Nie można zaktualizować gry

Na moich urządzeniach iPad i iPhone nie można wykonać aktualizacji gry. Te urządzenia maja wczytaną wersję OIS 11.Strona gry jest zablokowana na dobrej wiadomości że w sklepie jest aktualizacja - aktualizuj, kiedy wybierzesz to przenosi do sklepu tu wybieram otwórz i z powrotem jestem na stronie gry z napisem aktualizuj . i tak można w kółko i nic i nie jest to ważne czy robi się to ze strony dostępnych aktualizacji czy bezpośrednio efekt jest ten sam w kółko się przenosimy ze sklepu do gry i z gry do sklepu. Moja córka nie wgrała jeszcze aktualizacji OIS i ma jeszcze wersję 10 i nie miała żadnego problemu.

Widziałem już kilka wpisów z tym samym problemem. Niestety mój angielski w piśmie jest za słaby by to wyjaśnić producentowi gry ( dostawcy usługi) wiec jeśli ktoś ma ten sam problem i jest biegły w angielskim to proszę to przekazać dalej i dać znać jeśli będzie jakieś rozwiązanie inaczej kilka tygodniowa gram moja i syna pójdzie do kosza o kosztach nie wspominam, ale czuje się zawiedziony.
Pozdrawiam

There are several solutions that have been posted. I’m not sure which one is best for you. I will try to translate them here:

Istnieje kilka rozwiązań, które zostały opublikowane. Nie jestem pewien, który z nich jest najlepszy dla Ciebie. Postaram się przetłumaczyć je tutaj:

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy gracze są obecnie niedostępni, aby uaktualnić grę. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi rozwiązywania problemu:

OSTRZEŻENIE! Proszę nie usuwać swojej gry. Usunięcie Twojej gry spowoduje utratę postępu, jeśli wcześniej nie zostało połączone z grą do Game Center lub Google Play wcześniej.

iOS

Jeśli nie można zaktualizować po tym jak gra przekieruje Cię do App Store (aktualizacja jest niedostępna), wykonaj następujące kroki i powinieneś być w stanie zaktualizować:

  1. Zamknij grę, klikając dwukrotnie przycisk domowy i zamknij grę, przesuwając go w górę

  2. Otwórz sklep App Store i przejdź do karty Aktualizacje

  3. Przesuń palcem w dół, aby odświeżyć listę. Teraz powinieneś zobaczyć przycisk Aktualizuj obok aplikacji Empires & Puzzles.

  4. Dotknij przycisku, aby zaktualizować grę.

Android (błąd “Nieprzyzwojny sprzęt”)

Jeśli podczas próby aktualizowania gry pojawi się komunikat o błędzie “Urządzenie nie jest zgodne” w Sklepie Google Play, spróbuj wykonać następujące czynności:

Wyczyść bufor aplikacji

  1. Otwórz Ustawienia, a potem Aplikacje i na końcu Wszystko

  2. Wybierz Sklep Play, a następnie Wyczyść pamięć podręczną i dane

  3. Wybierz aplikację Empires & Puzzles, a następnie Wyczyść pamięć podręczną i dane

  4. Spróbuj ponownie zaktualizować grę

Odmontuj kartę SD

  1. Przejdź do Ustawienia, a następnie Przechowywanie i wreszcie odmontuj kartę SD

  2. Spróbuj ponownie pobrać grę

  3. Podłącz ponownie kartę SD, przechodząc do ustawień, następnie Przechowywanie, a następnie ponownie zamontuj kartę SD

  4. Zainstaluj ponownie sklep Google Play
    Otwórz Ustawienia, a potem Aplikacje i na końcu Wszystko

  5. Wybierz Sklep Google Play, a następnie Odinstaluj aktualizacje

  6. Spróbuj ponownie zaktualizować grę