Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Ki az aki ilyet tud??

Pl: Lady of the Lake ha kékké van átvarázsolva.
Illetve valamelyik új hős minionjai tudnak (majd) ilyet.

Erre valamiért nem gondoltam :smile:

@Mergesmagus ő az aki tud majd ilyet, és kék is :slight_smile:

1 Like

Hoppá, ezt csak most vettem észre.
Csak a portál jön a Quest nem…
Úgy néz ki nem sikerült a Staff-nek a kritikus hibát elhárítania, ami miatt a Béta alkalmazásban sem tudtuk tesztelni…

A letisztithatatlan buffokat a skill nem számolja bele, a buff boosteren számítanak amugyis attack növeléskent.

1 Like

És megmaradt az a bónusz, hogy végig az indulásnál alkalmazott - alacsonyabb - food értékkel számol?

Nem, 10 feederenként növekszik a plusz feeder költsége.,
Szóval teljesen ugyanannyi erőforrásba kerül, mint ha 10-en feljesztenéd.

Ilyen lista terjeng a neten a következő Soul Exchange-ről:

10 - Khiona, Ranvir, Lady Locke, Natalya, Rafaelle
15 - Senan, Auoda, Zeline, Captian Kastel, Bobo
20 - Onyx, Director Zuri, Quenell, Asterius, Morel

Vagy ugyanezek lesznek vagy teljesen mások és akár 1 hős sem fog szerepelni innen a valós listán majd kiderül 2 héten belül :slight_smile:

3 Likes

Onyx mintha lett volna az elsőben, és a kapitány is gyanús

Ezek voltak korábban:

kép

Szerintem túl sok Challenge Festival 2 hős van ezen a listán, ami furcsa így hogy most jön először az egybevont portál, és szinte közvetlenül mellette. Meg aztán szeretném is azt hinni, hogy nem ez lesz mert reménykedem egy Toth-amunban :smile:

Szerintem egy ideje már arra a csoportra fókuszálnak, akik mindig minden eventen beszerzik a hősöket vagy elsőre vagy kicsit később. Valószínű nekik már az összes megvan, ami kellett, így az összevont portáltól nem várnak sokat, csak helyet csinálnak az új hősöknek a naptárba.

1 Like

Persze, sokkal egyszerűbb pénz az amit a bálnák tesznek bele, de nagysagrendekkel többen vannak akik havonta 10-100 eurót tesznek bele. És az még mindig rengeteg, talán meg is közelíti a másikat.

Túl sok ebben a prémium hős szerintem, de nem bánnám ha ez maradna.

1 Like

Én is azt gondolom, pár hónapja furáltam volna ezeket a hősöket, de a jelenlegi állás szerint már egyáltalán nem. Egyik prémium hősért sem pörgetnék már. Se Onyx, se Quenell, de még csak Morelért sem. Szóval objektíve:

  1. Nagyságrendileg jobb hősök vannak már.
  2. A két alkalom alatt Skadi és Loki személyében olyan game changer hősöket kaptunk, hogy ezektől egyik sem jobb ebben a kiszivárogtatásban.
  3. Évi 60 hőssel nagyon hamar lefut ám a teljes hőspaletta.
  4. Szerintem is 100%-ban arra fókuszálnak, hogy kiadjanak egy-egy új hőst, s a bálnák tízezreket belelöknek így is simán. Egyszerűbb és gyorsabb pénz. Ehhez képest elenyészik ez a Soul Exchange már. Túl gyors a tempó, mindig az újabb hősök mennyisége & minősége lesz előnyben hozzá képest.

mondjuk annyiból jó hősők ezek SE-re, hogy aki nem tud vagyonokat kifizetni az újakra, az jól be tudja illeszteni őket a valamelyik csapatába, így őrül mind majom a farkának.

Pl ha gyors lila monot akarsz, oda jól jön Onyx, ha van egy Ludwig másik wolf hős, a családi bónusz miatt megéri Qenell, esetleg Skadi mellé jó lehet Morel, hogy puhítson a minionokon stb.
Nyilván Khufu-t hiába várjuk még, de 4 éves lejárt hősökkel sem tömhetik tele.

1 Like

Milyen Évi?
:smiley:

Nem is olyan régen @PlayForFun nak volt egy listája arrol, hogy hány legendás hős jön ki éves lebontásban. Ha jól emlékszem bőven 70 fölött van, és minden évben egyre több. Emellett közel 5 év előnyük van, szóval elméletileg nem tud mindenki sorra kerülni.

1 Like

Tavaly több mint 70 öt csillagos hős érkezettt.
Idén már eddig 45 db öt csillagos hős jött, amihez holnap jön még 4 db.
Valamint majd 2 Convenant, 1db Season 5 hős később a hónapban.

Itt van havi lebontásban:
hero-list
(Legfelső topic)

Egyébként kiderült a képről, hogy egy orosz szövetség toborzós kép.
Szóval lehet semmi köze sem lesz a valósághoz:

Angol felirattal:

1 Like