Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta, wykonaj następujące czynności:

1. Połącz swoje nowe konto z Facebookiem (ten sam profil na Facebooku, co utracone konto)
  2. Prześlij nowe zgłoszenie do pomocy, dotykając przycisku Lost Account na karcie Support w opcjach w grze
  3. Dodaj następujące szczegóły do ​​wniosku:

Pamiętaj, że nie mamy dostępu do żadnych danych osobowych, w tym adresów e-mail. Konta gry są identyfikowane za pomocą unikalnych identyfikatorów konta (zaczynając od #).

Ze względu na dużą liczbę żądań zagubionych kont, prosimy wszystkich graczy, aby uprzejmie postąpili zgodnie z tymi krokami i podali wszystkie wymagane szczegóły, aby przyspieszyć proces. Wszelkie prośby o wsparcie z brakującymi szczegółami zostaną automatycznie zamknięte.

Proszę o pomoc przy odzyskaniu egefege

No need to make multiple posts. Please scroll up for your answer.

Nie musisz tworzyć wielu postów. Przewiń do góry w celu uzyskania odpowiedzi. :wink:

Proszę o pomoc przy odzyskaniu konta egefege bylem dowódcą sojuszu APOKALIPSA i posiadalem 29lvl

Przewiń do góry w celu uzyskania odpowiedzi.

Ale nie moge złożyć wniosku w opcjji gry utracone konto nie łączy mnie.a w sojuszu dalej jestem jako dowódca połączone jest z Facebookiem a konto mialem chyba #***** chyba mój login to egefege i lvl 29

Don’t give account information here on the Forum (you don’t want someone to hack you).

Please use this link to connect to Game Support:

Be aware Small Giant Games is closed during the Christmas holiday. Please allow several business days for your request to be processed.

Nie podawaj informacji o koncie tutaj na forum (nie chcesz, aby ktoś cię zhakował).

Użyj tego linku, aby połączyć się z obsługą gier:

https://smallgiant.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

Pamiętaj, że Małe Igrzyska Olimpijskie są zamknięte podczas świąt Bożego Narodzenia. Odczekaj kilka dni roboczych na przetworzenie Twojego zgłoszenia. :wink:

Pomogli dziękuję za pomoc