Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Kösz a választ, akkor csak túlgondoltam a dolgot pár sör melett! :grin: Most én a kövin háttérből nézem majd a történéseket, addig a nagyok kitaktikázzák, hogy mi a helyzet. Majd utána meglátjuk mit mutat a matek.

@Kerberusz Már akartam kérdezni, hogy a Teltocot telefonon nyomtad, vagy valamilyen emulátoron?
A top10 min játszik. Van erről infód? Telefon, tablet vagy emulátor? Csak a sebesség miatt kérdem.

Telefonon nyomtam, s akikről tudok, telefonon is játszanak. Legyen annyira erős, hogy véletlenül se szaggasson be (ezelőtti telómnál előfordult néha) és nincs jobb platform, szerintem.

1 Like

Értem. Köszi!
Csak azért kérdeztem mert én nem nagyon találok olyan emulátort ami rendesen működne. Vagy 100% a proci, pedig bitang gép van alatta, vagy szaggat. Vagy nem túl jó hírű emulátor, amit nem tartok biztonságosnak.

Ugyanakkor szívesen kipróbálnám, hogy egy normálisan működő emulátoron egérrel gyorsabb lehet-e a játék.

Szia Kerberusz!

Kicsit tanácstalan vagyok a hősök fejlesztése terén. Mit kell tennem, h a hősöm szintje elérje 8/8 szintet?
Előre is köszi

Majci

Gondolom 3 csillagosról van szó. Amikor kimaxolod utána még tudsz vele hóst etetni. 1* 10%, 2* 20% ad. Szóval ha beleteszel 10db 1* hőst ugrik egy szintet a spec.

1 Like

És bocsi de nem Kerberusz voltam, de hátha segítettem.

Szia!

Köszi a segítséget, így már világosabb :slight_smile:
Amúgy van egy 5* és négy 4*-os harcosom.
Kettő 2/8, harom 1/8 szinten áll.

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni a leheto legjobb def csapatom összeállításában ugyanis lehet nem kellene Albi a védők közé. Az elso képen a jelenlegi def csapatom van innen Gravemaker eppen maxolas fele halad…utqna közelebbről meg egy pirosat szeretnek húzni ott is kérdőjel van hogy Anzogh vagy Marjana. Sárgából Joon halad a max felé utána a bagoly következik. Szivesen fogadom tanácsotokat akár a def teammel kapcsolatosan akár hogy milyen sorrendbe kiket kene huznom…Sajnos Hel.maxolasahoz 6 ruha választ el. Előre is köszönöm

Sziasztok
‘Dolgos Magyarok’ klán továbbra is tagokat keres!!!

A múlkori felhívásra csatlakozott hozzánk pár új tag így sikerült a 8 csillagos T1tánt is elkapnunk, viszont még mindig vannak üres helyek.
A nevünkböl adódóan munka mellett játszunk, aki nem tudja nyomni minden áldott percben a játékot, de azért minden nap aktiv tud lenni pár percre, azokat szívesen látjuk!

Van saját messenger csoportunk, ahol mehetnek a kérdések válaszok tippek trükkök érdekességek, fotómegosztások!
Belépés 1600kupa felett!

Másnaposok HUN aktiv játékosokat keres,olyanokat akik komojan veszik a játékot és mindég van egy pisiszünetnyi idejük felnézni hogy nem e késték le a wart vagy a titánt.
Amit kerünk hogy legyen eleg csapatod war.ra ill.hogy tedd oda magad cserébe mi is oda tesszük magunkat és igy gyorsan fogsz fejlödni.
Áltatni nem fogok senkit aki nem veszi komolyan hamar kiselejtezzük

Sziasztok.
Nekem olyan segítség kellene, hogy a hónap hősét mint MIKI is volt azt hogy lehet megszerezni?

Szia! Ha Joon-t felhúzod, no meg Gravemakert, máris kész a remek def. team.
Hogy hogyan építed fel, az ízlés dolga, de én a következőt csinálnám:
Alby, Magni, Kunchen, Gravemaker, Joon.
Így, ha Kunchen el tud sülni - jó. Ha Magni el tud sülni rá, még jobb, főleg, hogy védi Alby-t is a plusz def. 4. slotban egy Gravemaker gyorsan elsül mindenképp, Joon meg befejező ember.

@vjeti szia! Havi hősöket mindig ugyanúgy. Kell pörgetni a summon portalnál, azt vagy beesik vagy nem. Összesen 1,3% esély van rá, s ha jön, akkor a sima pörgetésed után jelenik meg, mint bonus draw - azaz bónusz pörgetés (automatikusan).

1 Like

Miki normal attack 130%-át mivel lehet feljebb nyomni? mert ha elsütök egy bear bannert +25% attackal, az külön jelenik meg és nem a 130-hoz adja hozzá. Vagy attól még oda tartozik?

Azért jeleníti meg külön, mert Miki sebzésleírása az “csak egy leírás”, ugyebár, a játék nem fogja dinamikusan számolgatni neked, hogy épp mennyi sebzést tol. Másrészt pedig Miki sebzése nem minden körülmények között aktiválódik (csak akkor, ha az ellenfélnek több életereje van, mint neked). Harmadrészt pedig míg Miki sebzése sima - csempe - sebzés, addig a +25% mindenre érvényes (képességek).

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy warban milyen stratégiai előnye lehet annak, hogy egy szövetség minden tagja ugyanazt a két színt állítja be flank pozícióra a közös tank mellé? Valami gondolom lehet, mert már nem először látjuk az ellenfélnél.

Üdv

Horund

Hali! Természetesen van. Azt jelenti, hogy pár kör leforgása alatt elfogy nem csak a tank elleni erős színed, hanem a flank elleni erős színed is (amennyiben stackelsz). Azaz utolsó körökben jóval nagyobb eséllyel buksz meccseket. Ha mindenki más színnel flankel, akkor egyik szövetségi tag az ellen megy, ami neki előnyös, másik az ellen, ami meg neki előnyös. No de ez nem lehetésges, ha ugyanazok a flank színek, mert mindenki kifogy rövid idő után.

Értem amit írsz, de meg mindig nem látom akkora elonynek. Pl most az ellenfél kek tank melle piros-zold flankel vedekezik. Zold piros kek mono eseten a harom kozepso hosre ugy hatsz, hogy 1-re eroset sebzel, 1-re normal es 1-re gyenge damage megy. Viszont a maradek ket mono szin meg normal sebzest tol mindharomra. A 6. Team meg altalaban a tank elleni szin B monoja.

Csapatunk megfogyatkozott viszont nem minden változás rossz.
Magunkhoz hasonló AKTÍV játékosokat keresünk hogy máskor is hasonló war győzelmet arathassunk.
Szívesen várjuk kisebb csapatok jelentkezését is akik esetleg csatlakoznának hozzánk csoportosan.
Illetve olyanokét is akik a saját csapatukkal nincsennek megelégedve (pl ha költesz a játékra és ugy érzed a csapatod inkáb hátráltat a fejlődésbe mint segitene)

Másnaposok HUN

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni.
Milyen feltételek mellett tudom az “Allience” menüben a “War” menüpontot használni.
Elképzelhető, hogy olyan kezdetleges a kérdés amilyen én vagyok. :wink:
Azért próbálok fejlődni.
Köszönöm.