Nerwy i złość

To nie ma sensu chcę być lepszy silniejszy wygrywać ale moja gra Empire nie pozwala szkolę w 3x obozach na 20 i tylko 3* LOSUJE wydaję :pound::euro::dollar::yen::moneybag::credit_card::money_with_wings: a 5* super Bohaterów nie dostaje :triumph::triumph::triumph: dlaczego ??? I nie chodzi mi o 20-30 losowań tylko więcej !!! Piszę z innymi graczami na FB , Instagramie, forum i ten sam problem losowanie i szkolenie !!! I nie piszcie o szczęściu i matematyce bo mam to
,… !!! Piszę bo nie chcę stracić kolejnych przyjaciół w grze !!! Dziękuję i pozdrawiam

Nie wydawaj kasy i ciesz się tym co masz. Ja czekałem 9 mc na pierwszą 5* :slight_smile: teraz po 16 miesiącach mam ich tyle że mi materiałów brakuje. A gram bez kasy :slight_smile:

1 Like

Też gram bez kasy 4 miesiące, mam dwie 5 - Sartanę i Azlara, czyli szału nie ma, ale lepsze te niż żadne. Nic na to nie poradzisz, wszystko zależy od szczęścia, musisz się z tym pogodzić i grać dla przyjemności, nerwy i złość na głupią grę sobie daruj, bo to ma być przyjemność.