Magyar (Hungarian) nyelvű kibeszélő (Part 1)

Inventoryban újként jelenik meg a kapott item és ascend cucc (battle item, Loot, General füleknél). Hős pedig a heroes alatt (plusz lesz, ha titántól jön egy tréner). Érdemes kilépés előtt benézni az inventoryba, mert akkor eltűnik az új cuccok jelzése. Utána ha új jön (titánnak vége) belépsz, jelzi piros kocka, szám…Ha nem menekül el a titán, akkor az inventoryban kezdek, benézek, utána jöhet a játék:)
Mennyi kaja és vas jött? Annyira nem vagyok kocka, hogy emlékezzek rá. Arra nem derül fény…

1 Like

BosziMuci, ki van ez találva. A játék türelmet igényel, ami előbb-utóbb elfogy. Véleményem szerint sokan nekiállnak 5 csillagosra gyűjteni. Igen pár év:) Ha bejön a “késleltetett” gemes vásárlás és már nekiálltam 5 csillagost tallentezni, csak veszek:)
1 nullázóm van csak:( Jó lenne, ha kapnék még. Akkor simán tolnám a 4 csillagost, aztán ha annyi van, rápakolnám 5 csillagosra. Persze kaját és vasat bukom, de sebaj.

Nekem is hasonló. Egyébként monk talent quest még nem volt, sztem mindenkinél látszik. Nos, talent óta a monk diszkriminált karakter:):grin:

Nekem ma a war chest dobott visszaallito ermet, szoval szerintem nyugodtan lehet szorni barkire a talenteket, böven lesz mindenkinek visszaallitoja.

1 Like

Mák mester:) Remélem, nekem is tol majd.

Az egyik bejegyzésben Gryphonknight azt írta, hogy ő valószínűleg több hősnek is ad tokeneket ami éppen az első lépcső lépcsőre elég, egy osztályon belül is. És azután fejleszt fel egyet végig. Így több hős is profitálhat hamarabb a tokenekből egy kicsit, nem kell hónapokig várni az első szint előnyeire. Érdekes gondokat szerintem.

2 Likes

Empires_2019-01-31-17-43-27

Nálam most ez van, még gyér a készlet 5csillagos hősre.

Sziasztok!

Kerberusz, ha jól emlékszem, az egyik videódban azt említetted, hogy Onatel nem lopja el a manát az ellenféltől, csak ő is megkapja azt (ha jól értettem). Kipróbáltam, de nekem úgy tűnik, hogy a negyedik körben az ellenfél semmilyen manát nem kap. Én értettelek rosszul, vagy változtattak rajta valamit?

Onatel

No így, hogy követgetem a gondolatmeneteket talentrendszerrel kapcsolatban, meg kell szólalnom.
Úgy vélem sokan teljesen irreálisan látják, pár dolgot nem árt tisztázni:

  1. A talenteknek nem 1500 emblémánál lesz értelme, hanem 14, 15, 30, 65 stb. mennyiségeknél.
    Hogy miért? Milliók játsszák a játékot, az 5*-os talent a legkisebb rétegnek prioritás csupán, illetve még annak sem feltétlenül, mert
  2. okosbb, stratégikusabb jóval a dolog, ha (ahogy Silver is írta) 3*, 4*-okba fektet az ember az elejével, hiszen 30 hőssel kell gazdálkodni AW-k miatt (+ event). Jóval többet ér 30 hősön a bébi talent, mint pár hősön a nagyobb.
  3. Ez a játék elejétől fogva a türelemre épít / épített, személy szerint pont ezért szeretem, kifizetődik benne a rendszeresség (napi 3-4 láda), videók nézése, és a konzisztens titánpüfölés. Aki kevesebb energiát fektet bele, még kevesebb eséllyel kapja azt a nagyon kicsi esélyű bármi is legyen azt - és ez így van rendjén.
  4. Egységesen kezdtük a talenteket, mindenki pont ugyanott tart, ahol te, de már arról megy a panszkodás, hogy mennyibe fognak kerülni, míg bár már hetek teltek el, még csak egyetlen ajánlat sem jelent meg ajánlatként. Ráadásul, ha úgy fog működni, ahogy béta teszten bemutatták, akkor kemény 2*15 emblémát lehet majd venni egyszerre. Ezt szorozzuk 5-tel, hiszen 10 féle osztály van. Nagyon sok idő még ezzel együtt is.
  5. Mi értelme van / lenne tulajdonképpen, ha feltalentelnél egy hőst maxra ebben a szent pillanatban? Legyen az a tankod középütt. Hozok mono teamet ellene raiden, egy sorozatból kiütöm, ha jó táblát kapok, ha nem, akkor amúgy is veszítem a meccset. Raidből profitod nem származik, sőt, tulajdonképpen a játéknak nincs is olyan aspektusa, amivel rád kényszerítené, hogy elengedhetetlenül szükséges mindenedet széjjel talentelni. Ebből pedig az következik, hogy
  6. megalománia beköszönt a legtöbbeknél, mert nem tudunk másban gondolkodni, csak a legjobban, legerősebben. De megkérdeztük már magunktól, hogy mi a gyakorlati haszna?

Én így látom a talenteket. Egy remek kis kiegészítés, amivel személyreszabottabbá tehetjük a kedvenc hőseinket, aminek igen, csak pár év elteltével fog igazán kiütközni a haszna. S nem mellesleg pontosan ez is volt a cél. Hogy a top játékosoknak legyen további motivációja, célja mit elérni, gondolkodni valója, miközben színesebbé válik az egész játékmenet.
Hajrá talentek! :slight_smile:

5 Likes

Szia! Onatel egy kemény dió. Nehéz megállapítani, hogy éppen mennyit lop, meg mennyit se, mivel a mi csempéink töltik az ellenfelet, de közben kör végén is kap valamennyi (x) értéket, ami nem tudom független-e a debufftól vagy sem… Mindenesetre most lestem egy videót: Mogulemon EP : Onatel in Actions - Raid Offense vs Kashhrek tank - Empires and Puzzles - YouTube és úgy néz ki igazad lehet. 4. kör végén, mintha semmi sem töltődött volna Kashhreknek. Örök rejtély! :open_mouth: :smiley:

2 Likes

Jó reggelt kívánok! Nem bírtam ki, rögvest amint felpattantak a szemeim, már ment is a pull! :wink: :smiley:

9 Likes

Grat Hozzá! :slight_smile: akkor a tabardok elkeltek :wink:

1 Like

Van már lila amit lehet húzni. :slight_smile:

1 Like

Köszi, el ám! ^^ 6-ot kap Kunchen, utána Mok-Arrt feltoljuk 3/70-re, DE szigorúan várunk Pantherre, ő kapja a másik hatost! ^^ :smiley: Minden más innentől számítódik, ugyanakkor ez már elég fire power lesz, hogy odapörkölhessek a sárga titánoknak is! :wink: @Ubul

1 Like

Lenne egy kérdésem: az új event macskája egyik képessége a sárga ellenségek def csökkentése, ezt lehet együtt használni majd Isarnival például nem üti ki egyik skillt a másik? Szted? Mert akkor elöljáróban phanther nélkül is vele megelégednék a sárga titan elleni harcban, persze nekem is vágyam egy phanter :smile: tudom ha te megnyered teltocot akkor biztos tied lesz, nálam remény hal meg utoljára! sok sikert majd hozza :wink:

Isarniával tuti, hogy lehet majd használni, igen. Egyik defense reduction, másik elemental, szóval ugyanaz, mint Evelny + Isarnia, vagy Falcon + Isarnia. Ezen okokból bizony egy tízes én is dobok majd cicáért, hátha bejön, bár nagyon bízok Pantherben, ahogy írod is. Köszönöm szépen a bíztatást! :wink: Igyekszem majd mindent megtenni, hogy aztán készíthessek egy pöpec videót a magyar winről! ^^

2 Likes

Köszi a gyors választ! :slight_smile:

1 Like

Grat hozzá, nekem sajna nem esett be a tokenekből :confused: … de majd Atlantisnál :slight_smile:

Üdv Efdé

1 Like

Mit javasoltok, Boldy vagy Grimm jobb tanknak? (egyelőre Proteus, Li Xiu és Little John a másik három)

És ehhez kapcsolva: általánosságban véve megéri az ötszínű csapat, vagy érdemes lehet színt áldozni a nagyobb TP kedvéért?

Köszi a segítséget!

Sziasztok,

Epic hero token-t érdemes tartogatni ebben a hónapban?
Lesz olyan event februárban (esetleg valentin napi), mint a karácsonyi volt ahol el lehet majd használni nem klasszik hősök reményében?