[Polish] Polska gildia rekrutuje / mozliwość fuzji

Witam Wszystkich,

Polska gildia “Polish 303” poszukuje aktywnych graczy. Coś o nas: sojusz został założony około rok temu, jednak większość członków przeszła ze starego sojuszu, który również istniał około roku. Tworzymy zgrany zespół i zabawny zespół. Nie ma nacisku grania 24/h, jednak staramy się by każdy na wojnie oddał wszystkie ataki oraz przynajmniej raz uderzył tytana - ale bez niezdrowej spiny.

Obecnie mamy 19 aktywnych członków i radzimy sobie całkiem nieźle, jednak żeby pójść naprzód i się rozwinąć potrzebujemy nowych, aktywnych graczy. Nasza siła to ~140k, a wymagania dołączenia do sojuszu to 1800 trofeów (do negocacji w przypadku zainteresowanych graczy).

Używamy messengera jako środka komunikacji i przypominajek gdy dana aktywność dobiega końca (tytan/wojna). Z racji tego, że brakuje nam 11 graczy do pełnego kompletu sojuszu, realnie bierzemy pod uwagę fuzję z innym sojuszem, jeśli taka okazja się pojawi.

Jeśli masz jakieś pytania, lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o nas, napisz na priv, lub zostaw wiadomość pod tym postem

Udanych łowów!

Na forum nie można pisać na priv, musisz podać do siebie inny kontakt.

Ahhh nie wiedziałem, dzięki za info :slight_smile: tak więc zostaję forma komunikacji pod tym postem.

Hejka. Ogłoszenie aktualne? Ilu graczy Wam brakuje?

Cookie Settings