Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Sziasztok! :slight_smile:
Aktív tagokat keresünk a klánunkba!

1 Like

Bejelentették, hogy jó eséllyel január 20-án visszatér a Costume Chamber.
Costume key ezentúl szerezhető majd Mystic vision-ből, War chest-ből és wanted mission-ből is :slight_smile:

1 Like

Valami oknál fogva nem kaptam a jelentéseket, de örülök, hogy zajlott az élet. Gratula a szép pullokhoz!
Holnap, azaz ma event vége felé minden bizonnyal eredményhirdetéses streamet tartok, aki szeretne, várom szeretettel! :slight_smile:

1 Like

Szia!Segítséget szeretnék kérni…
a játékban 3 profilom van,1 ipadon ,2 profil a telefonon,a problémám a telefonossal van,1emailcímen van a 2 profil a google playen regsztrálva,na most az egyik profilomat cloneztam ,és a colne frissült,nem enged be,ill úgy játékosként indított a telefonra ami fixen levan töltve a játékostársaim tanácsára ,kiléptem beléptem ,sikerült át lépni a clonban elért eddigi profilomra,viszont a régebbi nagyobb szinte re nem enged vissza ,nem ad választási lehetőséget,melyik profilomat szeretném használni.mit tudok ilyenkor ebben az esetben tenni?

Szia! Hát nem tudom, hogy technikailag hogyan kéne megkülönböztetnie a rendszernek a profiljaidat, ha vissza szeretnéd hozni, miközben egy címen vagy velük regisztrálva. Mindenképpen helpdesknek kell írnod, ők pedig valószínűleg fogják kérni az adott profilod account kódját. Options (fogaskerék) → About fülecske → bal felső sarok.
Minden esetben ezt kérik, mint hivatkozási kulcsot. Klónozáshoz nem tudok hozzászólni. Sok sikert!

Szia szeretném kérdezni hogy troppokat hol tudok farmolni a leggyorsabban minél többet… Mi a titka… Mit kell csinálni hogy csak troppot kapjak…

Semmit nem tudsz tenni.Szürke summon és troop token.Kapsz máshonnan is de azok max 2*-osak.A recruit-os quest uncommon szinten ad egy troop token-t általában ha végig tolod.

Ma bejelentették: Február 3-án kezdődik az első Path of Valor kihívás

3 Likes

Köszönjük @PlayForFun, hogy mindig megosztod velünk a legfrissebb újításokat.
:+1: :+1: :+1:

1 Like

Szia Kerberusz. Meg tudnád osztani Neith talentfáját? Köszi

Nincs mit :slight_smile:

Érdemes amúgy elkezdeni gyűjtögetni a sima szürke summon tokeneket, mert a Path of Valor-ban lesz olyan, hogy summon-olj X darab hőst illetve troop-ot, és ahhoz segítség, hogy ha vannak tokenek raktáron :slight_smile:

1 Like

1 Like

Szia Kerberusz. Az úgy jó, ha mindent 18. ra talentelek? Tovább már én is sajnálom rá a dolgokat. :slightly_smiling_face:

Szia! Meglátásom szerint legtöbbnél kifejezetten nem éri meg 18 fölé talentelni, némelyik határeset. Legutóbbi vidimben kifejtem mélyebben az én defense soromnál mi a helyzet, odatekertem neked:

Sziasztok

Milyen gyakori lesz ez a kosztüm quest, havi, vagy ritkább?

Szia !

Minden hónap 3. hétfőjén lesz elvileg.

I apróságot észrevettem az új Costume Chamber-rel kapcsolatban, amikor megtekintesz benne egy hőst, akkor ott lent a balra-jobbra nyíllal váltogatva meg lehet nézni, hogy hogyan néz ki a hős normál maxos változatban és kosztümben.
Szerintem ilyen eddig nem volt, és gondolom azzal kapcsolatban rakták bele ez a funkciót, hogy a hőst és a kosztümöt is megkapod egyszerre.

Elkezdődött a következő adag Season3 hős tesztelése a Bétában:

Érdekesebbek:

Nordri

3 csillagos kék átlagos mana töltésű hős.
Ishtak és a kosztümös Gunnar keveréke a spec. képessége: 245% sebzés a célpontra + kisebb sebzés a szomszédos hősökre, valamint minden érintett hősre -54% védelem 4 körig

Fenrir

5 csillagos kék gyors mana töltésű hős.
300%-os sebzés a célpontnak, ami 600%-ra felmegy, ha annak az életereje 50% ALATT(!) van,
és ha ez nem lenne elég még a mana-t is tölti minden kiütött ellenfél és azok minion-jai után, valamint 50%-kal gyógyítja magát Fenrir. Ráadásul még gyors is a hős.
Elég durva kis sniper karakter lesz…

Norns

5 csillagos sárga átlagos mana töltésű hős .
265%-ot sebez az ellenfélen, illetve kisebbet sebez a szomszédos ellenfelein.
Az ellenfél az ellen a szín ellen amin elvileg erősen sebez gyengén fog sebezni 4 körig.

Alfrike

5 csillagos lila nagyon lassú mana töltésű hős.
5 db lövést ereszt el véletlenszerű ellenfelek ellen, és minden lövés 285%-ot sebez a ellenfelen.
És ha ez a 1425%-os összütés nem lenne elég a célpont maximálus életerejét 335-tel csökkenti illetve a célpont megtámadja a társai ha feltöltödik a mana-ja 3 körön belül.
Még szerencse, hogy lassan töltődik a mana-ja…

Ez az utolsó karakter tűnik a legdurvábbnak a mostani tesztelés alatt allók közül.

Bővebb info itt angolul:

Ettől a sortól vannak az újak: “Heroes Added in Season 3 Beta v2”

4 Likes

Gyerekek…, gyakorlatban én elengedtem Panthert, de az új hősök (Fenrir) láttán lélekben is.
Gondolom sokan láttátok Thor Ragnarökjét. Fenrir lényegében a germán mitológia Kerberusza… :sob:

Szia

Köszönöm a gyors választ.