Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Na érkezik a 48.1-es verzió, amiben bejelentették, hogy ez a mostani az utolsó Path of Valor, ami 50 napig tart.

Ezentúl már csak 30 napos lesz, és non-stop fog menni azaz nem lesz két POV között egy nap szünet sem.
Az első új fajta POV június 6-án kezdődik.

Egyéb változások:

  • Jön több új napi küldetés
  • Jönnek az eseményekhez köthető kihívások, amikor egy adott esemény fut. Ide beleértve az Alliance Quest-et, Challenge Event-eket, Kosztüm eseményt, Tavern of Legends-t, és a Tower eseményeket.
  • A POV végén be nem gyűjtött jutalmak a következő POV alkalmával lesznek begyűjthetőek.
  • Avatar-ok helyett Epic Hero Token-ek lesznek a POV-ban
  • Megváltoztatták a jutalmakat

Ezen kívül még a Tower eseményeken lévő egy kis hiba javítását tartalmazza a 48.1-es verzió.

5 Likes

Reméljük ez nem jár majd szopatósabb (teljesíthetetlen) questekkel és / vagy megváltoztatott árfolyamokkal… :slight_smile:

Közben megcsináltam pár vízköpőt! Többi folyt. köv. Nagyon babák! :smiley:

6 Likes

Kalo-s videó. Most láttam:

Hero - Kalø_3_small

9 Likes

Kereberosz, Arco még egy fokkal annál is jobb, mint amit a videóban mutattál, kipróbáltam.
Nem csak azok után a minionok után boostol, amit ő idézett, hanem mindegyik után.
Pl elsütsz egy Anastasiát 5 csempéből (trooppal) és egy Reubent (ha van másik azévi hős a csapatban, pl Vela (vagy Vela kap a druidból) akkor fenn van két minion, plusz egyet idéz Arco, és már három után adja a boostot. Anastasia 1300 felett kapott így. A kindomos hősők pedig manát is kapnak a minionok után, úgyhogy ha Arco átrakja fienedet minionná, a kingdomosok először gyógyulnak kicsit, aztán booostolódnak, plusz manát is kapnak.
Plusz ha a warban miniont is kapnak a hősőkk, szerintem azok után is megjár a boost.

1 Like

Ez így van Arco minden minion után növeli az életerőt 75-tel.
Lényegtelen, hogy azt ki idézte meg.

Hááát, lehet ezt így direkt nem mondtam ki más hős minyonjának példájával, de mindenképpen így értettem. Remélem nem félreérthető. Így van, remek kis hős. Én pl. rögtön elfantáziáltam azzal is, hogy egy Huldával, ha el tudja sütni az ember, gyakorlatilag vége. :slight_smile: Az már milyen beteg kombó. Kecskés törp (Grimble) barátunk tovább értékelődött!

1 Like

Azért néha van ellenszer, a múltkor nálam egy Hanitra elsült, utána az ellenfélnél Kalo… Szépen felboostolta a csapatom. :muscle::grin:

2 Likes

Persze, valamint a Taunt is jó ellene ha nincs halott dispeller.

1 Like

Heyho, egy külföldi út miatt mindenről is lemaradtam, viszont kaptam egy Arcot, vele érdemes foglalkozni? És, s5 vagy a 3 királyság ahol inkább pullolnatok? Sajna Kara eddig nem jött ki, és nagyon jó lenne, ha kijönne!

Kalo képessége arra is vonatkozik, hogyha vannak a halott hősök közt akik vissza tudják hozni az elhalálozottakat, azt is aktiválja?
Ebben az esetben, ha feltöltött mannával ölték meg, akkor amennyiben feltámad, ismét, immár élőként lehet a special skilljét használni?
Valamint van-e bármilyen létjogosultsága egynél több Kalo felfejlesztésének?

Még eszembe jutott egy potenciális használhatósága. Ha titán ellen viszi valaki, bevédeni invisible szerrel, és akkor ha a csapattársak nem élnek egy manna potion segítségével mindenki special skillje bevethető.

Igen, Kalo elsüti a feltámasztók képességét is.
Szerintem a feltámasztott hős manája megmarad. Szóval egyből el tudod sütni ha fel volt töltve korábban.
A War-ra / eseményekre érdekes lehet 1-nél több Kalo.

A titán ellen nem tudom mennyire jó, mert azon inkább a csempé sebeznek.

1 Like

A titán ellen úgy jön ki a nagy troop sebzés, hogy van egy hős amelyik defense csökkentő, aztán van speciálisan egy element elleni védelmet csökkentő egy támadást növelő, aztán esetleg egy, amelyik az adott elementhez tartozó pajzsok sebzését emeli meg, és ebben az esetben ezek mind egymás után rádobnák a támadásukat, és ha eztuán kapja meg a troop támadást akkor lesz a több ezer hp/troop sebzés.
Persze ez eléggé nehezen kivitelezhető, nekem biztosan nem menne, csak a móka miatt, mint elméleti lehetőség jutott eszembe.

Néhány ezer sebészhez nem kell olyan sok minden, egy zászlót és egy mana potit használtam el, és a hősök zöme négycsillagos, sőt a troopok közül és csak egy van fejlesztve a többi (lehetőség szerint Nindzsa) 1es szinten


Arra viszont kíváncsi lennék Mennyit sebez nagy általánosságban egy olyan csapat amelyik időnként tud 250-300k sebzést?

3 Likes

Item nélkül egyik sem sebez annyit. Ezt a csapatot kosztüm Briennel, Tarlakkal és Ratatoskarral lehet kb. erősíteni. Brienne, Marcel helyett, Tarlak Wukong helyett, Rata Heimdall helyett. 5 Scroll of Alter, 5 Tornádó, 5 Hurrikán, 5 titán banner és kb. bármilyen tábla 300k.
Én tök mindegy mennyire mentem tökéletes csapattal, item nélkül 186k körüli volt a legjobb táblám is, úgy rémlik. S természetesen az is ritka.

5 Likes

Na, megnéztem @Kerberusz videojat, és azonnal munkához láttam Arco ügyében, ez egy tegnapi teszt, nagyon beteg hős…. Sztem megy neki az lb is, már mindjárt kész vagyok vele, csak kifogyott a sonka…

3 Likes

Értem én, hogy ideje befizetnem a 75 kavicsot a tournamenten, de azért 2x egymás után ugyanazt a tápgépet nem illik beadni…


2 Likes

Érkezik Kalo a Nerf:

  • nagyon lassúvá teszik.
  • 200% lesz a sebzése 270% helyett ha nincs halott szövetséges
  • 5 támadást tud a Stoneskin buff elhárítani 3 helyett

Ezek kívül a Slayers + Starfall Circus + Villains összevonódik egy new Challenge Festival eseménybe, és jön még mellé jópár 5 csillagos és egy négy csillags hős.

Illetve érkeznek a Valhalla kosztümök.

További információkat majd írok később ide.

3 Likes

Köszi az infót! :pray::+1::v:
Kaloval kapcsolatos hírről meg csak annyit, hogy… :tired_face::tired_face::sob::sob:
Pedig már készültem, hogy felhúzom mind…

Ezek lesznek az új Fesztivál hősök:
Legendary: Narsica, Phenexa, Rhys, Winifred
Epic: Zhabog

Ők kapnak kosztümöt a Valhalla eseményen:
Legendary: Baldur, Freya, Gefjon, Heimdall, Sif, Skadi
Epic: Gullinbursti, Sumle
Rare: Bjorn, Kvasir

3 Likes

Így akkor Kalo nerf után kíváncsi vagyok mikor jön Arco nerf… ez már eskü a vicc kategória… ilyenkor gondolkodik el az ember, hogy van e egyáltalán értelme rámenni egy hősre azért a “3 nap hírnévért” amíg meghagyják eredetileg kiadott verziójában…

2 Likes