Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Na szinte kiszúrta a szemem… Köszönöm a gyors választ!

1 Like

Nincs mit. Emiatt a lehetőség miatt én még nem vettem meg.
Megvárom, hogy meddig jutok, és majd eldöntöm, hogy megéri vagy sem számomra :slight_smile:

Egyébként tetszik a Path of Valor.

Köszi Kerberusz a videót róla !

2 Likes

Én meg fogom majd venni, kezdőnek mindenképp nagy segítség.
Az is tetszik, hogy komoly erőforrásokat nem kér pluszba, hiszen a kihívások olyan elemeket tartalmaznak, amiket a normál/napi rutin játékban is teljesítesz, kis kivétellel.

1 Like

Akit érdekel itt elérhető az egyik angol fórumtársunk excel munkalapja arról, hogy a Valor Challenge-knél mi mennyi pontot ér majd azokon a szinteken amikről infot tudott szerezni:

(A titan-okról úgy szerzett, hogy átugrálgatott gyenge szövetségekbe, és segített sorozatban megölni pár csillagos titan-okat… )

5 Likes

A summon-os, titan-os és a raid-es kihívás végigvitte valaki:
Összesen 275 hős kell megidézni, 35 titan-t kell kivégezni, és 650 ellenfelet kell legyőzni raid-ben.
Úgy néz ki 2000 pontot lehet bent hagyni, hogy valaki elérje a 50. szintet.
Ehhez a titan-os és a raid-es kihívást biztosan teljesíteni kell, mert az utolsó szint több mint 2000 pont.

1 Like

Ez nem valami jó hír! Neccesen lehet meg az 50. szint.

1 Like

A 35 titán tényleg nagyon nehéz, de a raid az gyerekjáték. Én úgy látom, hogy 650 hőst kell legyőzni, nem ellenfelet. Így is számol jelenleg.
Naponta tudsz 15 raidet tolni, aminek ha a 80%-át hozod az is 72. De ha napi 50 hőst tudsz legyőzni, akkor is 2500 50 nap alatt. És a tournamentet is ide számolja. Szerintem 650 hős nagyon kevés. Én is láttam, hogy ezt írták, de nekem akkor is kevésnek tűnik. Pár nap és a végére érek a 650-nek.

Mi megnéztük a klánunk statisztikáját, az utolsó 50 titánból 39-et végeztünk ki, úgy néz ki ha ezt tudjuk tartani akkor nem lehet gond a titános kihívás sem.

2 Likes

Ez érdekes. MI is annyit most hogy utána számoltunk! :smiley: Akkor kb mindenki is.

3 Likes

Kerberusz!
Zsánfranszoá esetében az immunitás Lady Lock-ra és Moragann Le Fay-re nem vonatkozik?

1 Like

Szerintem a war és az event-nek is lehetnek fokozatai még. Ha leütjük a 6 war zászlót, aztán léphet a következöre, nem? 50 nap alatt lesz pár war! Tehát még jönnek onnan is pontok majd!

1 Like

Lady sebzése egyfajta átok, úgyhogy nem hiszem, viszont Le Fay ellen több mint valószínűleg hat. :slight_smile:

2 Likes

Biztos lesznek fokozatai.

A War pontszáma hasonlít a raid-re.
Ezért én 4 szintre tippelek, 12, 18, 24 ellövendő zászlóval a még hiányzó szinteken.
Szóval összesen 10 war-ban kell majd szerintem minden zászlót elütni.

A tournament pontszáma kevesebb, mint ami a war-nál látható.
Ott 6 szintre tippelek. 20, 25, 30 csatával a még nem ismert szinteken
Szóval összesen: 105 csata, ami 21 tournamentes nap minden zászlója.

A Challenge event az érdekes:
Ott 3 szintre tippelek.
A 2. szinten 2-t kell majd szerintem teljesíteni, míg a 3 szinthez 3-at.

1 Like

Bocsi ellenfél helyett valójában hősre gondoltam…

1 Like

Infok a Season 3 pályákról:
A Bétában jelenleg 32 provincia látszódik (amiből csak az első 3-at tesztelik jelenleg), amik 8 Realm-hez tartoznak. Jó eséllyel a 9. Realm majd később jelenik meg a +4 provinciával, mint az Atlantisz-nál vége.
Szóval 36 provincia várható :slight_smile:
Minden provincia egységesen 10 pályát tartalmaz.
Tehát az Atlantiszhoz képest +90 pálya lesz.

2 szint lesz: Normál és Hard.
Eltérés a S2-höz képest, hogy a Hard-nál nem lehet mazsolázni a pályák között, hanem sorban kell azokat is végigvinni, mint a normál módot.
Hasonló a World Energy igény, mint a Season 2-nél (azaz normál: 6, hard:10) .

A Normál pályák után 3, míg a hard után 5 “Valhalla Coin” jár, és ha 100 összegyűlik, akkor lehet pullolni.
Szóval ez hasonló mint az Atlantisnál.

A Season 3 “szörnyeknek” is van Realm bonus-a.

Újdonság, hogy a pályákon speciális kövek jelennek meg néha, mint a Seasonal Eventeknél, amik 5 színűek lehetnek, és csak párba állítva (3,4,5, gyémánt, stb…) tűntethetőek el.
Ha eltűnnek, akkor az alábbi történik:
Piros: Minden ellenség égési sérülést szenved
Zöld: Minden szövetséges kap egy kis gyógyítást
Kék: Minden ellenség pajzsa csökken kicsit
Sárga: Minden szövetséges mana termelése növekszik
Lila: Minden ellenség mérgezést kap

5 Likes

Sziasztok!
Leütöttem a 6 war zászlót és adta következő szintet. Szóval kicsit könnyebben fel lehet érni a topra, nem csak 2000 pont a tűré■■■■ár.

3 Likes

Friss info a Path of Valor-ral kapcsolatban:
Évente 6 db Path of Valor lesz, amik között átlagosan 10 napos szünet lesz a hónap hosszától függően.

1 Like

Az eventnél nem valószinű mert 50 nap alatt max 2 event+ esetleg seasonal event ha ugy jönn ki igy max 2 lvl-es lehet.

De egy Eventen belül végülis van Rare, Epic, Legendary amit akár külön is lehet számolni!

Már a 4. provinciát is tesztelik a Bétában, és elkezdték a S3 portált is tesztelni, aminek a kristály illetve coin költsége azonos az Atlantis-szal.
Egyelőre állítólag nincs benne minden S3 hős a portálban csak egy részük, és korábbi havi hőst nem lehet pull-olni, de persze ez még változhat.
Itt is lesz felemelkedés tárgy gyűjtő ládika, mint Atlantisnál és a kosztümöknél.
Állítólag a következő (27-es) verzióban benne lehet a S3 így ha ezt időben kiadják akár már február végén indulhatna a Season 3 :slight_smile:

2 Likes