Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Raidnél nincs döntetlen. Tiebreaker van, ha jól emlékszem 5 perc után, +valamennyi attack mindenkinek. Ha meg egy körben hal meg mindenki, akkor a védő nyer.

Köszi :slight_smile: ellehet viselni :wink: tudom hogy semmi extrával nem jár, de az egyik célomat elértem :slight_smile:

Gratulálok!
Nem tudom Te, hogy voltál vele. De nekem tök furcsa volt, hogy nagyon paráztam, tudok-e gyorsan képet lőni, aztán meg majd 40 percen keresztül ott álltam az első helyen. :slight_smile:

Nem tudom miért lehetett, de nem támadtak meg. Arra gondoltam, hogy az elsőket nem sorsolja egy bizonyos ideig, vagy csak a közvetlen élvonalnak. Vagy nem tudom.
Te mennyi ideig voltál ott?

Köszi! Kb fel órát tartott, egyébként Global 2vagy3 rol sikerült kipörgetni a Global 1t és átvenni az első helyet, de Global 10 körül istennek nem akarta adni, hogy rögtön 40kupat lehessen szedni :smile: elporgettem jó pár 100k husikat :smile: , állandóan ugyan azt a pár embert rerollolja a rendszer minnel feljebb kerül az ember …

Az szép, nekem a global 2-t dobta be azt hiszem. :slight_smile:

Igen, mert már GB10-ben nincs fölötted sok játékos, így nem tud sok kupás embert hozzád sorsolni. Csak olyanokat, akiknél -40 kupa lesz ha veszítesz.
Akkor ezek szerint az algoritmus próbál azon a szinten hozzád sorsolni, ahol állsz éppen kupaszámban. Mondjuk logikus…

Ezért az elsőket lehet csak a TOP10-nek adja be, vagy a TOP5-nek.
Nálam is így volt. Ilyen 12-15 kupákkal mentem előre a top tízben. Persze mínusz 40 lett volna ha veszítek. :slight_smile: Így is jött egy vereség sajnos a végén az visszadobott rendesen.

De gondoltam, ha már TOP10-ben vagyok, akkor próbát teszek. És bár volt pár necces meccs, de jó táblákat kaptam és jól is toltam. Akit érdekel esetleg, lila mono team-el sikerült.

Szóval jó tanulság volt, és remek élmény. :slight_smile:

Annyit azoknak segítség képen hagy írjak le, akik meg akarják próbálni.
Én olyan 2500 kupáról indultam. És összesen ~15-20 raidet toltam, 2 vereséggel. De az elején rápörgettem a 30-40 kupát hozó ellenfelekre, így viszonylag gyorsan fölmentem 2850-re. Onnan már olyan 15-20 kupával mentem előre, de folyamatosan csökkent a kapott kupák száma.
Aztán nem is lettem első, hanem a 3035 kupával rendelkező elsőt kiütöttek és hirtelen én lettem az :smiley: és ott is maradtam jó sokáig.

Sok szerencsét mindenkinek!

Én olyan ~2600ról indultam, nálam olyan 20raid volt 5vereseggel: 1flaska és 200gem mondjuk az utolsó refill 1. zászlója elég volt most van fölös 5zaszló :smile: , illetve próbáltam minimum 30kupas ellenfélre menni. Én mindig tanknak megfelelő 2-3strong színnel megyek aztán lesz ami lesz alapon :slight_smile: Guiniver kemény dió tud lenni néha megizzasztja az embert :wink:

Hasonlóan kívánok én is mindenkinek sok szerencsét!

@Kerberusz el lehet téged érni privátban? Néztem a youtubeon is, de sehol sem engedélyezi a pm küldését. Üdv. Csabi

Hello mindenki!

Kijött az új patch notes, amiért igazából nincs értelme videót készíteni, két lényeges dolgot mondanak el benne azon kívül, hogy jön Wonderland (mint arról már bizonyára mindannyiótok tud), mégpedig, hogy bevezetik a FRIENDS (barátok) opciót, azaz mostantól barátokat lehet invitálni majd valamilyen úton, módon. Ezt csak igazából élőben fogják tudni tesztelni, úgyhogy útközben lehetnek majd elakadások, javítások stb.
Második pedig, hogy növelik az emblémák számát (dobási arányát) az egyes ládákban, illetve az event jutalmak közé is bekerülnek természetesen. ( Kíváncsi leszek, hogy mennyi és melyik szinteken! :slight_smile: )

@renato_21 grat az első helyhez, szép! :slight_smile:

@CsabiBp, ha a játékkal kapcsolatos kérdésed van, megkérnélek, hogy itt tedd fel, szívesen válaszolok.
Igen, a YouTube-on kivettem a hozzászólások opciót, mivel voltak olyan napok, hogy 10-en írtak (legalább négy különböző felületen), s éreztem, hogy ez hamarosan tarthatatlanná válik, amennyiben mindenkinek külön-külön szeretnék válaszolni, miközben egyszerre csipog a YouTube, LINE, Messenger és a Fórum egyaránt. Ami remek hír is egyben, hiszen per pillanat 322 feliratkozónál tartunk, ami egy szuper szám - ugyanakkor magával hozza, hogy okosan kell csinálnom, mert könnyen káosszá válhat, szétforgácsolom az energiáimat feleslegesen, azt pedig nem szeretném. Megértésedet köszönöm! :slight_smile: Ezt egyébként majd meg is említem legközelebb a videóban.
HA azonban a magyar e-sport társaság tagja vagy, s munkát szeretnél ajánlani, már adom is a telefonszámomat! :smiley: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Köszi az infót és a gratulációt is :slight_smile:

Az jó hir hogy emelik a tokenek dropját mert amugy elég gyéren adják a ládák sajnos.Erre a Friends dologra kiváncsi vagyok.

Sziasztok. Páran frissítettek v19re, de hozzam még nem jött meg a 19es verzió. Ezt nem egyszerre lövik ki?

Nem, Android és iOS is fokozatosan frissíti az appokat.

Sziasztok!
Nem tudom már hol olvastam , Train Camp 20 ügyben, hogy egyesével inditva talán jobban adja az értékelhető hősöket. Mivel 2db TC20-at pörgetek elkezdtem az egyiket 2 naponta inditani a másikba van vagy 10 elinditva ott tárolom a felesleget. A folyamatosan pörgö az utolsó 20 fejlesztésből 3 db Epic hőst adott a többi 3 csillagos volt. Amelyiket egyesével inditgatom az kb az 5.-ik re adott egy Elenát. Továbbiakban is figyelemmel kisérem a fejlesztéseket és ha van rá igény leirom a tapasztalataimat.

Valamint azt is olvastam hogy a spec skill fejlesztésről hogyha elsőre egy akármilyen höst áldozol be és utána a 10-et amit eredetileg akarsz akkor jobban fejlődik. Mivel szert tettem egy Onatelre őt már igy fejlesztem az első ascendig felment a spec 4-et.

Szia! Sok ilyesmiről lehet hallani, olvasni, de nem hiszem, hogy lenne bármi valóságalapjuk. Inkább babonának hiszem őket, mint pl. hogy én is rögtön elején húzok a hónap hőséért. Amennyiben véletlen számgenerátor dobálja a hősöket (és e felől nem igazán lehet kétség), akkor bizony az eredmény is véletlenszerű. Voltam már úgy hőssel, hogy mire elértem a 2. szintet 8/8-on volt a képessége, és más színű egyesekkel etettem, még csak nem is a sajátjával - erre világosan emlékszem.
Ettől függetlenül tök jó, hogy kísérletezik az ember, kinek mi jön be, mi a tapasztalat. :slight_smile:

Kipróbálom. én szín azonos 10-zel tolom, Onatel spec skill 5 volt. Ha bejön, ezer köszönet érte. Betolok 1 1 csillagost, utána 10 szín azonost.

Én 1 dolgot sajnálok, a tréner hőst. Ad XP-t, oké. Viszont a spec skill up ugyan olyan. Mennyivel jobb lenne alap szorzóval. 1 csillagos tréner: 2 helyett 2x2%. 2 csillagos tréner: 4 helyett 4x2x2, 16%. 3 csillagos tréner 6X2x2x2 48%. 4 csillagos tréner 8x2x2x2x2 az már 100 felett van, tehát 100%:slight_smile:
Persze ez a színazonos szorzó. a nem színazonos, az a fele.

Ismét odafönn! Jelenleg azonban kellemes meglepetésként. Eltoltam egy raid flaskát, hogy megtöltsem a raid chestem, s a fennmaradt 3 zászlóból pedig egy nyerő szériának köszönhetően itt kötöttem ki. :slight_smile:
Éljen a Gravemaker verő kék csapatom, hip-hip-hurrá! :smiley:

Grat, jó topon lenni. Nekem már csak kb. 1 év, de elviszem addig:)

Érdemes, tényleg jó érzés! ^^ Véletlenül local ment fel, de cseréltem. :wink: