Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Koszonom es varom a kovetkezo videot mert sok mindet leszurhet belole az ember ha oda figyel

1 Like

Kérdés:
A meglévőek mellé fel tudnék húzni 1 piros és egy zöld hőst is:
Választék
Piros: Zimkitha , Azlar, Anzogh, Mitsuko
Zöld: Kadilen, Margaret, Elkannen
Késöbbiekben ha jön egy teleszkóp akkor lessz egy fullos Aegirem is ő vele szeretnék majd tankolni
Köszi teljesen tanácstalan vagyok :wink:

1 Like

össze vagyok zavarva teljesen😉

1 Like

Zöldből én Margaretet húznám fel. Pirosból meg csak Zimkitha és Mitsuko játszik és mindkettő elég veszélyes. És én a helyedben ezt a felhúzott pirosat raknám be tanknak is. Nekem megvan Zimkitha és nagyon jó karakter, viszont nagyon hiányzik Mitsuko is.
Magni páncélja vajból van, semmiképp se tanknak való, persze lehet hogy nem is oda szántad.

1 Like

Köszi szépen Magni csak véletlenül van középen az egy szemléltető kép , hogy mi mellé keresek kiegészítő karaktereket. Ha kész lesz Aegir majd vele tervezek tankolni

Valamit kifelejtettem: az is érdemes mérlegelned a pirosnál, hogy melyik hőst fogod tudni talentolni. Vagy melyik osztályból állsz esetleg gyengébben és ezek függvényében dönteni. Én a fent említett kettőből választanék.

3 Likes

Tallentelés alap már, én is a szerint mérlegelnék. Az 5 csillagos hősök átlagosan már 4-6 tallent szinten vannak, ami a spec képesség mellett legalább 2 stat növelés.

300-300 emblem van kb zimkitha és mitsukohoz

Sajnos nekem egyik sincs meg. Milyen kasztban vannak? Zimkita, ha jól emlékszem druida. Gyakran tallentelik raid harcok tapasztalata alapján. Amit Kerberusz irt ano, azt a hőst érdemes tallentelni, ami gyakran használt. Zimkita tuti bent lenne az ötös főcsapatomban, ha betalálna hozzám.

És hogy ne legyen egyszerű, kage és mutsiko egy atlantisz család:) manna reg javító, ami egy elég jó plusz, főleg, ha trooppal még támogatva van.

1 Like

Zimkitha druida, mitsuko sorcerer.
Alapból zimkithára gondoltam én is de mitsuko sakura mint kageburado igy ha ketten bennt vannak kapnak plus mana töltést is. Ezért vagyok bajban .
Egyszerre irtuk. És van mind a kettőhöz 12 lvl mana troopom is

Én zimkitát vinném, de sztem várd meg Kerberusz tanácsát. A rutin az rutin:) sorcererbe tallenttel húztam ameonnát. Brutál lett a boszi, s a tallent képessége ghost formban is megy:)
Gyakran látom: kage 2es, magni 4es, zimkita 5ös pozícióban.

lvl 11 troop felett mindegy már egy very fastnak a következő szintet ugyse érik el. Mitsuko meg avg oda meg nagyon kevés ez a troop. Sztem 17-es kell neki + atlantisz család bónusz.
Az egyik legnagyobb játékos a szerveren zero. Ő pl Mitsuko-t sűrűn használja. És ha valakinek minden hőse megvan akkor az ő.
De pl az is fontos, hogy azonos osztályból ne legyen bent 2 védő, mert mindkettőt nem tudod talentolni.

1 Like

Sziasztok! Egy másik témájú kérdésem lenne.
Ha War-ban úgy néz ki, hogy mindenképpen elveszíti a klán a harcot, akkor beleszámít a következő ellenfél-sorsolásba, hogy mennyi zászlócska maradt benn?

Azaz könnyebb ellenfelet kaphat utána a csapat, ha totál passzívként kap ki, vagy nincs jelentősége?

Köszönöm.
Üdv
J

Szia! Kis előzmény. Mióta mono teammel raidelek csak, azóta kedvenc tankom Aegir. Már olyan értelemben, hogy ellene mindig bemegyek, s majdnem minden meccset hozok is. Tankként nagyon erős, de a nagyobb képet szemlélve, mono team ellen egy kifejezetten gyenge vagy legalábbis egyáltalán nem előnyös tank. Hangsúlyozom még egyszer, mono team ellen. (Ha érdekel valakit, ki tudom fejteni.) Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne tankolj vele, mindennek megvan az ellenszere, pusztán fontos ahhoz, amit mondani szeretnék.
Ha a legerősebb def. teamet kéne összeállítanom, akkor azt mondanám:
Kageburado, Zimkitha, Aegir, Mitsuko, Joon.

Két piros maxolásától nyilván messze vagy, de ezekből a hősökből erre törekednék.
Pirosokat illetően én nagy Zimkitha rajongó vagyok, mégis azt mondanám, hogy Mitsuko. Tényleg a család miatt már megéri, ezen kívül pedig az egyetlen competitive hős a sorcerer családból az Mitsuko, szóval én örülnék, ha odaadhatnám neki a talentjaimat. Ez nagyon fontos tényező, ezzel szemben druida családban van legalább 3 szuper hős, akik között lehet őrlődni.
Ebből pedig az is következik, hogy zöldből kit maxolsz, az teljesen mindegy. Nekem Kadilen a legszimpibb. Mindig is szimpi volt. :wink:

Kadilen, Kadilen! Fogalmam sincs miért Elkanen-t írtam! :smiley:

3 Likes

Szia! Úgy gondolom az teljesen mindegy, hogy hogyan és miért kaptok ki. Értelmetlen lenne ezt monitoroznia a rendszernek. Kikaptok, a war összpontszámotok lejjebb csúszik, az alapján sorol legközelebbre egy valamivel gyengébb ellenfelet. :slight_smile:

2 Likes

Köszönöm szépen , akkor mitsuko kapja a gyűrűket. Zöldnél meg kivárok egy kicsit hátha esik valami jobb

2 Likes

Köszi a gyors választ, szép napot! :slight_smile:

1 Like

Sziasztok hogyan erdemes jackal talentolni

Én mindenképp defre és hp-ra húznám, különben úgy olvad, hogy egyet se ütsz vele és vége is van. Az eventeknél ha az élbolyban akarsz végezni, akkor kell sztem attackra.

3 Likes