Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő

Inventoryban újként jelenik meg a kapott item és ascend cucc (battle item, Loot, General füleknél). Hős pedig a heroes alatt (plusz lesz, ha ■■■ántól jön egy tréner). Érdemes kilépés előtt benézni az inventoryba, mert akkor eltűnik az új cuccok jelzése. Utána ha új jön (■■■ánnak vége) belépsz, jelzi piros kocka, szám…Ha nem menekül el a ■■■án, akkor az inventoryban kezdek, benézek, utána jöhet a játék:)
Mennyi kaja és vas jött? Annyira nem vagyok kocka, hogy emlékezzek rá. Arra nem derül fény…

BosziMuci, ki van ez találva. A játék türelmet igényel, ami előbb-utóbb elfogy. Véleményem szerint sokan nekiállnak 5 csillagosra gyűjteni. Igen pár év:) Ha bejön a “késleltetett” gemes vásárlás és már nekiálltam 5 csillagost tallentezni, csak veszek:)
1 nullázóm van csak:( Jó lenne, ha kapnék még. Akkor simán tolnám a 4 csillagost, aztán ha annyi van, rápakolnám 5 csillagosra. Persze kaját és vasat bukom, de sebaj.

Nekem is hasonló. Egyébként monk talent quest még nem volt, sztem mindenkinél látszik. Nos, talent óta a monk diszkriminált karakter:):grin:

Nekem ma a war chest dobott visszaallito ermet, szoval szerintem nyugodtan lehet szorni barkire a talenteket, böven lesz mindenkinek visszaallitoja.

Mák mester:) Remélem, nekem is tol majd.

Az egyik bejegyzésben Gryphonknight azt írta, hogy ő valószínűleg több hősnek is ad tokeneket ami éppen az első lépcső lépcsőre elég, egy osztályon belül is. És azután fejleszt fel egyet végig. Így több hős is profitálhat hamarabb a tokenekből egy kicsit, nem kell hónapokig várni az első szint előnyeire. Érdekes gondokat szerintem.

Nálam most ez van, még gyér a készlet 5csillagos hősre.

Sziasztok!

Kerberusz, ha jól emlékszem, az egyik videódban azt említetted, hogy Onatel nem lopja el a manát az ellenféltől, csak ő is megkapja azt (ha jól értettem). Kipróbáltam, de nekem úgy tűnik, hogy a negyedik körben az ellenfél semmilyen manát nem kap. Én értettelek rosszul, vagy változtattak rajta valamit?

Onatel

No így, hogy követgetem a gondolatmeneteket talentrendszerrel kapcsolatban, meg kell szólalnom.
Úgy vélem sokan teljesen irreálisan látják, pár dolgot nem árt tisztázni:

1. A talenteknek nem 1500 emblémánál lesz értelme, hanem 14, 15, 30, 65 stb. mennyiségeknél.
    Hogy miért? Milliók játsszák a játékot, az 5*-os talent a legkisebb rétegnek prioritás csupán, illetve még annak sem feltétlenül, mert
  2. okosbb, stratégikusabb jóval a dolog, ha (ahogy Silver is írta) 3*, 4*-okba fektet az ember az elejével, hiszen 30 hőssel kell gazdálkodni AW-k miatt (+ event). Jóval többet ér 30 hősön a bébi talent, mint pár hősön a nagyobb.
  3. Ez a játék elejétől fogva a türelemre épít / épített, személy szerint pont ezért szeretem, kifizetődik benne a rendszeresség (napi 3-4 láda), videók nézése, és a konzisztens ■■■ánpüfölés. Aki kevesebb energiát fektet bele, még kevesebb eséllyel kapja azt a nagyon kicsi esélyű bármi is legyen azt - és ez így van rendjén.
  4. Egységesen kezdtük a talenteket, mindenki pont ugyanott tart, ahol te, de már arról megy a panszkodás, hogy mennyibe fognak kerülni, míg bár már hetek teltek el, még csak egyetlen ajánlat sem jelent meg ajánlatként. Ráadásul, ha úgy fog működni, ahogy béta teszten bemutatták, akkor kemény 2*15 emblémát lehet majd venni egyszerre. Ezt szorozzuk 5-tel, hiszen 10 féle osztály van. Nagyon sok idő még ezzel együtt is.
  5. Mi értelme van / lenne tulajdonképpen, ha feltalentelnél egy hőst maxra ebben a szent pillanatban? Legyen az a tankod középütt. Hozok mono teamet ellene raiden, egy sorozatból kiütöm, ha jó táblát kapok, ha nem, akkor amúgy is veszítem a meccset. Raidből profitod nem származik, sőt, tulajdonképpen a játéknak nincs is olyan aspektusa, amivel rád kényszerítené, hogy elengedhetetlenül szükséges mindenedet széjjel talentelni. Ebből pedig az következik, hogy
  6. megalománia beköszönt a legtöbbeknél, mert nem tudunk másban gondolkodni, csak a legjobban, legerősebben. De megkérdeztük már magunktól, hogy mi a gyakorlati haszna?

Én így látom a talenteket. Egy remek kis kiegészítés, amivel személyreszabottabbá tehetjük a kedvenc hőseinket, aminek igen, csak pár év elteltével fog igazán kiütközni a haszna. S nem mellesleg pontosan ez is volt a cél. Hogy a top játékosoknak legyen további motivációja, célja mit elérni, gondolkodni valója, miközben színesebbé válik az egész játékmenet.
Hajrá talentek! :slight_smile:

Szia! Onatel egy kemény dió. Nehéz megállapítani, hogy éppen mennyit lop, meg mennyit se, mivel a mi csempéink töltik az ellenfelet, de közben kör végén is kap valamennyi (x) értéket, ami nem tudom független-e a debufftól vagy sem… Mindenesetre most lestem egy videót: https://www.youtube.com/watch?v=a-xigY9ikgQ és úgy néz ki igazad lehet. 4. kör végén, mintha semmi sem töltődött volna Kashhreknek. Örök rejtély! :open_mouth: :smiley:

Jó reggelt kívánok! Nem bírtam ki, rögvest amint felpattantak a szemeim, már ment is a pull! :wink: :smiley:

Grat Hozzá! :slight_smile: akkor a tabardok elkeltek :wink:

Van már lila amit lehet húzni. :slight_smile:

Köszi, el ám! ^^ 6-ot kap Kunchen, utána Mok-Arrt feltoljuk 3/70-re, DE szigorúan várunk Pantherre, ő kapja a másik hatost! ^^ :smiley: Minden más innentől számítódik, ugyanakkor ez már elég fire power lesz, hogy odapörkölhessek a sárga ■■■ánoknak is! :wink: @Ubul

Lenne egy kérdésem: az új event macskája egyik képessége a sárga ellenségek def csökkentése, ezt lehet együtt használni majd Isarnival például nem üti ki egyik skillt a másik? Szted? Mert akkor elöljáróban phanther nélkül is vele megelégednék a sárga titan elleni harcban, persze nekem is vágyam egy phanter :smile: tudom ha te megnyered teltocot akkor biztos tied lesz, nálam remény hal meg utoljára! sok sikert majd hozza :wink:

Isarniával tuti, hogy lehet majd használni, igen. Egyik defense reduction, másik elemental, szóval ugyanaz, mint Evelny + Isarnia, vagy Falcon + Isarnia. Ezen okokból bizony egy tízes én is dobok majd cicáért, hátha bejön, bár nagyon bízok Pantherben, ahogy írod is. Köszönöm szépen a bíztatást! :wink: Igyekszem majd mindent megtenni, hogy aztán készíthessek egy pöpec videót a magyar winről! ^^

Köszi a gyors választ! :slight_smile:

Grat hozzá, nekem sajna nem esett be a tokenekből :confused: … de majd Atlantisnál :slight_smile:

Üdv Efdé

Mit javasoltok, Boldy vagy Grimm jobb tanknak? (egyelőre Proteus, Li Xiu és Little John a másik három)

És ehhez kapcsolva: általánosságban véve megéri az ötszínű csapat, vagy érdemes lehet színt áldozni a nagyobb TP kedvéért?

Köszi a segítséget!

Sziasztok,

Epic hero token-t érdemes tartogatni ebben a hónapban?
Lesz olyan event februárban (esetleg valentin napi), mint a karácsonyi volt ahol el lehet majd használni nem klasszik hősök reményében?