Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Sziasztok! Hozzátok megjött már a 19es verzió? Én még várom…

Gratulálok! Szép teljesítmény! Én már csak azt bánom, hogy nem nyomtam tovább, hogy 3000 fölé kerüljek. Ki tudja mikor járok megint ott fönt. :slight_smile: De annyira örültem, hogy nem is gondoltam erre akkor.

Csapatársnak már két napja megjött, de kb. két emberről tudok akiknek még igen. Lehet valami bug volt, aztán visszavonták, vagy lokálisan változik a kiadás dátuma.

Ebben a pillanatban megjött:) v19en vok.

Nálunk volt is probléma a frissítés miatt. Az egyik legerősebb tagunk reggel óta nem tud belépni, mert kiírja a játék, hogy van új verzió és frissítse, de az AppStore-ba nem jelenik meg a frissítés. Így bent maradt a warba 2 támadása, és 40 ponttal kikaptunk.
Eddig minden nagyobb frissítésnél war-stop volt, nem értem, hogy miért kellett ezt így csinálni. Bosszantó és lehangoló.

Nem ártott volna a war stop. Kisípolós a véleményem. Bent van a csapat munkája, nem kicsi és feleslegesen.

Gratulálok :wink:
@Mikike007 nalam a Global 1 2975 kupával is nyögvenyelős volt 1raid flaska és 200gem tuti ha tovább nyomtam volna nem jött volna össze a 3000+ Majd legközelebb valamikor … :smile:

Ja jól megszívtam és ezért a többiek is, a 40 pont ment volna simán. Na mindegy

Sziasztok, segítsen legyen kedves aki képben van a warscore tudatos csökkentésének rejtelmeivel, illetve, hogy a szövetségek ezt hogyan befolyásolják, mert egy kicsit kezd lehangoló lenni a kezdetben páratlanul jól működő rendszer, amit még másik játékban nem tapasztaltam, hogy mennyire kibalanszoltan jó meccseket lehetett vívni. Sorozatban kapjuk a számunkra elérhetetlen ellenfeleket és így már stratégián gondolkozni is értelmetlen. Konkrét példa a mostani (vesztes meccsen vagyunk túl, tehát a warscorunk is lejjebb van, mint legutóbb) nálunk a legmagasabb szintű játékos 47, náluk csak 7-en magasabbak ennél vannak akik jócskán, össz szintjük durván 100-al nagyobb, mint a miénk. Igen tudom, hogy a hősök és troopok értéke számít, ezért leírom, hogy nálunk csak a legerősebb játékosnak van 5 kimaxolt 5-ös hőse, náluk csak akit a védelemben látunk 5 fő, de 3 másik játékosnál is 4 legalább maxos. Kicsit el vagyok keseredve, ezért ez a hangvétel, mert a játék egyik legizgalmasabb szegmensét veszti el ezzel. A szövetségünk összetartó, együtt sírunk nevetünk és a háborúk alkalmával is együtt izgulunk, hogy a választott stratégia működik vagy sem. Nem panaszkodni akartam még ha esetleg így is hangozhat, inkább csak megtudni szeretném hogyan módosítják tudatosan a warscore-t más szövetségek, hogy ismét találjunk élvezetet a szövetségi háborúban.

Azt el is felejtettem írni, hogy a mi warscore-unk magasabb :slight_smile: LOL
Egy másik kérdés is eszembe jutott, hátha esetleg már előfordult valakivel, ha hamarabb véget ér a háború (6000 pont), akkor a következő ellenfelet hamarabb besorsolja a gép vagy akkor a két háború közti szünet nő meg, hogy ugyanakkor kapjuk a következő ellenfelet?

Azt nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy fél-1 éves játékos csapat kap egy másfél-2 éves ellenfelet. Esély minimális, mivel a war kezdésnél betett csapat mellett van még 5 masik ilyen, a kevesebb ideje játszóknál meg max 2. Sokan a főcsapatot gyúrják csak, beletolnak 5 csillagos hősbe mindent. A mellék csapat meg zeró. Egyébbként a kezdő csapat számít war pontban. Troopokkal is lehet játszani. Legutóbb olyan ellent kaptunk: fél évvel tapasztaltabb játjátékosok, a top 10 a mi top 3kal egyezett, klán tagság e fővel kevesebb. Warban a max 3200 powerű játékos kiütött 3 db 3500-3600 powerű csapatot, tehát ott már ravaszság volt. A war score szám a két klánnál egyezett.

Szia! Ahogy az előttem szóló leírta, osztom a véleményét. Úgy gondolom, hogy ennél jobban nem igazán lehet a rendszert balanszolni, én egyébként már (most) azt érzem, hogy rendben vagyunk. Erről beszélek is a legújabb videóban. Tényleg az számít leginkább, hogy milyen mélységűek a csapataitok. Maga az AW score nem sokat jelent önmagában.
A második kérdésedből pedig egy mukkot sem értek. :slight_smile:

Köszönöm a válaszokat. Kerberusz a második kérdésem arra vonatkozott, hogy ha valamelyik csapat idő előtt eléri a 6000 pontot és nyer, akkor is ugyanakkor kezdődik e a következő AW, mintha végigmenne a war és 24 órán keresztül tartana? Gondolom igen, de a megerősítés miatt kérdeztem :slight_smile:

Az első 30 hős számít, nem csak a legerősebb csapat. Egy pár updattel ezelőtt vezették be, amikor a war scoret tuningolták.

Mindenkinek nagyjából ugyanakkor van AW. Csak azért vannak különbségek mert a matchmaking 3 órán át tart és véletlenszerű hogy mikor kerül a csapatunk sorra a 3 órán belül.

No nézzenek oda, ezt én sem tudtam, most kerestem utána, s igaz! :open_mouth:

A leírásban ez nem szerepel, viszont jó tudni, akkor ezek szerint még balanszosabb a történet, mint gondoltam. :slight_smile:

Köszi a felvilágosítást!

A RAID mode sajnos elég rossz. Én csináltam statokat és egyértelműen kijött, hogy ha valamelyik színű hősöd nincs sokkal több olyan támadási lehetőséget ad be. Valamint a gyengébb ellenfelek rendre elvertek (sokkal gyengébbek, én 3664 ők 3100 körül) de revenge be a 3. sorozatot minden esetben megnyertem. A RAID-et érdemes elfeledni mert szerintem kataszrtrófális , vagy BUG-us vagy nagy csalás az egész , hogy bedühödj és költs rá :slight_smile: a játék többi része klassz az nagyon tetszik.

Sziasztok. A Raid ellenfél kiválasztása az milyen szempontok alapján történik? Hasonló a szisztéma, mint a warnál?

Sziasztok. Wonderland ma 10 körül indul? Már várom a megmérettetést.

Szia ecet183. Raid gép játék. Sokkal érdekesebb, ha élő riad lehetne. Amennoa-t bevetettem, ghost formban püfölte a piros 5 csillagos ellen:) Ezt csak gép tudja csinálni. Persze, nem lehet annyi játékos egyszerre online, de lehetne kreálni olyan arénát is, ahol nem a gép irányítja az egyik csapatot. Addig lutri, mivel engem is elpüfölt 500-600-zal gyengébb csapat:)
Viszont te is ki tudod használni, hogy gép ellen játszatsz.