Ostrzeżenie od supportu odnośnie czatu

Mam pewne zastrzeżenia co do ostrzeżenia i zgłoszeń kierowanych w moją stronę. Oczywiście, rozumiem, że reklamy nie są mile widziane na czacie ogólnym, jednakże nie było ich 15 i co chwile więc nie jest to spam, było ich dosłownie kilka. Ale największe zastrzeżenia mam co do wiadomości ‘na ratunek 112’, która była napisana do mojego kolegi i nie ma w tym nic obraźliwego, zawsze tak na niego pisałam a on się z tego śmiał, kolejna wiadomość tyczy się ‘kobieto to Ty weszłaś itd.’ napisałam to do osoby, która wyzywała mnie od najgorszych pomimo, że nie pisałam nic w jej kierunku, wyzywała moich rodziców i mnie. Jeszcze jedna wiadomość ‘zgłoszenie już poszło’, jeśli mogę zapytać co w tym niestosownego, obraźliwego czy cokolwiek innego? Ostrzegłam osobę, która pisała obrzydliwe rzeczy na czacie, wulgarne i nie dobrze mi się robiło jak widziałam co ona pisze. Załączam zdjęcia i proszę o wyjaśnienie mojego ostrzeżenia, wszelkie wulgaryzmy zostały zacenzurowane, więc nie ma tam nic niestosownego, obraźliwego, nie ma spamu, bo nie wysyłam wiadomości co minute ani nawet co 5. Żadna z moich wiadomości nie naruszyła kodeksu postępowania na czacie.

Cookie Settings