Polska - Co by tu napisać

Dzięki! Nie miałam 25-0, więc na razie bez medalu :wink: Ale top100 jest, w zeszłym tygodniu też udało się top100, więc jestem zadowolona :slight_smile:

1 Like

32 miejsce bez 25:0?!
To był chyba serio intensywny turniej, jak tak mało osób zdobyło 25:0…

Trochę irytują mnie przeciwnicy, którzy są aktywni, ale czekają, aż oddam wszystkie ataki… Wiem, że to im pomaga w planowaniu taktyki, ale ja wolę się bawić :wink:
…w efekcie popsułem mu całkowicie zabawę przy jego atakach (w sumie to sam tak wybrał).
IMG_20240707_095659

1 Like

U mnie z kolei wojna skonczyła się tak

Bez komentarza

1 Like

Życie…
A u mnie wojna marzeń :slight_smile:

Kolejny cios w twarz od Zyngi.
6 losowań(2 tawerna, 4 elfy)
Wynik?
6×3* z S1 :frowning:
A na dodatek zapomniałem zablokować telefon w kieszeni i poszedł jeden z kiszonych na kalevale tokenów

U mnie Tawerna niby dobrze, bo przerwała serię 3* bohaterów… Pytanie tylko: Po co mi on :crazy_face:

1 Like

Niby staroć, ale ostatnio dostał parę buffow (i kostium!) więc teraz jest takim ulepszonym cRigardem.
Wg. mnie bardzo fajny

Niestety, ale muszę się z tym nie zgodzić… Niby wszystko ładnie, pięknie… Ale oczyszczanie/blokada dolegliwości dziala tylko na trzech :confused:
Czyli dwaj pozostali nadal cierpią, a czasem może być to istotne…
Poza tym sam Rigard został u mnie ostatnio całkowicie zdominowany przez C2Sabinę (tak zmieniając trochę temat), która łączy oczyszczenie i blokadę :slight_smile:

Eeeeee…

No nie do końca :stuck_out_tongue:

A jeszcze nie dawno mówiłeś, że mimo wszystko 1 kostium Sabiny jest lepszy…

Akurat nie leczenie na tury jest najistotniejsze w Aeronie i Rigardzie

Bo generalnie jest… Ale jak się regularnie używa c1Vivicę (z bonusem trzech kostiumów, która jest moją najsilniejszą kartą), to bardziej potrzebny jest “oczyszczacz” :slight_smile:
…i wiem, można napisać, że wystarczy zmiana kostiumu Vivicy… Ale jednak jej DD cenię bardziej niż podbicie wartości własnej obrony.
Zwłaszcza, że ulepszyłem już Avianę, która też nieźle blokuje buffy (słabsza wersja efektu C1Sabiny, bo tylko na trzech).

Pierwszy kostium już miałem, to aby drugiego brakuje :grin:

1 Like

Dobrze, że na maskaradzie za “stadem trójek” wyskoczył przynajmniej w ostatnim losowaniu jakiś “pasterz”…

Dużo czerwonych mi się nazbierało. Jak myślicie, czego można się pozbyć?

• Wabbit
  • Rufus
  • Drań
  • Starswift
  • Jelonek
  • Rudolf
  • Skrekok
  • Bagreg
  • Fenicjusz
  • Li
  • Carol
  • Mack (mam Feranta)