Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Több ezekre vonatkozó kérdés is feltettek a Bétában, de még nem jött válasz… :frowning:

2 Likes

A 3* osoknál bezárult a kör :slight_smile:
Treevil, nagyon erős, kell ellene Faiez. Faiez ellen kell Jotunkejnen, jotunkejnen ellen pedig Bane :slight_smile: vagy Belith

2 Likes

Sziasztok!
Ez lett a rekordom. Csak néztem jól láttom-e

KÉK TITÁN

14 Likes

Szép, Gratulálok ! :slight_smile:

1 Like

Ez mar igen, gratulalok!

2 Likes

Itt egy nagyon jo tanacsado Anchortol, ami nem az ujabb es ujabb fejetlen pörgetesekre kesztet, mint masoktol a sok video:

3 Likes

Átpörgetttem én is. Pont azon gondolkodok egy ideje, hogy kéne egy pár pont okosságot összeszedni, olyan tanácsot, tippet, ami esetleg többeknek segíthet. Pl. be kell valljam, nemrég kezdtem csak farmolni S2-t, s az bizony kötelező, ha az ember jót akar magának, de valahogy nem foglalkoztam vele.

Bárkinek lenne olyan ötlete, gondolata, kérdése, tippje, amit megosztana, mit tart fontosnak, ne fojtsa magába! Brainstorming következik! :slight_smile:

4 Likes

A farmolás már önmagában is érdekes pont, mert szerintem az alapokhoz tartozik. Valahol hallottam (lehet Kerb hogy az egyik videódban), hogy az S4 15-6 nehéz szinten jó pálya. Pár hónapja ott farmolok és nekem bejön (föleg amikor még a denevéreket is lel lehet vadászni). Persze szívesen hallgatom meg a tippeket.

2 Likes

S2 a legjobb farmolási lehetőség mikor van Atlantisz most már csak két nap sajnos. Játék eleje óta itt szoktam farmolni a többin csak úgy ahogy. Mindenből tele is vagyok szóval akinek ideje engedi az farmoljon S2-en. Nagyon megéri én s2 1/8 nálam a favorit. Ha jól emlékszem Kerberusz neked jobban bejött az 1/2. Táska nekem fontos azt adja a többi meg jön mellé.

5 Likes

Hogy lenne jobb? Lovag vajon kell-e vagy üti a két képesség egymást?

Shun Shangxiang nálam még Saoirse-t is leváltotta a Titán csapatban wilburt mindenképp Cseréld. Oceanus ugye 50% plusz támadást enged amit kezdetben nem halad meg a lovag, hogy mi lesz amikor túllépi azt sajnos nem tudom. Vagy teljesen kiesik vagy megakad 170 százalékon???

2 Likes

170 a plafon ahogy Mikinél, tehát egy titan banner megoldja a kérdést és tehetsz a lovag helyett egy magas alapsebzésű karaktert pl sniper

2 Likes

Remélem ma zöld titánt kapunk… lehet tesztelni…

1 Like

Ez szólni fog! :smiley: Tényleg csak Zenobia hiányzik és ki vagy maxolva. (No jó, elméletben még Khufu dobna rajta, de az már csak szőrszálhasogatás.)

2 Likes

Gravemaker jobb híjján van a Titán csapatban? Nem tud igazából semmit, ami hasznos titán ellen.

1 Like

Én megpróbálnám Franzot Gravemaker helyett, ha elsül, lehet hogy a 4 piros jóval többet sebez, mint pusztán 5 piros nélküle.

Vagy Chameleonnal kipróbálhatod piros titán ellen is

3 Likes

Huuu köszi ezeket mindenkép kiprobálom

1 Like

Igen, ha van Franz, akkor -20% sebzés szín miatt, viszont skillje miatt +50%, azaz még plusz 30%-ban leszel.

2 Likes

Akkor minden kép Franz

1 Like

Akkor ez lesz a tuti

2 Likes