Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Ezt még is hogy gondoltad, ezt az élő raidet?

Két táblán, vagy a meglévő egy táblát játszaná be két ember?

Mert szerintem utóbbi roppant szórakoztató lenne, mivel előre tervezel, de arra is kellene figyelned, hogy ne húzz olyat, amivel segíted az ellent. Szerintem iszonyat izgalmas játék lehetne belőle. Nem is értem miért nem fejlesztenek erre.

Attól kezdve már komoly sakk lenne, és végre kicsit csökentenénk a szerencse faktort, mert jól csőbe lehetne húzni az ellent.

Egy táblás módszer, pont az ellenfél akadályozása miatt. Megfűszerezné a játék menetet. Kiszedni a tank színét, vagy a gyógyítót gyengíteni, ha elfogynak a kockái:)

Sőt, 300-400 power különbség esetén jöhetne a war difense bónusza. 600-800 power különbség mellett dupla bónusz, 1000-1200 körül tripla. Érdekes lehetne, mert egy szintre jönnének a csapatok. A bónuszt random adná be.

Vagy korlátozni hős és troop csillag számban. Bárki játszhatna bárki ellen. Állíts össze egy 3, egy 4, egy 5 csillagos csapatot. A csatákat én a nehézség és izgalom miatt szeretem, nem akkor, mikor 5 lépés és vége…

Sziasztok! V20 hibás üzenetnek tartott a fórum szerint. V19-cel játszunk, hibásan ment ki a V20-as üzenet. Tartogattam a fight pontokat, ■■■án harcot verzió frissítés miatt…Lehet, hogy kacsa a v20 a mai napra.

Hali!
A wonderland event csütörtökön startol!
Igen a frissítés sztem is a 19s verziót kellett volna irjak , nincs még 20s elirtak tuti :smile:
Üdv!

South Park phone destroyer nevü játékban van élő pvp, nagyon funny és a taktika nagyon számit, mindegy nagyjából mikyen hőseid vannak csak azok ismerete számit. Ha valaki kifagy akkor gyöz aki benntmarad max egy percet kell várni hogy találjon ellenfelet.

Bocs, hogy nem fordítok, de nyelvismeret nélkül is érthető. Wonderland új hősei:

• Alice: blue sniper similar stats to Alasie. Like her, a blue sniper, but she puts a big -attack ailment on her target that is refreshed whenever it gets healing.
  • Hatter: green splash (target and minor on nearby) with stats similar to Khiona. Strips dispellable buffs from all enemies and puts them on self/allies randomly.
  • Queen of Hearts: red tank, with stats similar to Ares. Hit-3, casts a fairly weak minion on self. As long as she has a minion, all specials target her and only her, and she gets a nice specials shield (like Kadilen or Arthur)
  • Captain of Diamonds. A defense-weighted sniper. If he kills a minion, he gets to hit a random target again at full strength.
  • Cheshire Cat. A balanced 4* purple that does a non-dispellable DoT weaker than Proteus and shuffles the enemies’ physical locations.

Kerberusz! A videóval rengeteget segítettél a játékban, színek, csempék, spec skill összehangolás. Köszi.

Nagyon örülök! A fenti bejegyzéseden mosolyogtam egy jót! :smiley: Ha nem lenne angol nyelvismeretem, annyit értenék belőle, hogy “Alasie”, “Ares”, a többi név, meg hogy 4*! :smiley:
No de semmi pánik! Hamarosan live stream, s akkor szépen végigmegyünk rajtuk! :slight_smile:

Itt pedig íme, új védekező ötösöm!

• Alice: kék mesterlövész hasonló értékekkel, mint Alasie. Egy jó nagy gyengítést okoz a célpontjának, ami újra frissül gyógyítás alatt.
• Hatter: zöld splash, Khionához hasonló értékekkel. Eloszlatja a leszedhető buffókat minden ellenségről, és véletlenszerűen helyezi őket önmagukra / szövetségeseire.
• Szívek királynője: piros tank, Areshoz hasonló értékekkel. A Hit-3, fairly miniont varázsol önmagára. Kap egy speciális pajzsot, mint Kadilen vagy Arthur.
• Gyémántok kapitánya. Védő súlyú mesterlövész. Ha megöli egy miniatürt akkor újra megüt egy véletlenszerű célpontot teljes erővel.
• Cheshire Cat. Egy kiegyensúlyozott 4 * lila, ami nem eltávolítható DoT-t gyengít, mint Proteus, és összekeveri az ellenség fizikai helyeit.

Ez már csapat! Global top 1? Esélyes újra.

Hát ez csak a védelem, ugye, de nagyon pöpec! ^^
Ami a támadást illeti, ma is sikerült 8. helyre felkúszni. Nagyban hozzásegít a több 5*, no meg persze, hogy tudok taktikázni - megválasztani mit, mi ellen. :wink:

Üdv! Ma 19:00 óra tájékán élőt tervezek! Próbáltam beállítani a youtube-t, hogy értesítsen benneteket 6-8 órával előbb, de sajnos az nem opció, csak az 1 óra, illetve 12 óra (ami már letelt). Szóval eléggé érdekes. Mindenesetre az egy órásat beütöttem, szóval elvileg 18:00-kor a feliratkozók értesítést kapnak majd. Erről szeretnék majd egy visszajelzést, ha úgy döntötök, hogy csatlakoztok. A többit este!
Üdv és szép napot! :slight_smile:

Sziasztok!

Van most az új challenge. Nézzük csak a rare fokozatot. Főleg ugye piros az ellenség, néhány reflect zölddel. Érdemes egy vagy kétszínű csapattal nyomni? Nekem pirosból van sok full hármasom, ami zöldre jó, pirosra kevésbé, hát, eléggé izzadós. Ötszínű csapattal sokkal gyorsabb. Gondolom, a zöldeket alapból mellőzni kell, de akkor erre milyen színt javasoltok?

Köszi!

Az ellen nagy része piros és zöld. Jó ezért kék és piros hősöket bepakolni. Én a rare-t pirossal, az epicet 4 piros 1 sárga, a legendaryt csak zöld mentesen nyomtam le (kék, piros, lila, sárga, piros duplán).
Igen, a zöld felejtős, van olyan pálya, ahol az első 2 hullám full zöld reflectes. A legtöbb csapat piros, vagy kék hősökből áll ki.
A full 1 színű csapat szerencsés pálya esetén nagyon gyors. Aki időre megy, és többször próbálkozik, annak mindenképpen javasolt az egy színű 4 vagy 5 hős. Ilyenkor 1 pályát sokszor kell újra játszani, hogy ponton javíts.Érdemes megnézni: most a legendary 1 csapatában 5 db 4 csillagos piros van legendary szinten. Ne csak a színt nézzétek, hanem a hősök spec skillje hogy támogatja a csapatot. Sok sikert!

Csoki!
Szerintetek lesz majd egyszer a játékban trade funkció? Persze valami értelmes módon , hogy ne kavarjon bele a warba. Pl a szerzett hős 48 óráig nem használható waron , vagy a fejlettségi szintje 0-ra esik a trade során , lenne csomó ötletem hogy lehetne kiszürni a visszaéléseket.
Van több hősöm amit sose fogok felfejleszteni de a klántársaimat meg tudnám vele lepni.

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Sajnos amire kiváncsi lennék arra pontosan nem tudtam leszűrni a keresést. Túl sok mindent dobott. Elég új vagyok itt és az érdekelne - engem és társaimat is -,hogy az AW-k esetében miként sorsolják az ellenfelet.
Értem, hogy elvileg a résztvevő tagok legerősebb hősét meg csapatát veszik alapul de lehet valamilyen módon néha könnyebb ellenfélhez jutni? Egyre erősebbeket kapunk - ami nem baj a fejlődés szempontjából - de lehetne néha egy lazább WAR is.
Előre is köszi a segítséget nektek.

Ragyogó ötlet, ám a tulajdonosoknak jelentős pénz kiesést okozhat, mivel elvesztik a kezdő gem költő tömeget, amit meggyúrtak az invite funkcióval.Sorba darálom be a 4 csillagos hősöket, sokan átvennék a klánba. Egy ötlet, amiből pénz is jöhetne, ha trade gemes lenne, így 1 sikeres forgatásnak minősül. Lehet, hogy így működhetne. Sajnos a játék bevételi statisztikája nem publikus, jó játék, de valjuk be, pénzért csinálják.

Nálunk épphogy buktunk egy war, pár ponttal, ami bosszantó. Páran kiszedték a pipát, máris vagy 40 000 pontot esett a war score. Kétélű fegyver, kevés játékosnál jöhet a ledarálás. Ha vannak inaktív játékosok warban, vegyék ki a pipát a participation fázisban, így jelentősen csökkenhet a war score. Ha valaki nem játszik aktívan warban, csak püfölik, viszi a pontot…
Kamu diffense csapat Raidben, próbáltuk, annyit nem csökkentett. Fontos, ne legyen regisztrált játékos inaktívan warba (ha 3x kiütik, bukta 120-200 pont, behozott meg zéró).