Nie uczciwi gracze

Mieliśmy pecha będziemy bardziej ostrożni w przyslosci😉

Nie wiem czy część gdy czy raczej część życia :stuck_out_tongue: Innymi słowy - nie ufać ludziom ślepo. Chociaż czasami i komuś, kto długi czas wydawał się spoko odbije niestety. Powodzenia na przyszłość, obyście znaleźli sobie lepszych ziomków :slight_smile: U nas w ally nikt nigdy czegoś takiego nie odstawił.

1 Like

Cześć Ellilea. Mam prośbę jak znajdziesz chwile, dziekuje

Możesz przetłumaczyć ten wpis Ask Me Anything with Small Giant’s Lead Designer o co tam chodzi. Dziekuje

@Ellilea masz to? czy chcesz, żebym spróbował tłumaczyć?

@Rook I don’t have time to translate it, it’s a lot of text and frankly a really boring thing to do for me :slight_smile: But Google Translate does a pretty solid job. It’s perfectly understandable! So there’s that :slight_smile:

@Deni79 Nie mam czasu tłumaczyć tego :frowning: Ale myślę, że Google Translate przekaże o co chodzi. Widzę, że radzi sobie bardzo dobrze :slight_smile: Patrz przykład:

Alliance Wars. Jakieś ciekawostki dotyczące szczegółów i czasu?

SG naprawdę naciska, aby ta funkcja była dostępna. Biorąc to pod uwagę, wciąż czekamy na trochę czekania. Tim wspomniał, że beta-testowanie tej funkcji trwa jeszcze miesiąc lub dwa, a czas na faktyczne wydanie Wojen Sojuszu będzie częściowo zależał od tego, w jaki sposób przeprowadzane są testy.

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące samego wydarzenia, na razie pozostało to naszej wyobraźni. Przypuszczam, że powinienem wspomnieć, że sprawiło mi wielką przyjemność obserwowanie Tima opowiadającego o wojnach sojuszniczych. Pokazał wiele pasji i podekscytowania nadchodzącymi Wojnami Sojuszu, mówiąc, że będzie to “świetna zabawa”. I w pewnym momencie, omawiając ten temat, on faktycznie oparł się i dotknął palcami razem, jak zły geniusz mógłby …

Powiedziano nam, że Wars Alliance będzie innym sposobem zbierania materiałów ascendencji. W tym momencie spadła ciekawostka, że ​​ogólny plan SG ma zwiększyć szanse na zdobycie maty ascendentowej z dużych funkcji, które zostaną dodane wraz z rozwojem gry. Zapewnienie nam większego dostępu do tych przedmiotów jest właściwie jednym z powodów, dla których SG wkłada tyle zasobów w tę jedną funkcję! Ponadto powiedziano nam, że funkcja jest czymś, co można rozszerzyć w przyszłości.

Dopóki Alliance Wars nie wejdzie w fazę beta, ani nawet nie zostanie wydana, nie będzie wiele planowania / pracy nad innymi funkcjami. Tim powiedział, że nadal starają się wprowadzić pewne mniejsze ulepszenia i prośby graczy, podczas gdy trwają prace nad Wars Alliance (dziękuję SG!), A nowe wyzwanie powinno mieć miejsce w grudniu lub styczniu. Więc jeśli zauważysz, że nie ma zbyt dużo mówienia o tym, co nadchodzi po wojnach sojuszniczych, to dlatego, że bardzo niewiele jest teraz ustawionych na 100%. Na przykład sezon 2 może przyjść dalej, z zawartością nieco wyższego odtwarzacza lub skupić się na zawartości odtwarzacza na wyższym poziomie, zanim zacznie pracować na większej liczbie poziomów. W tym celu będziemy po prostu musieli być na bieżąco!

Glad to hear the Translation is okay. I’ll take a crack at it then. :slight_smile:

Zadaj mi wszystko z małym projektantem olbrzyma - napisany przez Coppersky’ego

Myślę, że zamierzam zacząć ten artykuł od wypowiedzenia jednej rzeczy, która brzmi: “Wow, to będzie fajne”! To w dużym stopniu podsumowuje moją reakcję, gdy Small Giant Games (SG) zapytało mnie, czy chciałbym wziąć udział w czacie wideo, w którym ja i kilku innych graczy otrzymalibyśmy możliwość zadawania pytań i rozmowy z Timem, głównym projektantem SG, w imieniu społeczność gier Empires & Puzzles. I miałem absolutną rację. Zaproszenie obejmowało SG Petri i RubiKinga, kierowników społeczności SG, mnie, Rook i Talisax. Niestety życie i duża różnica w strefach czasowych sprawiły, że pozostali gracze zostali zaproszeni do udziału w konkursie, mimo że nadal mieli wkład w pytania zadawane w trakcie rozmowy. Pytania zostały zebrane z gorących tematów forum, naszych sojuszy, czatów społecznościowych i naszych własnych doświadczeń.

Wysłaliśmy na naszą listę pytań, mając nadzieję, że niektórzy z nich otrzymają odpowiedzi, które SG byłaby skłonna udzielić. Byłem pod wrażeniem tego, że Tim zabrał ich wszystkich i pozostał trochę za późno, aby zakończyć! Zamierzam tu jedno szybkie słowo. Zachowaj ostrożność podczas powtarzania tych informacji. Niektóre z nich mają zdecydowanie miejsce, niektóre są planowane na przyszły rok, a niektóre rzeczy zostały poruszone, ale mogą się nigdy nie wydarzyć. Postaram się być tak klarowny, jak tylko potrafię, do jakiej kategorii należy każda odpowiedź. Inny gracz, Heidi, starannie przetłumaczył ten post na hiszpański / hiszpański. Bez dalszych ceregieli, oto czego się nauczyliśmy!

:trident: Alliance Wars. Jakieś ciekawostki dotyczące szczegółów i czasu?
SG naprawdę naciska, aby ta funkcja była dostępna. Biorąc to pod uwagę, wciąż czekamy na trochę czekania. Tim wspomniał, że beta-testowanie tej funkcji trwa jeszcze miesiąc lub dwa, a czas na faktyczne wydanie Wojen Sojuszu będzie częściowo zależał od tego, w jaki sposób przeprowadzane są testy.

Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące samego wydarzenia, na razie pozostało to naszej wyobraźni. Przypuszczam, że powinienem wspomnieć, że sprawiło mi wielką przyjemność obserwowanie Tima opowiadającego o wojnach sojuszniczych. Pokazał wiele pasji i podekscytowania nadchodzącymi Wojnami Sojuszu, mówiąc, że będzie to “świetna zabawa”. I w pewnym momencie, omawiając ten temat, on faktycznie oparł się i dotknął palcami razem, jak zły geniusz mógłby …

Powiedziano nam, że Wars Alliance będzie innym sposobem zbierania materiałów ascendencji. W tym momencie spadła ciekawostka, że ​​ogólny plan SG ma zwiększyć szanse na zdobycie maty ascendentowej z dużych funkcji, które zostaną dodane wraz z rozwojem gry. Zapewnienie nam większego dostępu do tych przedmiotów jest właściwie jednym z powodów, dla których SG wkłada tyle zasobów w tę jedną funkcję! Ponadto powiedziano nam, że funkcja jest czymś, co można rozszerzyć w przyszłości.
Dopóki Alliance Wars nie wejdzie w fazę beta, ani nawet nie zostanie wydana, nie będzie wiele planowania / pracy nad innymi funkcjami. Tim powiedział, że nadal starają się wprowadzić pewne mniejsze ulepszenia i prośby graczy, podczas gdy trwają prace nad Wars Alliance (dziękuję SG!), A nowe wyzwanie powinno mieć miejsce w grudniu lub styczniu. Więc jeśli zauważysz, że nie ma zbyt dużo mówienia o tym, co nadchodzi po wojnach sojuszniczych, to dlatego, że bardzo niewiele jest teraz ustawionych na 100%. Na przykład sezon 2 może przyjść dalej, z zawartością nieco wyższego odtwarzacza lub skupić się na zawartości odtwarzacza na wyższym poziomie, zanim zacznie pracować na większej liczbie poziomów. W tym celu będziemy po prostu musieli być na bieżąco!

:trident: kiedy rozpocznie się sezon 2? Jakie są plany, aby utrzymać zaangażowanie graczy wysokiego szczebla?

Jak wspomniano powyżej, sezon 2 jest jedną z opcji na coś, co nadejdzie po wojnach sojuszniczych, z możliwością włączenia niektórych rzeczy do treści o wyższym poziomie. Jednak sezon 2 może nie obejmować wszystkiego, czego oczekują gracze wysokiego poziomu, więc będzie to brane pod uwagę za to, co faktycznie zostanie opracowane w następnej kolejności.

Rzeczywiste pomysły dotyczące nowych treści obejmują między innymi nowe zaawansowane budynki, zadania przeznaczone tylko dla graczy na wyższym poziomie lub rozwijają naszych bohaterów w nowy sposób …

:trident: Heroes of the month. Czy są one jednorazowo wyjątkowe, czy będzie szansa, aby je zdobyć w przyszłości? (i jak by to wyglądało?)

Plan nigdy nie miał ich zablokować na zawsze. Nadzieja polegała na tym, by w Boże Narodzenie mieć coś, co pozwoliłoby ludziom uzyskać dla nich nową szansę. Jednak przy obecnym skupieniu się na Wojnach Przymierza, będzie to raczej coś, czego można oczekiwać w Nowym Roku. Tim wspomniał, że starsi bohaterowie miesiąca najprawdopodobniej nie wrócą w regularnym obrocie HotM.

:trident: Czy więcej awatarów będzie dostępnych w przyszłości?
Teraz wiemy, że dziękujemy jednemu nienazwanemu pracownikowi SG za nowe awatary, które ludzie wygrywają na specjalnych wydarzeniach. Najwyraźniej lubi kolekcjonować awatary w innych grach i naprawdę naciskał na to w Empires & Puzzles. W tej chwili to tylko nagrody za wygrane wydarzenia, ale najwyraźniej był to dobry test, i mam nadzieję, że jest to coś, co można rozszerzyć w przyszłości.

Uwaga: w tej chwili plan ma mieć pięć różnych wydarzeń specjalnych, które obracają się w pewien sposób, a każdy z nich ma niestandardowe awatary, które można wygrać. Jeśli chcesz rzucić okiem na dzieło sztuki na następne wydarzenie, sprawdź forum w kategorii Aktualności i aktualizacje! Nowe wydarzenie, nazywane obecnie Rycerzami Rundy, ma zostać wydane w grudniu lub styczniu.

:trident: Czy w grze pojawi się więcej funkcji do list na czacie / znajomych?
Odpowiedź jest taka, że ​​większe rozszerzenia czatów nie są obecnie wysoko na liście priorytetów dla możliwego rozwoju, a w rzeczywistości może minąć trochę czasu, zanim spojrzą na możliwości nowych opcji czatu. Zawsze trudno jest zaplanować, nad czym będzie pracował dalej. Nowe funkcje, nowe treści, co najlepiej ulepszy grę w tym momencie? ** Niektóre z mniejszych próśb ze strony społeczności o takie rzeczy jak czat sojuszniczy, na które spróbują się wcisnąć! **

:trident: Co do cholery jest za Smoczą Skalę?!?
Jako że jestem zbieraczem informacji, musiałem zadać to pytanie! (Śmieję się trochę z tego powodu). W grze znajdują się dwa przedmioty, Dragon Scale i zestaw map. Gdy będzie więcej rzeczy do zrobienia w grze z bohaterami, będzie też więcej przedmiotów w grze. Te przedmioty będą jednak kiedyś używane.

:trident: Odnośnie wniosku, aby móc walczyć z członkami sojuszu bez żadnej energii i nagród:
SG zdaje sobie sprawę, że jest to popularna prośba i jest to coś, co uznają za zabawne i użyteczne, i jest szczerze rzeczą, o której również dyskutowali. Jednak nie jest tak wysoka na liście priorytetów. Wojny Przymierza i najazdy są w tej chwili bardziej priorytetowe. To jest coś, na co można spojrzeć w nadchodzącym roku.

!Najazdy! Nie spodziewałem się tego, ale najwyraźniej są plany ulepszenia / odświeżenia dla napadów, które, miejmy nadzieję, przyjdą kiedyś w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Największą zaletą jest to, że będą lepsze nagrody za wyższą pozycję w tabeli liderów oraz dodatkowe materiały i materiały eksploatacyjne jako nagrodę. Może się to nie powtórzyć w następnej aktualizacji, ale najprawdopodobniej w następnej aktualizacji.

:trident: Jaka forma redukcji czasu dla buildów - drugi builder, a może tokeny czasu?
Jak niektórzy zapamiętają, krótko po wydaniu gry na całym świecie w grze pojawił się drugi builder, ale tylko dla użytkowników Androida, z przyczyn niezależnych od SG. Z uczciwości dla użytkowników Apple funkcja została usunięta z gry. Mają oni nadzieję, że jest to coś, co mogą odzyskać w grze w jakiejś formie raczej wcześniej niż później, ale tak naprawdę nie ma ustalonego czasu na to (wymieniano mgławicowy okres 1-3 miesięcy). Tim wspomniał, że pomysł na tokeny czasu był kuszący i jest czymś, na co mogliby spojrzeć w nadchodzącym roku. Jasne było, że nie ma obietnicy, że do gry wejdą czasowe żetony.

:trident: EnglishCo z możliwością wymiany / darowizny w ramach naszych sojuszy?
Jest to prawdopodobnie jedna z najczęściej zadawanych funkcji dodawanych do gry. To, co powiedział Tim, jest takie, że prawdopodobnie nigdy nie będzie handlu w grze, i tak naprawdę nie chcemy domu handlowego typu WoW. Osobiście chciałby mieć gdzieś, być może zaawansowany budynek, który pozwoliłby ludziom przekazywać nadwyżki przedmiotów, które pozwoliłyby innemu członkowi uzyskać coś miłego.

Nie było żadnej wzmianki o harmonogramie, na który należy się przyjrzeć, chociaż w tym czasie Tim mówił o tym, jak wiele inteligentnych pomysłów pochodzi od społeczności, a inne rzeczy, które widzą, że zespół SG uważa, że ​​jest doskonałym dodatkiem do ich własnych gra. Po prostu … jak to się robi, że wszystkie te wspaniałe rzeczy z jego zespołem 20? (Pod koniec naszej rozmowy potwierdziłem, że zespół 20 osób odnosi się do wszystkich osób pracujących w Small Giant, w tym do programistów, artystów, wsparcia i menedżerów społeczności, ale zespół już się rozwinął i nadal pracuje więc!)

:trident: Więcej materiałów wniebowstąpienia proszę!
Spoczywajcie na łatwych przyjaciołach, nadchodzą kolejne materiały wniebowstąpienia! SG chce, abyśmy mieli większe szanse na materiały do ​​wznoszenia się, ale też nie chcą podważać pracy, którą gracze już zrobili, zalewając grę przedmiotami wznoszenia się. Ich długoterminowy plan zawsze polegał na tym, że gdy dodawano nowe funkcje (np. Comiesięczne wydarzenia, Wojny Sojuszu), dawały nowe szanse na zdobycie tak poszukiwanych przedmiotów. Trudne jest to, że te nowsze funkcje zajmują dużo czasu!

:trident: Jakie są współczynniki dropów w Campingu Szkoleniowym 20?
Cóż, wciąż nie mamy liczb i nikt z nas nie pomyślał, żeby zapytać, dlaczego w tym czasie. Powiedzieli, że chcieli się upewnić, że gdy gracze dojdą do tego punktu, będą mieli większe szanse na zdobycie lepszych bohaterów. Ale ponieważ nie jesteśmy na końcu gry, nie zapewniają one, że 5 * bohaterowie będą dostępni. Dowiedzieliśmy się, że liczba dropów dla bohaterów 4 * jest trochę lepsza w obozie 20, a następnie w wieku 13 lat, i że jest nieco wyższa niż przy przywoływaniu. Na forum znajduje się wątek, w którym Talisax zbiera dane na ten temat, a możesz sprawdzić niektóre przybliżone dane!

:trident: Wielu zastanawia się, jaka jest formuła szkód!
Cóż, formuła szkód nie jest tajemnicą na głos, ale jest o wiele bardziej złożona, niż się wydaje, ponieważ musi spełnić tak wiele wymagań. Najwyraźniej matematyk wziął go w swoje ręce. Ponownie ma to dyskusję na forum, jeśli zastanawiasz się, co wymyślili gracze. Myślę, że mamy rację jako podstawowy pomysł, po prostu brakuje nam dokładnego współczynnika prawdopodobieństwa i innych niuansów.

:trident: Czy prędkość zabijania wpływa na ilość punktów przyznawanych za punktację tytana, czy też co tyksem następny?
Nie.

:trident: Jaka jest formuła degradacji wyniku tytanu?
Tytańska część punktów sojuszniczych jest zmniejszana o mały procent w funkcji czasu. Ponieważ jest to liczba% i nie jest twarda, wpłynie to na większe wyniki więcej.

:trident: Czy pojawią się poprawki, które będą przeciwdziałać niedawnemu zmniejszeniu ilości przedmiotów rzemieślniczych i innych materiałów eksploatacyjnych?
Więc niektóre tła dla tych, którzy nie czytają na forum, a przynajmniej ten konkretny wątek. Jeden z graczy, Revelate, wykonał wiele pracy zbierając dane o łupach otrzymanych na różnych poziomach. (Spogląda na duże próbki, a nie na pojedyncze wyniki.) Niedawno zgłosił, że zauważył spadek o 10% liczby przedmiotów uzyskanych z ukończenia poziomu 8-7 w grze. Odpowiedzią społeczności była troska o posiadanie wystarczającej ilości materiałów, by stworzyć bohaterów do levelowania i tworzyć przedmioty do bitew tytanów. W wyniku skrócenia czasu regeneracji flag sojuszu (to był żądany gracz), a następnie zwiększenia zdrowia tytanów, używamy więcej sfałszowanych przedmiotów na każdym tytanie.

Krótką odpowiedzią na dość długie pytanie, które przedłożyliśmy, jest to, że SG nigdy nie zamierzał dla nas być krótkimi materiałami. Tim powiedział, że redukcja nastąpiła w przypadku niektórych poprawek błędów i innych porządków w programowaniu. Chcą wrócić do poziomu potrzebnych materiałów rzemieślniczych i materiałów eksploatacyjnych. Zbliża się aktualizacja z materiałami rzemieślniczymi i materiałami eksploatacyjnymi otrzymywanymi jako łup z rajdów, a być może również z kilkoma poprawkami do tabel łupów, aby zakończyć równoważenie tego ponownie.

I to wszystko! Mnóstwo świetnych drobiazgów na to, co nadchodzi i co jest brane pod uwagę w tej niesamowitej grze, która wciąż rośnie! Wielkie podziękowania dla Tima, RubiKingi i Petri za informacje i możliwość porozmawiania. Mały Giant to mały, ale rozwijający się zespół, więc wiem, że niektóre z tych nowych rzeczy będą wymagały czasu … ale wszystko, co mogę powiedzieć, to "WOW! Bedzie fajnię!

-Coppersky

• = - = - = - = - = - = -

Szybkie ogłoszenie o służbie publicznej, ponieważ często się pojawia - połączenie się z Facebookiem nie zapisuje Twojej gry, a jedynie zapisywanie w Game Center (iOS) lub Google Play (Android) zapewnia ciągłą grę. Jednak posiadanie twojego konta połączonego z Facebookiem jest niezwykle pomocne, jeśli będziesz potrzebował odzyskać swoje konto lub chcesz przełączyć platformy gier.

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co jest uważane za dodatki do gry, miej oko na ten wątek na forum.!

Materiały do ​​gry to najczęściej zadawane pytania na temat gry i Szybka pomoc5, oficjalne forum Forum3 i ja również robię, co mogę, aby połączyć różne zasoby gry z moim nieoficjalnym przewodnikiem po grach, Kompendium14 firmy Coppersky.

Hi Rook
Very helpful thanks :grinning:

1 Like

I apologize the links weren’t included. If you find you need one, just quote the paragraph and I’ll get it to you. Now, must zzz. :grin:

Deni you can just paste any english text into google translate yourself. Yoy can even have it translate websites for you at any time. No need to wait for anyone to do it for you then :stuck_out_tongue:

1 Like

Cookie Settings