Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Zimet húzom mindenképpen, Elena majd egyszer megkapja ami jár neki. Majd jó lesz egy defens csapatba egyszer. Még pár hónapja játszom, egyelőre örülök annak ami van. GYŰrűm meg nincsen egy sem.

@Kerberusz Sajnálom, hogy párduc nem jött össze. Kár, hogy ilyen szomorúra sikerült ez az event. Na de kitartás, azért az sem semmi, hogy a top 10-hez csak nagyon kicsi kellett. Ha lesz kedved/energiád, akkor mindenképp számolj be a tapasztalatokról.
A többieknek nagy grat a pullokhoz!

Hello, azt szeretném kérdezni, hogy ha egy hős, pl. Colen sebzése 180% to all enemies, akkor az aktuális sebzési értékének a 1,8 szorosa minden hősre vagy ez az érték eloszlik 5 fele? S ha csak egy hősre kell lőni már, akkor mennyi a sebzés? Köszi, boora

Ha nincs egy gyűrűd se, akkor valószínűleg jobban jársz ha egy piros 4*-ra koncentrálsz Zim helyett. 3/70 5* általában gyengébb mint egy 4/70 4*, ráadásul egy 5* sokkal több munka van, mint egy 4*-sal, ezért a 4* hamarabb lesz hasznos a fejlődésedhez (pl titán).

Minden hősre, nem oszlik el. Ha csak egy van már a csatában akkor is 180%. De maga a konkrét sebzés érték Colen attack és a másik hős defense értékének hányadosától is függ.

Gratulálok a helyezésedhez @Kerberusz! Tudom, hogy nem így képzelted el, de szerintem a 11. hely is nagyon jó eredmény. A most szerzett tapasztalataiddal a következő Teltoc event-en tuti összejön. És reméljük Párduc is felbukkan majd akkor. :slight_smile:

Hali! Örülök, hogy oszlik az információ egymás között, s hogy segítetek egymásnak. :slight_smile: Az olyan kérdésekre, amik válaszra leltek, és teljes mértékben egyetértek velük, nem fogok külön reagálni.

Képzeljétek, a csatorna elérte a 100 feliratkozót, sőt, meg is haladta azóta, ami számomra elég hihetetlen. Pár héttel (hónappal) ezelőtt emlékszem, hogy a 20-on is meglepődtem, hogy ennyien kíváncsiak rá, amit mondok.
Ennek örömére készülök fejben az új videókkal, illetve már gyűjtöttem hozzá kép anyagot. A 100-as jubileumra
( :smiley: ) készítek egyet, amiben elmesélem, hogy miért jelent olyan sokat számomra ez az egész egy kis e-sport kultúrtörténettel.
Egy másik videóban pedig szót ejtek a preferenciákról, ami az 5* hősöket illeti, azaz beszélek arról, hogy szigorúan számomra melyek az A+, A és honorable mention, azaz valami miatt kivételes helyen állló hősök a képzeletbeli listámon.

Természetesen hozom majd a mostani event tapasztalatait, s elmesélem, hogy ütött meg a guta :rage: , mikor pár óra kutatás után olyan értékes információra bukkantam, amivel, ha nem is biztos, hogy top 1, de top 5 hely biztosan meg lett volna. Ezzel kapcsolatosan hozok nektek egy fordítást is.

Szép estét mindenkinek!

4 Likes

Sajnálom hogy nem jött össze. Erről a dologról mi a véleményed? Top 10 Empires & Puzzles Life Hacks - YouTube

Hát ezeket nem igazán nevezném hackeknek, inkább teljesen logikus dolgoknak, amiket adott tapasztalat és játékismeret után - valószínűleg - a legtöbben így csinálnak. Van több irreleváns dolog is. Pl. ha elrollolgatok 200 000 sonkát, közel lvl50-hez, az sem fog megkottyanni, mert amúgy sem tudok mit csinálni vele. Illetve megint a levelelés témakörére, ha kitérünk, én még olyat nem tapasztaltam, hogy bárhogy is leveleljem a 4*-os hőseim, ne maxolódnának a skilljeik, 5*-ról meg nem is beszélve. :slight_smile:

1 Like

Bocsi, ezt akartam linkelni. - YouTube

Ezek általában csaló oldalak, ahol előbb vagy utóbb kérik a bankszámlaszámod, vagy a google accountod kódját, aztán jól lehúznak. És még banolnak is a játékból.

1 Like

Ebből könnyen kitiltás lehet, a forumról meg a játékból is.

Igazából, szerintem nem ártana beszélni róla. Illetve tájékoztatást adni legalább. Több dolgot nem értek egyébként én sem. Egyrészt, ha valakinek nincs kellő tapasztalat és belefutna ilyenbe, mit érdemes tudni róla - erről lehetne szó fórumon, de egyáltalán nincs. Másrészt pedig azt, hogy hogyan nem tiltassák le/be az ilyen jellegű dolgokat. Biztos, hogy joguk van hozzá.

1 Like

Akkor nem érdemes vele foglalkozni az a lényeg. Meg nem akarom hogy a bankoszámlámról bármennyi lóvét is leszedjenek. Beg bannt sem akarok. Szeretem ezt a játékot.

1 Like

Ezt nagyon gyorsan felejtsd el.
Minden esetben telefon feltörés lesz belőle. Vagy a személyes adataidat fogják ellopni.
Amennyiben van csalás a játékban az ettől sokkal kifinomultabb lehet. De nem érdemes próbálkozni és pontosan magad miatt.

Még is mit ér egy ilyen játékban, vagy bármilyen játékban ha az ember úgy győz, hogy csalt közben?
Tudom, vagy bízom benne, hogy nem erre irányult a kérdésed, csak a mások véleményét szeretnéd tudni. Nekem az, hogy felejtős. Nem ér semmit. Programozóként is az a véleményem, hogy így biztosan nem működhet semmilyen csalás.

2 Likes

Nem akaorok semmi ilyesmit, csak nem lehet tudni, hogy valami bug vagy valami, és akkor azt érdemes kihasználni, de amit fentebb írtam, nem foglalkozok vele semmiképpen. Csak nézegettem neten videókat, és ott volt köztük, gondoltam megkérdezem a fórumozókat, hogy kimittud. :slight_smile:

1 Like

Jól tetted, hogy megkérdezted!

Ezek szerintem is identity/bankszamla lopó csalók.

Ráadásul nagyon nehéz kiirtani ezt a YoutTube-ról mivel sokszor percenként feltöltik ötvenszer 10 különböző accountról ugyanazt a videót, tele van ezzel spamelve a videómegosztó.
Ha keresek valamilyen hero testet, állandóan belefutok.
Profi csalók.

Sajnálom, hogy nem sikerült a TOP10. :frowning: Legközelebb meg lesz az! :slight_smile:
Az utolsó bekezdéssel nagyon felcsigáztál. :slight_smile: Én a Lengendary-ben próbálkoztam. Épphogy lecsúsztam a 300-ról. De nem készültem rá. Végtelen számú tornádó meg egyéb kell hozzá :). Gyakorlatilag 2-3 próbálkozásra volt elég itemem, az meg tudjuk semmi.

Nekem is gyűjtés lesz most egy fél évig, aztán megpróbálom komolyabban. Igazából amit láttam, főleg Anchor 7DD videóiban, hogy a kapott pálya ami elképesztő sokat számít. A már a videóidban is elmondottakon kívül. De azt hiszem ezt is érintetted már.

Jó pálya + eszközök és jó sok world flaska. Egy pályát lehet százszor kell elkezdeni amire tökéletesre sikerül.

2 Likes

Köszi! És így van! Részben, részben viszont mindig ott van az a faktor, hogy tudtam (nem tudták) sokáig, hogy számítódik a match bonus, s tulajdonképpen napvilágra került. Nem tudom, hogy a top játékosok mióta tudhatták. Lett is belőle egy jó kis vita az egyik topicban, hogy vajon a beta teszterek előnyt élveznek-e ilyen szinten, vagy se, hisz ők tulajdonképpen ingyen próbálkozhatnak már másfél éve. Érdekes kérdés. A lényeg, hogy nagyon örülök ennek az infónak, amit hamarosan meg is osztok veletek! :slight_smile:

5 Likes