Polska - Co by tu napisać

Na szczęście u mnie jest zupełnie inaczej. Moje najlepsze karty są raczej “magiczne”: Gestalt, cMarjana, Grazul, Noor, 2x c1Vivica, Onatel, Ariel, LoLo, Isarnia, Alfrike, c2Quintus, Rigard, 2x Sabina, czyli moc rażenia jest duża. Szkoda tylko, że Quintin nie jest…
I muszę przyznać, że o ile na Mirażach Noor była kluczowym bohaterem (tu jej prawie nie używam), to na wieży para Gestalt + Onatel poprostu miażdży :slight_smile:

@Ei-Dunn ja sobie daje radę, ale Milena zawsze odczekuje na 2 ładunek i napiżdża mi prawie 2k na wszystkich=natychmiastowa śmierć.
A niestety moja Li Xiu już dawno poszła spać:(
Edit: to było moje najlepsze podejście:

1 Like

30-6, obrona E, drużyna atakująca bez zmian. Kombinowałam z obroną, ale nie ma szans, moje max to 5200, jacyś pojedynczy pechowcy się odbili.

Ale ogólnie z wyniku jestem zadowolona. 100k nabite :slight_smile:

1 Like

No to chyba nie do końca dajesz radę, skoro Milena Cię rozwala. Jestem na 12-tym piętrze i moja obecna drużyna to:

Nie jest jakaś wypasiona, ale bossowie nie są problemem, tylko muszę chronić Cada i Isshtaka za wszelką cenę (od klątw ma się rozumieć)

Itemki jakie noszę: Tornado, “wyciąg z Rigarda” (antidotum :wink: ), mała mana, ostrzał

1 Like

U mnie dzieje się coś niesamowitego… Nie wiem czy może jakoś obniżyli poziom trudności, ale chyba to jednak Gestalt zmienia tak wiele :open_mouth:
Jestem już na 40 poziomie i ostatnia walka była wyjątkowo długa bo trwała prawie 6 minut.

Moje błogosławieństwa

2 Likes

Jesteś po prostu coraz większym mocarzem :smiley:
No i super, że tak dobrze Ci idzie :+1:

Ja niestety raczej nie skończę wieży (choć byłoby to możliwe, myślę), bo nie planowałam tego i zupełnie się nie przygotowałam (nie mam klejnotów na dostateczną ilość flaszek). Ale że jest straszna posucha w zadaniach i nie ma co robić, to klepię tę wieżę dalej :wink:

Każdy z nas się rozwija i staje coraz mocniejszy, bo dochodzą mu nowi bohaterowie, ale skok przy Gestalcie był chyba ogromny… :thinking:

bez artefaktów

A na koniec “cukierek” - moja skrzynka na koniec ścieżki odwagi wyglądała

tak

Wszystkie nagrody się zmieściły na jednym obrazku
:rofl: :rofl: :rofl:

1 Like

Nie ma to jak być z własną córką w jednym sojuszu :rofl:
Ale chociaż tytana bije i flagi na wojnie zawsze do zera :wink:

1 Like

Cały event do d… ale przynajmniej EHT wpadł na pocieszenie… :confused:

1 Like

Tak samo, cały miesiąc do dupy

1 Like

Ja tam nie narzekam :slight_smile:

1 Like

A u mnie tylko śmieci…

Screenshot_20231120-083429

1 Like

Screenshot_20231120-080735

Nie miałam klejnotów na flaszki, tak to bym dalej grała.

Kolejny przykład. I co ciekawe znowu w Wahali!!!
Nienawidzi mnie ten 3 sezon…

Jest fajny pakiecik na stronie

Taaaa… Już próbowałem go odebrać…

Aua, E&P PROSZĘ PRZESTAŃ, JA NIE CHCĘ!!!

Podziel się jedną, ja bym chciał :wink:

Spoko, napakuje Ci kilku w tym miesiącu, a potem nie będzie chciało dawać żadnego…

Too źle świadczy o nadchodzących świętach,:expressionless: