Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Köszönöm a segítséget.
Akkor mikor már tényleg megéri, erősen gyémánt igényes.

1 Like

Nincs mit, igen, és még a gyémántért sem kapsz garantált tárgyakat.
Ráadásul az átalakítás is elég hosszú ideig tart.
(Első szinten talán 30 perc, míg az utolsó szinten már több mint 1 hét talán ?)
Nem igazán éri meg a belefektetett energia, kaja, stb…

1 Like

Én bátran meg merem kockáztatni azt is, hogy Alchemy Lab eddig magasan vezeti a “legnagyobb csalódás” listámat… :confused:

1 Like

Igazából a 6.-os szint amit esetleg van értelme használni

1 Like

Csak hogy lássuk perspektivikusan!

540 Battle Manual, 418 Chainmail Shirt, 467 Scabbard és 462 Tall Boots azt jelenti, hogy

  • 105x tudom elindítani idáig (105 gem)
  • de mivel 8-as szinttől egyszerre 3 indítás végezhető, ezért cirka 3 hónap kell hozzá, hogy végére érjek
  • ami lvl6-os Alchemy Lab shards arányát figyelembe véve 105*25 = 2 625 shardot jelent
  • ami még mindig negyede a szükséges 10 000-nek
  • s ezt 2 évnyi (non-stop) játék statisztikája alapján írom.

Ebből elég beszédes, hogy rakat kakkanat.

Ha pedig lvl10-es 250 gemes akciókat vesszük alapul, akkor 4250 gemet kéne eltoszni arra, hogy összegyűljön 1 db (!) 4* asc. matra való, amihez azt hiszem nem szükséges kommentár. :slight_smile:

Hát igen eléggé haszna vehetetlen épület. Hiába van már a Strongholdom 23-as szinten eszem ágában sincs bármelyik épületemet ilyenné konvertálni. Max majd akkor fogom megtenni ha minden más épületem már maxon lesz, és nem tudok mit kezdeni a vassal és a kajával, de az még sok idő.

1 Like

És az is érdekes hogy ma reggelre van olyan klán tag akinek Havas lett a táj a játékban, miközben nálunk meg nem. :flushed::thinking:

Közben frissült az új verzióval de jópár órás késéssel.

Szia Kerberusz,
Kaptam 3 Neith-et, a kérdésem az lenne érdemes mindhármat felhúzni és akár egy teamben raki őket?

Elnézést … Ki javitotta a telom… Kérdés volt már olyan hogy kétszer egymás után kiadta a havi höst…
A havi hös milyen ellenfelek ellen a legjobb…

Szia! Mindhármat egész biztosan nem. Az igazán jó karakterekből mondanám azt, hogy megéri a kettőt. Ezek a gyors (fast), sniper karaktereket jelentik elsősorban pár másik gyors karakterrel.
Gondolom nincs raktáron 18 dartsod csak úgy, szóval húzz fel egyet, aztán ha régóta nem tudsz mást, akkor max. egy másodikat.
Amennyiben Neith, lila, Neith defben gondolkodsz, lehet benne potenciál, de csak annyiban, amennyiben nincs jobb potencális defense csapatod - ezt pedig kétlem.

@Szalma2018 itt beszélek róla: LIVE Stream - Élő cumi, harakiri, Neith! 87. rész - YouTube . Elsősorban utility hős, ami azt jelenti, hogy sok picit odapiszkál az ellenfélnek, manát szop, vakít. Emiatt jó hős, sebzése elég pici, de tökéletesen bele tud köpni az ellenfél levesébe, szóval okosan kell haszálni, s akkor működik.

Lesz ma. Live??? Nekem nem jelez a youtube mikor kezdődik, szóval valami időpontot írhatnál

Hali!

A mai adás - Mindent a kosztümökről! - remélhetőleg sok hasznos infó benne lesz, ami első körben eszébe juthat az embernek.

@Balerion szia! Örülök, hogy tetszenek a videók! :slight_smile: A kérdésre tényleg a legőszintébb válasz, hogy nincs ilyen. Személyes babonák vannak maximum, de a random generátor miatt teljesen mindegy, mikor, hányasával húzol. :slight_smile:

@Ubul próbáld bejelölni a csengőt - úgy értesíteni fog, mikor kezdem a streamet. Előre azért nem tudok jelezni, mert nem gépről tolom, hanem mobil appon keresztül és a kettő nem kompatibilis egymással sajna. :confused:

2 Likes

@Kerberusz

Ha jól láttam te szereted gyűjteni az eventek pont statisztikáit.

Az EPIC #1 itt megosztotta a pontjait a mostani és a kalózos eventre is, ha érdekel:

1 Like

Oh, ez szuper, köszi! :slight_smile:

Sziasztok. Még mindig várunk tagokat akik munka mellett játszanak! A fotón minden info rajta van! Bocsi az off-ért Kerb!
image

2 Likes

Örülök, hogy tetszett! Igen, azt próbáltam többször hangsúlyozni, bár lehet nem eléggé egyértelműen. Isarniát én is alap hősként fogom használni, csak új attribútumokkal, amivel jóval erősebb lesz. :slight_smile:
Jön majd még kosztümös videó, pár nap alatt sok minden átfut a fejemben a potenciálokról. :wink:

Helló Kerberusz!
Már régóta nyomon követem a munkásságodat, és nagy-nagy köszönettel tartozom én is, és ez a kis magyar közösség is. Isszuk a szavaidat.
Én egy középszintű magyar klán oszlopos tagja vagyok. (10hónapja nyomom)
Tudom, hogy az eventek számodra kulcsfontosságúak, nem véletlenül, hiszen mostanában ez adja a legjobb lootot a játékban. Sajnos nekem nincs Wilburom, Falconom. Ezzel a kosztümös dologgal most már viszont többen is megpróbálkozhatunk valamilyen jó helyezést elérni. Természetesen felöltöztett Gunnarra gondoltam, ami Grimforestre nagyszerű lesz, de talán majd a többi eventre is.
Szóval szeretnék kérni tőled egy mélyelemzést a Gunnar féle csapatösszeállításról.
Lenne 1-2 kérdésem ezzel kapcsolatban.

  • Gunnart én életerő irányba talentoltam, a kosztümös Gunnarnak eventre nem kéne átcserélni támadó irányba? (A kosztümben eléggé máshogyan talentolódik a hős)
  • Rare event :
    - Gato vagy Karil !? Elég lehet-e 4db Gato a 9.pályától felfelé !?
    - Esetleg érdemes-e betenni kosztümös Hawkmoont a mono kék csapatba (+30% attack)
  • Epic event :
    - Hát itt még nagyobb dilemma számomra a csapatösszeállítás. Grimm Triton Agwe ? Ha jól sejtem Sonya kilőve. (még akkor is ha maxos a ruhája)
    - Ha jól gondolom Kiril inkább a 9. pályától felfelé kell csak a csapatba.
  • Legendary event:
    - Az első néhány pályára még jó lehet Kosztümös Gunnar (Dressed Gunnar), vagy már ide értelmetlen?
    Remélem kivesézed nekem és az eventező magyaroknak ezt a hálás témát akár egy videó formában is. Előre is köszönöm és Üdvözlet!
    Tisztelettel Conan!
1 Like

@Ubul Remélem megszerezted Te is a Gunnar kosztümöt. A rare eventes céljaidhoz feltétlen szükség lesz rá.