Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Ha top100-ban vagy, akkor zúzhatnak éjjel-nappal. :slight_smile:

Köszi Főnök, ezt jó tudni. :slight_smile: Local-ban az első voltam, amúgy meg olyan 77. körül.

1 Like

Szia Kerberusz,

Megnéztem a 92 videót a titannal egy apróságon csúsztál el. Az pedig a kék rare titan ahol se a kék mono se a piros csapat nem lesz jó, de amúgy ok volt. A raidel kapcsolatban nekem is hasonló a tapasztalat, hogy a sokáig futtatott főleg lila mono már szerved. Viszont szerencsére a def csapatom 4 tagja alapja a raid csapatnak kiegészítve Magnival simábban hozza a raid ladát.

Hali! A zöld monóm elég gyilkos, azzal nincs probléma. :slight_smile: Ami biztos, a sárga titánt kékkel tolom, nincs igazából választás. A lila kérdéses, mondjuk 50-50%, a többi elválik. Meglátjuk mit hoz Teltoc. :smiley:
Örülök a visszajelzésnek. Igen, abszolút, Aegir ellen még mindig beviszem a zöld mono-t, mert miért ne, viszont a legtöbb raidemet már egyértelműen defemmel (kivéve Kunchen) tolom és nagyon szép arányokkal. Persze, ha minimalizálni szeretném a loss esélyét, láda töltés közben pár tankot még mindig kihagyok, amik szintén verhetőek, csak nincs kedvem rajtuk morgolódni. :slight_smile: Új tapasztalat, hogy Black Knight ellen ne is próbálkozzak, ott marad a kék mono.

S ami még erősödik: Zim 2, Grave 1, Neith 3 talent pontot fog kapni, amint lesz rá nyersanyagom, míg a troppok is mennek 29-re minimum. Problem: ennyi millió sonkát már kimondani se lehet. :smiley:

1 Like

Szia Kerberusz. Muggyból elég egy darab? :slightly_smiling_face: A t.itán gyilokhoz? :slightly_smiling_face:

Szia! Hát titán pajzsos stratégiához 1-1-en kell bemenni, de én használom Muggy-t maxon is, ezért kettő van belőle.

Sziasztok! A magyar Empires and Puzzles discord csoportnak mi a meghívó azonosítója?

Hello, Ranger classban kit érdemes talentelnem és milyen ágon? Khagan, Lianna, Evelyn vagy Neith? Köszi

Lianna mert gyors karakter és a legnagyobb ütö (sniper)a játékban!! De Evelyn és Neith is fontos, úgy döntsd el hogy ki illik bele a csapatodba leginkább, színe és tudása szerint!

Sziasztok! Felvételt hírdetünk! 11-12* titánokat ütünk átlagban, de a 13* sem ismeretlen számunkra, ha összetartó aktív klánt keresel itt a helyed :wink: image

1 Like

Sziasztok,

Az új teltoc hősök közül van valakinek infója a 3 csillagosról? Azt hiszem Wachterfledermaus néven fut majd.

Köszi előre is

Horund

Guardian Bat Beta Info és statisztikák

Ritkaság: ritka / 3 *

Támadás: 437
Védelem: 418
HP: 862

Osztály: Varázsló
Család: Őrök
Elem: Sötét / lila

Mana sebesség: Átlagos

Speciális képesség: könyörtelen harapás

  • 270% -kal károsítja a célt, és kisebb károkat okoz a közeli ellenségeknek.
  • A kár 60% -kal növekszik minden halott szövetségesnél.

Köszönöm szépen :slight_smile:

Elkezdődött a leállított kosztüm chamber és quest-ek utáni javítások tesztelése Bétában, és állítólag közel van, hogy kiadják élesbe:

Változások a korábbiakhoz képest:

  • Ha kosztümöt pull-olsz, akkor megkapod mellé a hőst is
  • Az esélyek az Atlantis-os pullok szintjére csökkentek (71% Rare, 26.5% Epic, Legendary 1.2 nem kiemelt hős + 1.3% kiemelt hős) , de van esély a havi hőst is kihúzni (1.3%)
  • A pull-hoz szükséges kristályszám az Atlantis summon szintjére emelkedik. (350 kristály / pull, 3000 / 10 pull)
  • 10 pull után kapsz bónusz felemelkedés tárgy ládát, mint az Atlantis summon-nál.
  • Ezentúl a custome quest-nél 3 helyett 6 pálya van, amelyek teljesítésével 6 helyett 10 kulcs szerezhető:
Pálya WE Leírás Ajánlott TP Kosztüm kulcsok száma Főellenségek
1 4 Easy 2000 1 Bane
2 5 Medium 2500 1 Boldtusk, Skittleskull
3 6 Challenging 3000 1 Isarnia, Elena
4 7 Hard 3500 2 Boldtusk, Bane, Skittleskull
5 8 Very Hard 4000 2 Bane, Vivica, Skittleskull
6 10 Ultimate 4500 3 Isarnia, Elena, Vivica

Egyéb módosítások:
Az olyan csatákban, amikben van megkötés (class, csillagok száma, szín, stb…) a használható hősök külön ki vannak gyűjtve előre és nem kell végiggörgetni az összes hősöd.
Class quest-eknél, ha a hős nem felel meg a class-nak, de a kosztumös változat igen, akkor azt jelzi a játék.

További info angolul:

3 Likes

Jól indult a Teltoc!! :slight_smile:

1 Like

Én sem panaszkodom! :smiley:


1 Like

Sziasztok!
Húztam párat jött egy ilyen kaméleon, kaphatnék pár infót róla, egyenlőre nem szimpi, nem tudom elképzelni hogy miért jó a szin átfordításos buli.
Köccke

1 Like

YouTube-on Kerberusz legutolsó videójában benne van a hőselemzés is 42. percnél!

2 Likes

Köszi szépen a segítséget!