Nie uczciwi gracze

Witam czy jest tu może ktoś kto może mi udzielić porady czy da się coś zrobić z graczem który wyrzucił mi innych graczy z sojuszu bez mojej wiedzy proszę o informacje

Please clarify:

  • This player has kicked you out of your alliance?

  • This player has invited other players into your alliance against your wishes?

  • Something else?


Proszę o wyjaśnienie:

  • Ten gracz wyrzucił cię z twojego sojuszu?

  • Ten gracz zaprosił innych graczy do swojego sojuszu przeciwko Twoim życzeniom?

  • Coś innego?

Cześć spróbuje ci pomoc napisz więcej szczegółów, to forum jest po angielsku jakoś sobie radzę wytłumaczę co i jak ok

Hi Rook. I tried to helped him, explain later because l don’t have information from that Person

Tagging this topic in case there’s some English/Polish kerfuffle going on that you guys would need help with. Respond to me/tag me here if need be, aye?

Jakbyście mieli problem z przetłumaczeniem/wyjaśnieniem czegoś po angielsku to mnie ztagujcie. Generalnie to chyba jedyną i najlepszą opcją byłoby napisanie do developera z prośbą o pomoc, chociaż nie wiem czy coś by zrobili. Radzę próbować. Jak coś to możesz napisać coś w stylu:

"Greetings.
I have an alliance issue I hope you could help me with. A player in my alliance used his privilege to kick out other members of my alliance without my consent and I have no way to contact them now and re-invite them. Is it possible to return them or let them know what happened so that they can re-apply to join the alliance?

Members that got removed: [podaj nicki]

Thank you."

Na przyszłość możesz też próbować łapać ich na globalnych kanałach. Czasami ktoś się przewinie ale to wiadomo bez gwarancji. Powodzenia.

1 Like

(Thanks Ellilea! Do you mind answering Polish questions? Google Translate loves mangling Languages, but I don’t have a better translation website at the moment…)

Feel free to tag me if you find some :slight_smile: But the translation was pretty solid actually. Google is getting there :stuck_out_tongue:

1 Like

Gracz PykQ był w moim sojuszu i wyrzucił mi kilku graczy i odszedł sobie do innego sojuszu okazał się nieuczciwy

Gracz PykQ był w moim sojuszu i kiedy odchodził do innej drużyny to wyrzucił mi kilka osób z mojej drużyny

Unfortunately, people who are given Elder and Co-Leader positions are able to kick players beneath them. Be careful who you give these positions to. It is very hard to get lost players back, unless you happen to see them in the General Chat, or have an outside chat program like Line.

Niestety, osoby, które mają pozycje Starszych i Współkierowców, mogą kopać graczy poniżej nich. Uważaj, kogo dasz tym stanowiskom. Bardzo trudno jest zagubić zagubionych graczy, chyba że zdarzy ci się je zobaczyć w czacie ogólnym lub mieć zewnętrzny program czatu, taki jak Line.

1 Like

Ellilea cześć;)
Czy pomożesz mi napisac opinie?
Dziękuje

Cześć. W jakim sensie?

Cześć
Testuje boh na programie beta, mam tam ikonę opinia nie wiem co i jak?

Dziękuje

Mogę Ci co najwyżej przetłumaczyć jak chcesz napisać im opinię, ja jestem tylko randomem z forum, nie znam się na tym co gdzie jest i po co :smiley:

Ok dziękuje za odpowiedz :wink: jak napisze to sie odezwę jeszcze raz dzieki

Cześć Elililea mam pytanie.
Czy można w znaleść gracza po jego nicku lub w inny sposób?

On the Forums, yes: Click the bars, click Users, type their name.

Na forach tak: Kliknij paski, kliknij Użytkownicy, wpisz ich nazwę.

1 Like

I would like to warn evrerybody about player Sky, he was in our alliance and before quitting he threw away bunch of other members making quite mess… Better watch out :wink:

There may be a bunch of players named Sky, alas. I’d guess it’s a rather common nickname :<

Nie ma możliwości wyszukiwania graczy w grze w żaden sposób. Jedynie jeśli wiesz do jakiego Alliance poszli możesz ich znaleźć na liście i kliknąć. Jeśli nie to po herbacie, gość przepadł. Czasami można wyśledzić typa jeśli uderzył tytana i poszedł do innego ally kiedy tytan jeszcze stoi - tam można go kliknąć na liście i wyszukać sobie jego alliance. Potem nie ma już opcji.

1 Like

Dzieki serdecznie straszny bałagan sie z tego zrobił i dużo nerwów widzę ze to cześć tej gry. Jeszcze raz dziekijemy