Nagrody ze skrzynek


#1

Witam
Czy nie można jakoś zmodyfikować losowania nagród ze skrzynki?? Najbardziej chodzi mi tu o nagrody ze skrzynki za ubicie 40 bohaterów. Uważam że są one trochę niesprawiedliwe :confused:
Jak już wiadomo system najazdów nie jest idealnie stworzony, bo losuje zbyt mocnych graczy, zdarzy się że przeciwnik jest słabszy ale i tak można z nim przegrać.
Gracz dużo musi się napracować i spędzić sporo czasu na ubicie tych 40 bohaterów :confused: Jeśli już się uda zaliczyć 40/40 to w nagrodę ze skrzynki nie dostajemy zbyt ciekawych nagród, co zniechęca gracza.


#2

The prizes from the regular Wanted chests (monster, hero/raid, titan) are not particularly interesting, though they give items that can still be useful (free gems for instance).

The prizes are more interesting on the rare Wanted chests, which appear randomly, though some are convinced the frequency of these chests is increased by filling the regular chests as often as possible.

The Forum is awash is discussion whether or not Raid is “worth it”. You will have to decide that one for yourself.


Nagrody ze zwykłych skrzyń (potwór, bohater / raid, tytan) nie są szczególnie interesujące, choć dają przedmioty, które mogą być przydatne (na przykład darmowe perełki).

Nagrody są bardziej interesujące na “rzadkich” poszukiwanych skrzyniach, które pojawiają się losowo, choć niektórzy są przekonani, że częstotliwość tych skrzyń zwiększa się, wypełniając regularne skrzynie tak często, jak to możliwe.

Forum jest zalane to dyskusja, czy nalot jest “warty”. Musisz sam to zdecydować.