Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Csak mert beesett 6…:see_no_evil::grin:

1 Like

Kettőt passzolj át :slight_smile:

2 Likes

@Kerberusz válaszolva a kérdésedre itt is magyarul:

A Gargolye hősök a mérgezés, stb… sebzésre immunisak, és nem a debuff-ra.

Szóval azt megkapják, de amikor a sebzés kerülne kiosztásra, akkor megjelenik hogy RESIST.

Más:
Iku-Turso leírásából kimaradt a vízes sebzés, ezt pótoltam pár bejegyzéssel fentebb.

2 Likes

Kosztüm manna bónusz nem változik?

Azt nem írták. Szóval úgy néz ki nem.

Köszi! Angolban válaszoltam is. :slight_smile: Egyébként ez zajlik éppen:

14 Likes

Hűű nem semmi, gratulálok :slight_smile:
Ez aztán a fogás :smiley:

1 Like

Kalo és a “besz@ptam” szituációt 5 másodperc alatt “megnyertem”-mé átalakító szcenárió! :smiley:

5 Likes

Szép :slight_smile: Láttam az Angol topokban is :slight_smile:

Más:

Közben kiderült:
Kalo képessége másolhatatlan Lord Loki által.

Megint más:
A Hero Academy 10-be egyelőre nem fognak bekerülni a Legends of Kalevala hősei miután megérkezik majd az esemény.

Ui:
Jó lenne nekem is bekeríteni ezt a hőst.
Egyelőre csak Soroca jött :smiley:

5 Likes

Def csapat jól debütált :wink: csak én kapkodtam rohanásos

napjaim voltak :frowning:

Kerberusz késön vettem észre hagy a mentor ellen játszom :crazy_face: azért gyorsan el is engettem :joy::joy::joy::joy: Van egy 35 másodperces videó feldobom majd facéra :wink:

1 Like

Hohó! Péntek 13 jó kis nap! Több dolog is megjött, amit kívántam.

9 Likes

Jött a két három csillagos és elképesztően kevés szabad helyem van, de ezek olyan szinten rossznak tűnnek hogy már adja magát hogy a következő esemény előtt javítanak rajtuk :smiley: nem tudom eldönteni, hogy be etessm-e őket?!
Várom az elemző videót mert ha netán így maradnak, nem tudom mire lehetnének egy kicsit is jók

Ja, ezek tényleg nem jók.
Max a Stoneskin buff érdekes rajtuk, de szerintem az sem teszi őket használhatóvá.

Ennek ellenére én megtartom, amit kaptam. Mondjuk van 1 kis gyűjtő szenvedélyem :smiley:
Minden hősből kell legalább 1 maxos. (5 csillagosoknál, ha nem jó max 3/70-es)

2 Likes

Arra még picit várni kell. Még mindig tart a verseny, nincs lehetőségem nagyon vidiket tölteni. Most per pill az csoda volt, hogy életben tudtam tartania a mobilom. :smiley: Mindenesetre én beetettem őket. A 3 csillagosokon legjobb emlékezetem szerint sűrűn nem változtatnak, plusz abban van a legkisebb rizikó is, hogy relatíve könnyen beszerezhetőek, ezért nálam repültek. :slight_smile:

Szia PlayForFun!

Ez létezik, hogy összeadódik? Alapból a 10x8 az 80%!!! Deff down. De ha összeadódik. Hűha. - 134% deff down. Mithyc ellen meg is lehet csinálni.

1 Like

A védelem csökkentő stack, védelem csökkentő debuff, szín elleni védelem csökkentő debuff, speciális képességek támadása elleni védelem csökkentő debuff hatása halmozódik.

De nem -134% lesz amit mondtál, hanem pl:
Ha ezek a védelem csökkentő hatások vannak:

• -80%-os védelem csökkentő stack
  • -50%-os védelem csökkentő debuff
  • -60%-os szín elleni védelem csökkentő debuff

Akkor ez a végeredmény:
Stack ut’án: 100% - 80% = 20 %
Debuff után: 20% - ( 50% / 100%) * 20% = 10%
Színes debuff után: 10% - (60% / 100%) * 10% = 4%

Szóval ellenfél védelme 96%-kal fog csökkeni ez esetben.

A stack nélkül:
Debuff után: 100% - 50% = 50%
Színes debuff után: 50% - ( 60% / 100%) * 50% = 20%

Szóval 80%-os csökkentés lenne nélküle.

Ilyesmi a sebzés számoló képlet:

kép

Szóval ha ezt jól értém egy csempe kb 5x annyit fog sebezni mint nélküle :slight_smile:

1 Like

Ez nagyon beteg. Jönnek a 15ös titánok :smiley:

2 Likes

Igen, a Mythic titánnal ez durva lesz .
Egy simán titánnal mire eléri a 10-es stack-et kb vége a meccsnek, de ott még van több mint 1 perced :slight_smile:

2 Likes

5 nagy poti és már fent van 40% azonnal. Hurrikán, tornádó,… Pfff Jaaaaj. Nem akartam többet húzni, de ez most nagyon felkavart :grin:

2 Likes

Ha jól emlékszem a Béta teszt során egy 14 csillagos sárga Rare titánnál tudtam 3k körüli csempe sebzést elérni sebzés növelő hős nélkül Wilbur és Falcon segítségével -80%-os stack-kel.

Mikivel vagy a hóvégén érkező piros atlantiszi “Miki” segítségével ez nem tudom mennyi lenne egy zöld titán ellen kritikus sebzés esetén :slight_smile: