Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Az én kék monom:)) De várakozásaimat ez is messze felülmúlta

2 Likes

Itt is van

20 támadást kaptam 14 win

1 Like

Sziasztok!

A raid tournament deff csapatom,


11 támadás, 7 győzelem /4 vereség

1 Like

Szuper köszi! Ha rákattintva rakjátok fel, akkor látom a team score-t is rögtön!
Módosítva a hozzászólásokat, adjátok meg azt is légyszi, úgy lesz igazán átlátható a dolog. :wink:

1 Like

No egyelőre egy táblázatban összeszedem az adatokat. Minél több (és minél pontosabban) összegyűlik, annál jobb. Majd kicsicsázom, színesítem, s akkor mindenki le tudja vonni majd a tanulságot. :slight_smile:

A team power és a win/loss arány nagyon fontos, ne felejtsétek el! Anélkül a hősöknek önmagában nincs sok értelme. Köszi!

2 Likes

Szia Kerberusz. Nálam a win-lost arány rossz, 2-7. Sajnos a 2 a végére jött, így naponta sok pontot vesztettem.

Igen, az pech, de sajnos benne van a pakliban. :confused:


Team power 3637. 1 db grimm 8-as talent, richard 4-es
16 win 3 bukta a defben
Minden nap A-s voltam.
Köszönöm én is a segítséget Kerberusznak, biztos hogy nem ilyen defet raktam volna be.

2 Likes


8 win, 3 loss, végig A
És köszi Kerberusz a beharangozó videót! Ha nem látom, akkor biztosan más csapatot állítok össze.

1 Like

Epic eventben 605k felett kell ütni a top 100hoz. Ez azért már dúrva.

Elkészült a táblázat. Köszönöm mindenkinek, aki küldte az infókat! A YouTube vidi alá kerek 0 releváns hozzászólás érkezett ( :slight_smile: ), úgyhogy a mindenfelől összehalászott, adatokkal, illetve az itt általatok küldött ScreenShotokkal dolgoztam. Ezt már elemezgetni nem fogom, mindenki le tudja vonni a konzekvenciát.

3 Likes

Rare szinten is nagyon nehéz volt a top 100, epicen megpróbáltam, de komolyabb csapat kell meg rengeteg item.

Egy kis agymenés estére! :wink: @SilverDragonR

2 Likes

Hehe :yum:

A Kunchened lvl22-es troopal kifogott rajtam elsőre, de amikor láttam hogy te vagy csak nekiugrottam még egyszer…

2 Likes

Challenge completed: találd meg magad Kerberusz videóiban. :smiley: “Urséna gyakás” videó végén jöttem szembe magammal. :wink: Viccet félretéve, köszönöm Kerberusz a kitartó munkádat, sokaknak sokat segítesz a videóiddal és köszönet a közösség kovácsoló tevékenységeidért is… és persze köszönet minden magyar hozzászólónak és játékosnak! :slight_smile:

2 Likes

:smiley:
Itt pedig hálás köszönet a visszajelzésért, mindig nagyon jól esik a megerősítés! :wink:
Fene gondolta volna, hogy egy játékon keresztül még egy potenciális munkakör is beugrik majd, amit úgy tűnik, élvezhetnék. Ez pedig a stratéga, analitikus lenne. Esetleg PR.
Az már privát pech, hogy túl sok magyar játékfejlesztő cég nincs, akik ilyesmikben gondolkodnának. :smiley:

Sziasztok,

segítsetek légy szíves, meg tudom találni valahol egy táblázatban összeszedve, hogy a különböző szintű hősök (rare, epic, legendary) egyes szintlépésihez mennyi tapasztalat kell, illetve, hogy a megetetett hősök mennyi tapasztalatot érnek színazonosság és nem színazonosság esetén?

@Kerberusz

Én is köszönöm a tanácsot az elmúlt raid tournamenttel kapcsolatban,előtte is kék monoteam-en gondolkodtam, de megerősítettél benne. 4200-asokat csapkodtam, de def teamnek egy 3120-ast raktam be. (Grimm12, Gato, Kiril, Gato, Triton) két vereség lett kb 20-ból, végig A-ban voltam, a vége 1% lett(14153pont), az már csak az én pech-em, hogy gyakorlatilag az Atlantis coinok kivételével mindenből a legkevesebbet kaptam lootként,

Fentebb beszámoltál róla, hogy volt egy párbeszéd a fejlesztőkkel, ahol lehetett nekik kérdéseket feltenni. Lesz még ilyenre lehetőség vagy csak egyszeri alkalom volt? Szívesen megkérdezném, hogy miért teszik bele azokat a 3 csillagos ascend tárgyakat az ilyen loot-okba, amik amúgy is minden átlagos pályán tömkelegével esnek (scabbard, tall boots és társai), miért nem csak a valóban hasznos ascend tárgyak számítanak ilyenkor. (elkeserítő amikor ilyet kap az ember, azt már nem is mondom, hogy még a színes ládánál is előfordul) Lényegében 52 raid tournament van egy év alatt, ha mindegyiken elindulsz és mindenhol jól végzel, akkor sem lenne akkora táp a fejlődésben.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Horund

1 Like

Hali!
Nem sajat / saját szinbe +20% az exp
1* 150exp / 180exp
2* 390exp / 468exp
3* 630exp / 756exp
4* 900exp / 1080exp
5* 1200exp / 1440exp
1trainer 1000exp / 1200exp
2
trainer 1500exp / 1800exp
3trainer 2500exp / 3000exp
4
trainer 5000exp / 6000exp
Ascend szintenként a fejlesztés
3* 9528/15105/25285 = 49918exp
4* 15780/25536/42555/83721 = 167592exp
5* 26810/48455/104850/173484 = 353599exp

1 Like

Szia Renátó,

köszönöm szépen, nagyon hasznos, egy része megvan, amit szeretnék.
A végén akkor félreérthető lehetett, amit írtam.
Azért írtam táblázatot, mert arra gondoltam, hogy szintenként mennyi tapasztalatra van szükség. PL: 3 csillagos hős 1-es ascend elsőről második szintre X tapasztalat pont. Másodikról harmadikra X+Y…stb ugyanazon az ascenden belül, majd ugyanez a következő ascenden…stb

üdv:

Horund

1 Like

Szia Horund!
Van olyan is, :wink:
Nah azthiszem sikerült mégis telefonról beilleszteni

Üdv: renato_21

1 Like