Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Sziasztok! Van infotok vagy ötletetek, hogy a tc20-ba mikor kerülnek be a season 2-es hősök, mivel elvileg jövő hónapban jön ki az utolsó rész

Hali! Nincs harag. :sunglasses:

@Ubul nem rossz ötlet. Ha el tudja lőni az ultiját, izgalmas pár körnek néznél elébe, s ha jól kalkulálok, akkor 1 csempét spórolni is lehetne a család miatt. :+1: Nice!

@Jancsi erről egyelőre semmi hír, de legyünk optimisták, és reménykedjünk, hogy nem csak Season 3 kezdetével, mert akkor jócskán kéne rá várni. :slight_smile:

1 Like

Köszi! Akkor várunk és reménykedünk🙄

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem és elnézést ha már valaki feltette előttem de nagyon sokat kéne visszaolvasni. Nemrég találtam meg a játékot és nagyon tetszik. Az érdekelne hogy mennyire leszek rákényszerítve arra hogy későbbiekben valódi pénzt is költsek a játékra, mennyire lesz élvezhetetlenül lassú és élvezhetetlen a játék? Szóval röviden “kötelező”-e pénzt költeni a játékra?
Köszönöm a válaszokat!

Szia!
Nálunk van a klánba aki abszolut pénz nélkül tolja. Nagyon lassan halad. Én kb 3-5000et költök havonta, VIP meg egy-egy kis csomag max, lényegesen gyorsabban haladok. Mivel a hős húzásokkal (summon) elég mázlista vagyok erős a csapatom is.

Ha pl csak vip-et veszel azzal is nagyot tudsz dobni a fejlődéseden.De tény hogy ha mázlid van akkor gyorsabban kapsz komolyabb hősöket.

Nem kötelező, nekem több f2p (pénzt egyáltalán nem költő) csapattársam is van.

Én türelmetlenebb vagyok, a vip ajánlat jól jött (+1 építőmunkás, napi gemek), de amúgy ritkán költök. Van egy 4k csapatom + 25 4/5 csillagos a háborúhoz, jobbára training camp-ből és csak egy pár húzásból ca 10 hónap játék után.

for each UNIQUE hero of the family, tehát csak a különböző egy családba tartozó hősök után jár a bónusz

Ez gáz, akkor is ki szeretném egyszer próbálni.

Most nézem hogy sakura ez a csaj, Kageburado mellé szin stacknél elég jó lehet.
Valamint Onatel vagy Joon? Csak az egyikre van cuccom fullozni, a másik 3/70 marad egy ideig, védő teamba kéne.

Onatel nem jó védelemre, a spec.skilljét jól kell időzíteni hogy működjön, az M.I. viszont hülye.Joon remekül működik tamado/védő módban is, de semmiképp se tankként.

1 Like

Sziasztok!
Pénz nélkül is szépen lehet haladni, az aktivitás és a jó stratégia ami itt a legfontosabb.

2 Likes

Köszi szépen semmiképp nem tank pozicióban kellene szerepelnie arra ott van Kunchen vagy Magni. Én is Joon mellett tenném le a voksom

Csatlakozom, én is pénz nélkül tolom, mert így legalább kihívás. Vár szinte maxon, war csapatok hatékonyak már, dif csapat is 2400 raid pont körül mozog. 1 éve tolom, jó stratégia mellett pörög a játék pénz nélkül is.

1 Like

Én most maxolom fullra Ameonna-t. Ha megvan, kap sorcerer talentet is. Támadóban, gyorsan feltölt és simán kiüt egy M.I. által irányított 5 csillagost is:) Plusz: Ghost form alatt tolja a talent képességét. Nagyon egyedi hős, az egyik kedvencem.

Az ok, ami miatt megszerettem és leragadtam ennél a játéknál, hogy technikai értelemben véve, ténylegesen nem tudsz előnyt kovácsolni abból, ha kifejezetten sok pénzt költesz rá. Nyilván van olyan terület, mint pl. a VIP rész, amivel meg tudod gyorsítani a folyamatokat, s még hasznos is, de az sem kötelező. Mivel nincs tulajdonképpeni olyan cél, amelynél meg lehetne nevezni, hogy alap hősökkel kivitelezhetetlen, illetve ez a játék nagyban épít a “véletlen faktorra”, ezért hosszú távon minden idő és befektetett energia függvénye lesz. :+1: :slight_smile:

@HereZacs én is Joont mondanám elsőre mindenképpen. Örülök Onatelnek, jó kis hős, de Joon mindig alap marad. Sőt, már jöhetne a második is lassan… :stuck_out_tongue:

Lassan Atlantis, jön a 30-as pullom. Lehet fogadni, hogy ennyi idő és pull elteltével megérkezik-e Ameonna és/vagy Proteus. :joy:

5 Likes

Meg van Proteus, csak egy bajom van vele: ugyan abban a talent csoportban van, mint Kiril… Melyiket javasolod tovább fejleszteni?

@Jancsi Proteus spec.skill sebzését tovább növeled ha támadasára raksz.A wizard talentből fakadó buffonkénti extra sebzés(jinx) viszont nem kompatibilis a Dot sebzésével, vagy is az alap spec.skill általi sebzés nem fog nőni.
Ilyen értelemben pazarlás proteusnak adni az emblemakat, DE kevésbé mint kirilnek akinek a spec.skillje egyáltalan nem sebez.
Ha van vagy lesz belátható időn belül kimaxolt 5 csillagos, skilles sebző wizard hősöd, tartogasd annak.Ha nincs, akkor proteus statjait érdemes tuningolni, nem csak a sebzés miatt, hanem mert extrém hasznos hős eventeknél, warban, raidben.Ő és wilbur gyakorlatilag legyengített 5cs hősök.

1 Like

Srácok, general discussion–>upcoming AMA chat with Sgg team itt a legtöbb lajkot kapó kérdésekre a fejlesztő team valaszolni fog.Az ottani rettenet angollal megfogalmazott kommentemre (sokkal jobban értem mint beszélem) kérnék lajkokat.A kerdésem az, h mi az oka annak, h európaban sokkal magasabbak az ajanlatok díjai mint mashol és hogy tervezik e az egyenarasítast.

Proteus-om van, nagyon hasznos tagja a csapatomnak ha lilával kell támadnom, nagyon megérte felhúzni.