Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

hali!
Itt megnézheted Mariamne táblázatát.

1 Like

hogy gyakorlatilag az Atlantis coinok kivételével mindenből a legkevesebbet kaptam lootként,
Sajnos ez nem egyedi eset. Én már az elejétől fogva mindig az 1%-ban vagyok és mindig csak az alapot kapom. Ez alól, csak az első tournament volt a kivétel. Semmi köze sincs a %-okhoz.

2 Likes

@renato_21 @vitoka43

Köszönöm szépen, ezt kerestem.

@7headsdragon

Néha én is így érzem, de azért végül mindig könnyebb úgy elfogadni, hogy random. El kell engedni.
Viszont sokat lehetne javítani rajta olyan változásokkal is, amit fent írtam. Még akkor is random lenne, hogy mit kapsz, de nem az lenne random, hogy kapsz e egyáltalán.

1 Like

Sziasztok!

Szerintetek ebben a hónapban mikor lesz Atlantisz? Május 23-26.ig vagy Május 30-Június 2.ig?
Érdekelne a véleményetek, h kik lehetnek a behozott hónap hősök? Várható-e Gravmaker vagy csak kacsa volt az egész?
Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv Efdé10 10


6 gyémánt, hősök elsülni készülnek. :slight_smile:


itt a vége, 1 húzásra az aratástól. :slight_smile:

Ezzel beneveztem, de lehet, hogy legközelebb rámegyek valami design-ra is, nem csak a felhalmozásra. :wink:

Új, aktív szövetségtagokat akartam keresni, de úgy tűnik egy darabig nem hozhatok létre topicot friss regisztráció után… Vagy valamit nagyon rosszul csinálok.

El kell olvasnod pár topicot, azután lehet. Van angol nyelvű toborzó rész, meg egy külön nem angol nyelvű klánoknak:

Hát ehhez nem kell fejlesztőnek lenni, én is meg tudom mondani a választ, ami nagyon egyszerű. Ha a százalékos arányt meg szeretnék tartani, akkor vagy tesznek bele valamit (még olyat is, amire nincs szükséged), vagy nem tesznek bele semmit - s igazából egyik sem jobb a másikánál.
Hogy mi értékes, meg mi nem, az nagyon relatív. Másfél, két év játék után már az amúgy felemelkedéshez szükséges 3* tárgyak sem feltétlen értékesek. Lásd van 47 iránytűm, 20 kesztyűm, 55 kabátom, ergo ugyanolyan értéktelenekké válnak, mint a tall boots vagy scabbard. S ez előbb-utóbb mindenkinek eljön, ha kellő ideig és intenzitással játszik. Az igazán értékes asc. matokat (4*) pedig, amik mindig értékesek maradnak, nyilván nem fogják gyakoribbá tenni.
Szóval, amiben igazán érdemes reménykedni az az szerintem, hogy az új épületekkel, Alchemy Labbal, az ezidáig értéktelen tárgyakat valamilyen formában hasznossá tudjuk varázsolni. :wink:

2 Likes

BosziMuci, végre újra sikerült:)

3 Likes

Köszönöm, sajnos értem, de attól még nem tartom jó megoldásnak. Mindenesetre elfogadom. A háromcsillagos tárgyakból nekem is van rengeteg, de még ez is kevés a felhúzandó sorban álló hősökhöz, ezért mérgesít igazából, de hát reméljük tényleg lehet majd átalakítani a tárgyakat és akkor megoldódik.
Arról esetleg van infód, hogy a nem használt hősökre is lesz hasonló a heroes academy-ben vagy ott csak a skineket lehet majd vásárolni rájuk? Azért kérdezem, mert lassan nem férek a hősöktől, pedig már közel kétszázig bővítettem a tárolót. Örülnék, gondolom nem egyedül, ha át lehetne alakítani a felesleges ötös hősöket olyanra, akit esetleg az istennek sem akar adni a játék.

Sziasztok!
Szimpla raid láda töltés Global 1. :grinning: :muscle::v:

7 Likes

Erre tettek utalást a fejlesztők, igen. Persze gyorsan leszögezték, hogy nincs konkrét koncepció semmi sem biztos, ugyanakkor elhintették, hogy az ötös hősöket nem biztos, hogy érdemes bedarálni. Az én intuícióm kezdettől ezt mondatja, ezért is hagytam meg az 5* hőseimet. Kezdettől számítva mindössze egyetlen Khagant etettem meg, a többi a frigóban várakozik.
Próbálok mindig úgy gondolkodni, hogy bármiféle újítás is jöjjön, abból nekik semmiféle anyagi / pszichológiai hátrányuk ne származzon, s ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy a régi alaphősök lesznek majd átformálhatóak más alaphősökre.
Nézzük milyen opciók lehetnek:

  1. Adott színű hőst, arra az adott színre alakítás - pl. Isarnia → Magni.
  2. Adott színű hős (legyen kék) + egy adott szín asc. material (teleszkóp) → Magni.
  3. Random hős → random hőssé.
  4. Esetleg két 5* → adott hőssé.

Én valami ilyesmiket tudok elképzelni. Ezzel a lépéssel tulajdonképpen csak meggyorsítanák a TC20-as várakozási folyamatot. Ha meg pl. egy 4* asc. itemet is elkérnek egy átalakításért, azzal anyagilag is jól járhatnának potenciálisan. No de őszintén remélem erre nem kerül sor, azt már szemtelenségnek érezném picit. Ezzel a húzással minimálisat enyhíthetnének a véletlenszerűség frusztrációs faktorán, remélem okosan lépik meg!

4 Likes

Sziasztok.
Egy most nyílt magyar klânba keresünk tagokat.
A célunk egy erős aktív klán létrehozása.
Mondenkit örömmel látunk.
Alliance név: Made In Hungaria

Bocsi kerberosz elsore nem sikerult de a masodik nekifutasra meg fogtalak nem volt konyu :+1::wink:

Hohó! Jöjjön egy kis agymenés! ^^ :stuck_out_tongue:

:wink:

Hjajj, bár lévén Panther tankod nem látszik, ez így önmagában nem nagy bizonyíték. :smiley: :smiley:

4 Likes

Szia egy kerdesem lenne a felalason valtoztasak vagy szerited jol van igy

Én nem tankolnék párduccal. Ő nálam nem egy tank, míg Vivica jobb szélen el nem sül, max. a végén, mikor már nem maradt mit healelni. Szerintem az Isarnia, Evelyn, Vivica, Panther, Joon felállás jobb lenne. Vivicát nem igazán engedhetik elsülni, mert akkor vége, mialatt Eve és Panther egymással jó synergy-t alkotnak. Isarnia mindig bal oldalra menjen, mert ha elsül, s utána más is, mind profitál belőle, jobb szélen ez nem mondható el. Joon meg mindenütt veszélyes. :wink:

1 Like

Sziasztok. Ha a Szövetség klánból van vki fenn fórumon, támogatjuk a klán fúziót, azzal a feltétellel, hogy a Hungary shadows klán mindegyik tagja jöhet. War után átnézek s megbeszéljük chaten. Köszi, emi